IX Edycja Kuba Libre Salsa Trip

27.11-10.12.2024

IX Edycja Kuba Libre Salsa Trip

27.11-10.12.2024

IX Edycja Kuba Libre Salsa Trip

Marek Domański (Salsa Libre) i Beata Radecka (GoTravel) ponownie zapraszają na Kubę! Termin wyjazdu: 27 listopada – 10 grudnia 2024. Jedziemy na Kubę tańczyć salsę! Gorące rytmy, gorące tańce, gorące słońce… Zielona karaibska wyspa co prawda wciąż jest skansenem komunizmu, ale pełni radości życia Kubańczycy zdają się o tym nie pamiętać, śpiewają i tańczą!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/739816034247333

Poprzednie edycje okazały się wspaniałą przygodą taneczną i muzyczną. Ze względu na współpracę z Beatą Radecką (GoTravel) były również niesłychanym jak na warunki kubańskie sukcesem logistycznym: wszystko na czas, bez przepłacania i wyważania otwartych drzwi, praca z najlepszymi dostępnymi w Hawanie i Trinidadzie ekipami instruktorów salsy.

W 2023 roku jedziemy do kolebki salsy już po raz 9!

Wyjazd organizują wspólnie:

   • Beata Radecka – prowadząca firmę GoTravel (www.gotravel.pl), specjalizującą się w wyjazdach do niezwykłych, tropikalnych miejsc (Beata zorganizowała już wiele wypraw na Kubę dla grup), a jednocześnie jest pasjonatką salsy i stałą bywalczynią Salsa Libre.

   • Marek Domański – założyciel Salsa Libre, tancerz i pasjonat salsy oraz języka hiszpańskiego (szczególnie w kubańskim wydaniu!), miłośnik kultury kubańskiej.

  Szczegółowy program wyjazdu znajdziesz tutaj:
  Kuba Libre Salsa Trip

  A już 6.01.2023 w sobotę wieczorem zapraszamy na wspominki i slajdowisko z niedawno ukończonej, tegorocznej edycji wyjazdu! Szczegóły TUTAJ