Sylwia Sałacińska
Sylwia Sałacińska

Sylwia swoją przygodę z tańcami latynoskimi i afrykańskimi zaczęła kilka lat temu. Zanim jednak je odkryła ćwiczyła capoeira i akrobatykę. Pierwsze szkolenie z urban kiz odbyła już w czerwcu 2015 roku u Donalda Winstona w Brukseli. Następnym krokiem były zajęcia u twórców tego stylu Curtisa oraz Enaha i Caroliny. W 2018  roku jako jedna z nielicznych w Polsce została certyfikowanym instruktorem urban kiz. Od 2016 roku była członkiem międzynarodowych grup choreograficznych stworzonych przez Afro Latin Connection oraz ‚Random Roots’ Albira Royasa. Występowała m.in na Karga Kizomba Festival oraz El Sol Salsa Festival. W jej doświadczeniu warto podkreślić asystę w warsztatach twórcy zouka Adillio (All Stars Festival Budapest 2018) oraz udział w demie z JOJO (Karga Kizomba Festival 2018). Sylwia pogłębia dodatkowo swoją wiedzę z obszarze tanga argentyńskiego.
Kursy, które prowadzi Sylwia:
Zobacz ostatnie newsy dla Sylwia:
Kizomba P2 crash course z Sylwią i Maćkiem 5-6.10

Kizomba P2 crash course z Sylwią i Maćkiem 5-6.10

Kontynuujemy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców na świecie! Już 5-6.10 zapraszamy wszystkie osoby znające podstawy kizomby do kontynuowania nauki na poziomie P2 w ramach crash coursów weekendowych! 6h zajęć poprowadzą wspaniali Sylwia Sałacińska i Maciek Krzemiński.
Więcej
Kizomba crash course P4/S Maciek & Sylwia 5-6.10

Kizomba crash course P4/S Maciek & Sylwia 5-6.10

Już 5-6.10 kontynuujemy naukę kizomby
na poziomie P4/S tańca, który od kilku lat szturmem podbija warszawskie parkiety socialowe. Jeden poziom w 1 weekend! Kurs poprowadzą fantastyczni instruktorzy Sylwia Sałacińska Maciej KrzemińskiZajęcia odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Urban Kiz Open Lifts&Slides 19-20.10

Urban Kiz Open Lifts&Slides 19-20.10

Mamy to! Już 19-20.10 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course z podniesień i przesunięć w URBAN KIZ na poziomie open! Kurs skierowany do osób znających saidy i promenadę.
Zajęcia poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie i wspaniali instruktorzy
Sylwia Sałacińska i Artur Marciniak.
Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś! :))
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...