Tomek Starzyk
Tomek Starzyk

Totalny taneczny freak, muzyczna bestia, taniec i muzyka to dla niego styl życia, część jego duszy. 

Salsą zaraził się w 2010 roku od tamtej pory regularnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kongresach, warsztatach oraz w tanecznych podróżach (Berlin, Amsterdam, Paryż) , podczas których nie waha się odkrywać i próbować nowych technik (contemprary, hip-hop, popping, dancehall, afro house). Dzięki temu styl nad którym pracuje jest bardziej charakterystyczny i wyrazisty. Podczas zajęć zwraca uwagę na organiczność ruchu, jego flow oraz timing. Poza tańcem miłośnik wszelkich form ruchu, mechaniki ciała oraz treningu funkcjonalnego. 

Na codzień możecie go znaleźć we Wrocławiu, gdzie kręci środowisko liniowe, ponadto możecie go spotkać również po drugiej stronie konsolety, jako DJ FREAK SOUND


DJ Starzyk - swoją karierę DJ zaczynał w 2008 roku zgłebiając tajniki muzyki RNB, Hip-Hop oraz House. Od 2013 roku na stałe związany jest ze sceną salsową. 
Dotychczas mieliście go okazję usłyszeć na El Sol Salsa Festival 2017 (Social Room), Latino Festiwal 2018-2017, Salsalive Ostrava 2018, So Salsa Summer Jam 2017-2016,
Stale współpracuje z najlepszymi kubańskimi zespołami na terenie Polski. W swoim repertuarze stawia na jak nalepsza atmosferę na parkiecie,
dlatego też na jego impezach przygotujce się na mix dobrego mambo, salsy romantici, salsy dury, pachangi, cha cha czy boogaloo 
Wideo z Tomek:
Kursy, które prowadzi Tomek:
Zobacz ostatnie newsy dla Tomek:
Salsa Ny Style poziom P2 ze Starzykiem 26-27.06

Salsa Ny Style poziom P2 ze Starzykiem 26-27.06

Salseros! Zapraszamy do dalszej nauki salsy nowojorskiej w ramach crash coursu weekendowego. Już 26-27.07 zajęcia na poziomie P2 poprowadzi specjalista w tej dziedzinie - niezastąpiony Tomek Starzyk. Kurs będzie odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Uwaga! Zapisy na zajęcia obowiązkowe. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Kursy dla początkujących w Salsa Libre - czerwiec

Kursy dla początkujących w Salsa Libre - czerwiec

Rozpocznij swoją przygodę z tańcem w Salsa Libre! W tym miesiącu na odkrycie czekają gorąca salsa i romantyczna bachataNie zwlekaj - sprawdź naszą ofertę już teraz :)
Więcej
Level up your dance - Kasia & Starzyk 19.05

Level up your dance - Kasia & Starzyk 19.05

Amigos! Nasz fantastyczny team instruktorski:
Kasia Lorkowska & Tomek Starzyk
przygotował dla Was zupełnie nowe zajęcia, umożliwiające rozwój taneczny w różnych obszarach. Zapraszamy na level up your dance już od środy 19.05 o 19:05 na Żelazną 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :)
Więcej
Bodymovement crash course ze Starzykiem 26-27.06

Bodymovement crash course ze Starzykiem 26-27.06

Amigos! Już w weekend 26-27.06 zapraszamy na wyjątkowy crash course bodymovement na poziomie open level, który poprowadzi niesamowity Tomek Starzyk. Program zajęć zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Footwork on2 Starzyk & Aga

Footwork on2 Starzyk & Aga

Footworki we wtorki to legendarne już zajęcia, które niezmiennie przyciągają pasjonatów mambo w każdy wtorkowy wieczór. Mają one niepowtarzalną energię, której nie znajdziesz nigdzie indziej! ;)
Kurs we wtorki o 21:15 prowadzą fantastyczni instruktorzy 
Agnieszka Pawińska & Tomek Starzyk
Więcej
HoliDance - footwork open on2 ze Starzykiem 5.07

HoliDance - footwork open on2 ze Starzykiem 5.07

Starzyk. Człowiek- salsa. Człowiek - muzyka. Człowiek - footwork. Podczas jego zajęć: złapiesz flow, otworzysz się na muzykę, jak nigdy dotądspojrzysz na salsę z zupełnie nowej perspektywy. Zapraszamy na wakacyjny tygodniowy HoliDance - kurs od poniedziałku 5.07 do piątku o 22:15 na Żelazną 59. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Salsa od podstaw Aga & Starzyk

Salsa od podstaw Aga & Starzyk

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę?Interesuje Cię szybki postęp? Mamy coś dla Ciebie! Już od wtorku 4.05
zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej
zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzą zjawiskowi i doświadczeni instruktorzy Agnieszka Pawińska
Tomasz Starzyk
. Zaczynamy o 17:00. Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :) 
Więcej
Tomek Starzyk - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...