Sylwia Sałacińska
Sylwia Sałacińska

Sylwia swoją przygodę z tańcami latynoskimi i afrykańskimi zaczęła kilka lat temu. Zanim jednak je odkryła ćwiczyła capoeira i akrobatykę. Pierwsze szkolenie z urban kiz odbyła już w czerwcu 2015 roku u Donalda Winstona w Brukseli. Następnym krokiem były zajęcia u twórców tego stylu Curtisa oraz Enaha i Caroliny. W 2018  roku jako jedna z nielicznych w Polsce została certyfikowanym instruktorem urban kiz. Od 2016 roku była członkiem międzynarodowych grup choreograficznych stworzonych przez Afro Latin Connection oraz ‚Random Roots’ Albira Royasa. Występowała m.in na Karga Kizomba Festival oraz El Sol Salsa Festival. W jej doświadczeniu warto podkreślić asystę w warsztatach twórcy zouka Adillio (All Stars Festival Budapest 2018) oraz udział w demie z JOJO (Karga Kizomba Festival 2018). Sylwia pogłębia dodatkowo swoją wiedzę z obszarze tanga argentyńskiego.
Kursy, które prowadzi Sylwia:
Zobacz ostatnie newsy dla Sylwia:
Wprowadzenie do URBAN KIZ Sylwia & Artur 21-22.03

Wprowadzenie do URBAN KIZ Sylwia & Artur 21-22.03

Mamy to! Już 21-22.03 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course URBAN KIZ od podstaw! Zajęcia poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie i wspaniali prowadzący- Sylwia Sałacińska i Artur Marciniak. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś! :))
Więcej
Urban Kiz Open Lifts&Slides crash course 21-22.03

Urban Kiz Open Lifts&Slides crash course 21-22.03

Mamy to! Już 21-22.03 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course z podniesień i przesunięć w URBAN KIZ na poziomie open! Kurs skierowany do osób znających saidy i promenadę.
Zajęcia poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie i wspaniali instruktorzy
Sylwia Sałacińska i Artur Marciniak.
Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś! :))
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...