Zosia Wójcicka
Zosia Wójcicka

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w dzieciństwie, uczęszczając na zajęcia tańca towarzyskiego i biorąc udział w turniejach tanecznych. Jednocześnie rozwijała swoje muzyczne pasje, kończąc szkołę muzyczną w klasie fortepianu i ucząc się śpiewu.

Po kilku latach przerwy, postanowiła wrócić do tańca, szukając swojej drogi m.in. w jazzie. Będąc w szkole średniej, przypadkowo natrafiła na zajęcia salsy, w której ostatecznie odnalazła swoje taneczne powołanie. Pierwsze profesjonalne kroki w tym stylu stawiała pod okiem Edyty Czagowiec i Sandry Guzek. Od początku była częścią formacji Edyta & Sandra Ladies Team, występując zarówno na polskich, jak i międzynarodowych scenach tanecznych- Warsaw Salsa Festival, Berlin Salsa Congres, festiwal w Monachium. Współpracowała także z Joanną Dębską czy Eweliną Kućko, współtworzyła trio taneczne wraz z Sandrą Guzek i Martyną Krzemińską.

Pragnąc rozwijać się wielotorowo, szlifowała swój taneczny warsztat także w Egurrola Dance Studio pod okiem Ilony Bekier- wyjątkowej tancerki i choreografki, będącej jedną z prekursorek zajęć High Heels w Polsce. 
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...