Tomek Mróz
Tomek Mróz

Tomek często powtarza, że “najlepsza definicja tańca jest taka, którą można zatańczyć”. 

Stawiał swoje pierwsze kroki taneczne ucząc się salsy cubany oraz bachaty. Jednak styl, w którym najlepiej wyraża siebie odkrył w 2019r. trafiając przypadkowo na wolontariat największego festiwalu Zouka w Europie. Od razu zakochał się w muzyce, energii oraz swobodzie ekspresji jaką tam zobaczył.

Po tym wydarzeniu Tomek rozpoczął swoją podróż ucząc się od najlepszych instruktorów z polskiej i światowej sceny podczas niezliczonych festiwali oraz lekcji indywidualnych. Jego celem było nauczenie się od każdego instruktora tego co wyróżnia go na tle innych i zbudować na tej podstawie swój własny styl.

Dwukrotnie wygrał konkurs na najlepszy filmik taneczny ZoukON. W 2020 oraz 2021r. W pierwszym roku na poziomie podstawowym. W drugim bez podziału na kategorie.

Tomek należy do teamu KB skupiającego utalentowanych oraz zaangażowanych w środowisko zoukowe tancerzy oraz jest jednym z założycieli grupy Dji “Zouk fatties” promującej energetyczne utwory na największych festiwalach.

Poza tańcem możecie poznać go jako:
- UX/UI designera
- programistę
- nauczyciela programowania dla dzieci 
- video maker’a
Kursy, które prowadzi Tomek:
Zobacz ostatnie newsy dla Tomek:
Zouk od podstaw P1 z Olą i Tomkiem na Solcu 18.10

Zouk od podstaw P1 z Olą i Tomkiem na Solcu 18.10

Amigos! W nowym sezonie zapraszamy Was na kurs zouka od podstaw P1. Jego świat pokażą Wam wspaniali instruktorzy Ola Kowalczyk i Tomek MrózZouka będziecie mogli tańczyć na Waszych ulubionych imprezach! Dzięki zoukowi nauczycie się głębokiego prowadzenia wychodzącego z ciała, które wzbogaci Wasze prowadzenie w innych tańcach :) Zajęcia odbywają się we wtorki od 18.10 o 19:40 (kurs 2x55min.) w lokalizacji Solec 38 (na Powiślu). Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Zouk od podstaw P1 - regularny kurs z Olą i Tomkiem 03.10

Zouk od podstaw P1 - regularny kurs z Olą i Tomkiem 03.10

Amigos! W nowym sezonie zapraszamy Was na zupełnie nowy kurs zouka od podstaw P1. Jego świat pokażą Wam wspaniali instruktorzy Ola Kowalczyk i Tomek MrózZouka będziecie mogli tańczyć na Waszych ulubionych imprezach! Dzięki zoukowi nauczycie się głębokiego prowadzenia wychodzącego z ciała, które wzbogaci Wasze prowadzenie w innych tańcach :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 21:15 od 03.10 i składają się z 2 bloków (55min.+30min.). Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...