Rami Agha
Rami Agha

Rami zakochał się w Salsie od pierwszego zatańczenia w 2010 roku, do dziś jest ona jego największą pasją. 
W trakcie swojej przygody tanecznej był na wielu międzynarodowych festiwalach salsowych, gdzie pod okiem takich instruktorów jak - Eddie Torres, Juan Matos, Frankie Martinez, Rodrigo Cortazar, Bersy Cortez oraz Griselle Ponce podnosił swój poziom świadomości ruchu.

W swojej salsie lubi wplatać elementy mambo, salsy kubańskiej, afro, reggaetonu i hip hopu. Dzięki tej mieszance stworzył sobie przestrzeń do improwizacji w trakcie tańca.

Salsy uczy od 7 lat. Na jego zajęciach potrafi przekazać wiedzę w prosty i przejrzysty sposób, dlatego będziecie więcej tańczyć, niż stać i słuchać długich instrukcji :)

Jako nauczyciel skupia się na kontakcie między partnerami i muzyką. Oraz oczywiście na zabawie, bo w końcu taniec to zabawa! Dzięki jego zajęciom będziecie mogli wyrazić swoje emocje w tańcu z pełną świadomością ruchu, przez co wasze figury będą wyraziste i techniczne, dodatkowo pokaże Wam jak w łatwy sposób interpretować muzykę. A wszystko to w luźnej atmosferze. Po zajęciach z Ramim wyjdziesz z sali tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy :)
Kursy, które prowadzi Rami:
Zobacz ostatnie newsy dla Rami:
Bomba Latina DJ Rami & DJ Kozioł 28.05

Bomba Latina DJ Rami & DJ Kozioł 28.05

Zapraszamy Was na kolejną imprezę Bomba Latina z fantastyczną muzyką na 2 parkietach!
-> SALSA - DJ Rami
-> BACHATA - DJ Kozioł
Widzimy się w sobotę 28.05 w Salsa Libre :)
Więcej
Salsa Ny Style P-open crash course Aga & Rami 30-31.07

Salsa Ny Style P-open crash course Aga & Rami 30-31.07

Masz już solidne podstawy? Pora je trochę pokolorować! Agnieszka Rami 30-31.07 zapraszają na wyjątkowy crash course na poziomie P-open, na którym dowiecie się jak zdobyte umiejętności wykorzystać na imprezie, jak zacząć się nimi na prawdę bawić oraz jak okrasić kroki i figury szczyptą własnego stylu i osobowości! Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy ukończyli poziom P2 :)
Więcej
Salsa Ny Style P-open crash course Agnieszka & Rami 23-24.07

Salsa Ny Style P-open crash course Agnieszka & Rami 23-24.07

Amigos! W weekend 23-24.07 serdecznie zapraszamy na wyjątkowy crash course salsy nowojorskiej na poziomie P-open, podczas którego ugruntujecie podstawy i zgłębicie tajniki skutecznego i wygodnego prowadzenia i podążania. Dwa dni zajęć poprowadzi para fantastycznych instruktorów: Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Crash course dedykowany jest osobom, które ukończyły poziom P1. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
HoliDance - salsa on2 poziom P2 Aga & Rami 25.07

HoliDance - salsa on2 poziom P2 Aga & Rami 25.07

Salseros! Zapraszamy do udziału w intensywnym, wakacyjnym kursie HoliDance salsy on2 na poziomie P2. Zajęcia poprowadzi para fantastycznych instruktorów Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Kurs od poniedziałku 25.07 do piątku od 18:00 do 20:00. Pamiętaj, żeby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na parkiecie!
Więcej
HoliDance - salsa ny style od podstaw P1 Aga & Rami 18.07

HoliDance - salsa ny style od podstaw P1 Aga & Rami 18.07

Rozpocznij swoją taneczną przygodę z salsą nowojorską! Zapraszamy do udziału w intensywnym, wakacyjnym kursie HoliDance salsy on2 zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzi para fantastycznych instruktorów Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Kurs od poniedziałku 18.07 do piątku od 18:00 do 20:00. Pamiętaj, żeby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na parkiecie! W kolejnym tygodniu kontynuacja nauki na poziomie P2 :)
Więcej
HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia,
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od lipca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na lipiec! 
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Wiktoria & Rami 14.01

Salsa nowojorska od podstaw P1 Wiktoria & Rami 14.01

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od piątku 14.01 zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia w wyjątkowym składzie instruktorskim - poprowadzą je dla Was wspaniały Rami Agha i zjawiskowa Wiktoria Kozłowska. Pamiętaj, że nie musisz się zapisywać w parze. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Zajęcia o 21:15 na Żelaznej 59.
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 - Agnieszka & Rami 01.03

Salsa nowojorska od podstaw P1 - Agnieszka & Rami 01.03

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! We wtorki zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Agnieszka Pawińska i Rami AghaKurs odbywa się o 16:30 (30min.+50min.) w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Wpadnij i poznaj niesamowity klimat salsy nowojorskiej!
Więcej
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...