VIII Edycja Kuba Libre Salsa Trip

29.11-12.12.2023

VIII Edycja Kuba Libre Salsa Trip

29.11-12.12.2023

VIII Edycja Kuba Libre Salsa Trip

Marek Domański (Salsa Libre) i Beata Radecka (GoTravel) ponownie zapraszają na Kubę! Termin wyjazdu: 29 listopada – 12 grudnia 2023. Jedziemy na Kubę tańczyć salsę! Gorące rytmy, gorące tańce, gorące słońce… Zielona karaibska wyspa co prawda wciąż jest skansenem komunizmu, ale pełni radości życia Kubańczycy zdają się o tym nie pamiętać, śpiewają i tańczą!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/2426648867489547

Poprzednie edycje okazały się wspaniałą przygodą taneczną i muzyczną. Ze względu na współpracę z Beatą Radecką (GoTravel) były również niesłychanym jak na warunki kubańskie sukcesem logistycznym: wszystko na czas, bez przepłacania i wyważania otwartych drzwi, praca z najlepszymi dostępnymi w Hawanie i Trinidadzie ekipami instruktorów salsy.

W 2023 roku jedziemy do kolebki salsy już po raz 8!

Wyjazd organizują wspólnie:

  • Beata Radecka – prowadząca firmę GoTravel (www.gotravel.pl), specjalizującą się w wyjazdach do niezwykłych, tropikalnych miejsc (Beata zorganizowała już wiele wypraw na Kubę dla grup), a jednocześnie jest pasjonatką salsy i stałą bywalczynią Salsa Libre.
  • Marek Domański – założyciel Salsa Libre, tancerz i pasjonat salsy oraz języka hiszpańskiego (szczególnie w kubańskim wydaniu!), miłośnik kultury kubańskiej.

Szczegółowy program wyjazdu znajdziesz tutaj:
https://gotravel.pl/wyprawy/taneczne/kuba-libre-salsa-trip/
Rejestracji możesz dokonać na stronie:
https://gotravel.pl/wyprawy/taneczne/kuba-libre-salsa-trip/