Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10
Start:
07 Feb 2017
2017-02-07 20:10:00 CET

Salsa Social Style S open

Zapraszamy na wyjątkowy kurs dla osób już tańczących! Najlepsze parkietowe triki Quoc'a Nguyen'a i Beaty Rutkowskiej w pigułce czyli... SALSA SOCIAL STYLE poziom S-OPEN. Zapraszamy na zajęcia wt wtorki o 20:10 do naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11


Pod nieobecność Beaty zajęcia z Quoc'iem prowadzi Kasia Marciniak ! :)

Zapraszamy wszystkich, którzy już tańczą i chcą zrobić szybkie postępy!

Zobaczcie jakie postępy w ciągu roku nauki od pierwszego kroku na parkiecie zrobiła grupa Master Class Quoca i Beaty - OD ZERA DO DANCE MASTERA! :)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Zawsze uśmiechnięta i radosna - taka jest Kasia gdy tańczy salsę i tą radością z tańca stara się zarazić każdego kto trafi na jej zajęcia :)  Przygodę z salsą rozpoczęła przypadkiem, lecz już od pierwszych zajęć ten taniec skradł jej serce. Salsa to dla niej nie tylko mieszanka figur i kroków ale także kontakt i interakcja z partnerem a przede wszystkim duża dawka świetnej zabawy której nigdy nie brakuje na jej zajęciach.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...