Rami Agha
Rami Agha

Rami zakochał się w Salsie od pierwszego zatańczenia w 2010 roku, do dziś jest ona jego największą pasją. 
W trakcie swojej przygody tanecznej był na wielu międzynarodowych festiwalach salsowych, gdzie pod okiem takich instruktorów jak - Eddie Torres, Juan Matos, Frankie Martinez, Rodrigo Cortazar, Bersy Cortez oraz Griselle Ponce podnosił swój poziom świadomości ruchu.

W swojej salsie lubi wplatać elementy mambo, salsy kubańskiej, afro, reggaetonu i hip hopu. Dzięki tej mieszance stworzył sobie przestrzeń do improwizacji w trakcie tańca.

Salsy uczy od 7 lat. Na jego zajęciach potrafi przekazać wiedzę w prosty i przejrzysty sposób, dlatego będziecie więcej tańczyć, niż stać i słuchać długich instrukcji :)

Jako nauczyciel skupia się na kontakcie między partnerami i muzyką. Oraz oczywiście na zabawie, bo w końcu taniec to zabawa! Dzięki jego zajęciom będziecie mogli wyrazić swoje emocje w tańcu z pełną świadomością ruchu, przez co wasze figury będą wyraziste i techniczne, dodatkowo pokaże Wam jak w łatwy sposób interpretować muzykę. A wszystko to w luźnej atmosferze. Po zajęciach z Ramim wyjdziesz z sali tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy :)
Kursy, które prowadzi Rami:
Zobacz ostatnie newsy dla Rami:
Mikołajkowa Bomba Latina feat DJ Starzyk, Komorro & Bieliq 03.12

Mikołajkowa Bomba Latina feat DJ Starzyk, Komorro & Bieliq 03.12

Amigos zapraszamy na kolejną SUPERimprezę na trzech 3 parkietach!
-> Parkietem salsowym zawładnie DJ Starzyk :)
-> Parkiet bachatowy rozgrzeje DJ Komorro!
-> W tym tygodniu po raz kolejny mamy dla Was parkiet kizombowy, o który zadba DJ Bieliq
Więcej
Salsa nowojorska poziom P2 - Sandra & Rami

Salsa nowojorska poziom P2 - Sandra & Rami

Salseros! W piątki o 18:00 zapraszamy na intensywny kurs salsy nowojorskiej na poziomie P2. Zajęcia (2x60min.) prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Sandra Guzek & Rami Agha. Kurs odbywa się na Żelaznej 59. Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary!! Znajdziesz ją na kursie :)
Więcej
Footwork on2 S-open z Ramim - zajęcia regularne 07.10

Footwork on2 S-open z Ramim - zajęcia regularne 07.10

Salseros! Mamy dla Was niezwykłą gratkę w nadchodzącym sezonie :) Już od piątku 07.10 zapraszamy na regularny kurs footworku on2 S-open, który poprowadzi dla Was niezastąpiony Rami Agha. Na tych zajęciach skupicie się na technice, która będzie się składać z połączenia elementów Salsy, Afro, Reggaetonu i Hip Hopu oraz na interpretacji muzyki za pomocą choreografii do wybranych utworów. Kurs odbywa się o 17:00 na Żelaznej 59. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które mają solidne podstawy w salsie on2/on1/kubańskiej.
Więcej
Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) Od czwartku 06.10 zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Kurs poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Salsa nowojorska poziom P2 - Agnieszka & Rami

Salsa nowojorska poziom P2 - Agnieszka & Rami

Salseros! We wtorki zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej na poziomie P2. Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Agnieszka Pawińska i Rami AghaKurs odbywa się o 19:05 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Wpadnij i poznaj niesamowity klimat salsy nowojorskiej. Do zobaczenia na parkiecie! :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...