Wiktor Górnicki
Wiktor Górnicki

Wiktor jest doświadczonym pedagogiem tańca, z wieloletnim stażem jako instruktor i choreograf. Swoją historię z tańcem rozpoczął w wieku 4 lat, ucząc się podstawowych kroków tańców towarzyskich. Jest wielokrotnym Mistrzem Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w tańcach latynoskich, posiada najwyższą, międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Ukończył studia pedagogiki tańca w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i nadal kształci się i rozwija, aby być lepszym nauczycielem tańca.

Zouka brazylijskiego uczy w Warszawie od niemal 4 lat. To właśnie w nauce zouka odnalazł swoje prawdziwe powołanie i spełnienie. Prowadzi warszawską zoukową grupę choreograficzną The Beetles, która wystąpiła już na kilku głównych festiwalach zoukowych w Polsce.
Wideo z Wiktor:
Kursy, które prowadzi Wiktor:
Zobacz ostatnie newsy dla Wiktor:
BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

Amigos mamy to! Plan na zajęcia w Nowym Sezonie 2020/21!
Ruszamy z początkiem października.
Poza Waszymi ulubionymi zajęciami w grafiku znajdziecie nowości!
Wzmocnioną ofertę zajęć z salsy kubańskiej dzięki importowi z Włoch oraz bachaty dzięki importowi z Wybrzeża oraz Śląska :)
Mamy też nowe pozycje w zakresie projektów choreograficznych!
Więcej
Zouk S-open Aleksandra & Wiktor od 9.10

Zouk S-open Aleksandra & Wiktor od 9.10

Zoukeiros! Takiej pary w takim repertuarze w Salsa Libre jeszcze nie było! Już od 9.10 zapraszamy na zupełnie nowy kurs zouka na poziomie S-open! Zajęcia regularne (1,5 h) w każdy piątek o 21:15 poprowadzą fantastyczni Aleksandra Kowalczyk & Wiktor Górnicki. Daj się porwać zmysłowym rytmom zouka i już dziś zapisz się na zajęcia!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...