Rami Agha
Rami Agha

Rami zakochał się w Salsie od pierwszego zatańczenia w 2010 roku, do dziś jest ona jego największą pasją. 
W trakcie swojej przygody tanecznej był na wielu międzynarodowych festiwalach salsowych, gdzie pod okiem takich instruktorów jak - Eddie Torres, Juan Matos, Frankie Martinez, Rodrigo Cortazar, Bersy Cortez oraz Griselle Ponce podnosił swój poziom świadomości ruchu.

W swojej salsie lubi wplatać elementy mambo, salsy kubańskiej, afro, reggaetonu i hip hopu. Dzięki tej mieszance stworzył sobie przestrzeń do improwizacji w trakcie tańca.

Salsy uczy od 7 lat. Na jego zajęciach potrafi przekazać wiedzę w prosty i przejrzysty sposób, dlatego będziecie więcej tańczyć, niż stać i słuchać długich instrukcji :)

Jako nauczyciel skupia się na kontakcie między partnerami i muzyką. Oraz oczywiście na zabawie, bo w końcu taniec to zabawa! Dzięki jego zajęciom będziecie mogli wyrazić swoje emocje w tańcu z pełną świadomością ruchu, przez co wasze figury będą wyraziste i techniczne, dodatkowo pokaże Wam jak w łatwy sposób interpretować muzykę. A wszystko to w luźnej atmosferze. Po zajęciach z Ramim wyjdziesz z sali tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy :)
Kursy, które prowadzi Rami:
Zobacz ostatnie newsy dla Rami:
Salsa nowojorska od podstaw - Agnieszka & Rami 9.11

Salsa nowojorska od podstaw - Agnieszka & Rami 9.11

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od wtorku 9.11 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Agnieszka Pawińska i Rami AghaKurs odbywa się o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Wpadnij i poznaj niesamowity klimat salsy nowojorskiej!
Więcej
Salsa Ny Style średnio zaawansowana - Natalia & Rami 30-31.10

Salsa Ny Style średnio zaawansowana - Natalia & Rami 30-31.10

Mamy to! Już w weekend 30-31.10 zapraszamy na wszechstronne zajęcia dla tańczących salsę nowojorską na poziomie średnio zaawansowanym! Swoje umiejętności doskonalić będziecie pod czujnym okiem naszych specjalistów - kurs poprowadzą Natalia Kawa & Rami Agha. Na crash coursie nauczycie się użytecznych parkietowych trików i figur, które wykorzystacie na każdej imprezie! Kurs odbywa się na Żelaznej 59.
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw - Natalia & Rami crash course 30-31.10

Salsa nowojorska od podstaw - Natalia & Rami crash course 30-31.10

Amigos! Już 30-31.10 parkiet w Salsa Libre przejmie niesamowita para instruktorska Natalia Kawa & Rami Agha. To właśnie na ich crash coursie poznasz podstawy salsy nowojorskiej. Dwa dni nauki pod okiem profesjonalistów! Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na parkiecie! Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Kursy salsy liniowej od podstaw

Kursy salsy liniowej od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Lubisz latynoskie rytmy? Szukasz idealnego połączenia latynoskiej energii z subtelnością i elegancją? Zapisz się na zajęcia z salsy liniowej! Różne terminy, różne godziny - bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie! Nie czekaj, wybierz swój kurs i zapisz się już dzisiaj :)
Więcej
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 - Rami & Wiktoria 8.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 - Rami & Wiktoria 8.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od piątku 8.10 zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia w wyjątkowym składzie instruktorskim - poprowadzą je dla Was wspaniały Rami Agha i zjawiskowa Wiktoria Kozłowska. Pamiętaj, że nie musisz się zapisywać w parze. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Zajęcia od 19:05 do 21:00 na Żelaznej 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...