Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10
Start:
14 Mar 2017
2017-03-14 20:10:00 CET

Salsa w parach z Adą i Markiem 14.03

Nie chcesz więcej podpierać ścian? Chcesz poznać fajnych ludzi, nauczyć się salsy w wesołej, wyluzowanej atmosferze? Idealnie trafiłeś! Zapraszamy na kurs salsy w parach zupełnie od podstaw z Adą i Markiem od wtorku 14.03 o 20:10. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.

W tym składzie instruktorskim będziecie się zarówno świetnie bawić, poznacie salsę na najwyższym poziomie, poznacie podstawowe fakty związane z kulturą, z której się wywodzi i już wkrótce ruszycie na salsowe imprezy! Bo taki jest nasz cel :)

  • Adriana Drozdowicz jest jedną z najbardziej uzdolnionych młodych tancerek salsy na warszawskiej scenie salsowej. Od kilku lat zajmuje się również nauką salsy.
  • Marek Domański jest założycielem studia tańca Salsa Libre, pasjonatem salsy z wieloletnim doświadczeniem zarówno tanecznym jak i w zakresie nauki salsy. Znany jest ze swojego poczucia humoru i luźnej atmosfery na zajęciach z jednej strony, z drugiej natomiast z głębokiej wiedzy na temat tego co potrzebne jest w zakresie nauki podstaw salsy i zwracania uwagi na najważniejsze szczegóły.
  • Razem stanowią świetną parę nauczycielską, co sprawia, że nauka idzie bardzo szybko a atmosfera na zajęciach jest niepowtarzalna.

Pamiętaj, że aby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na zajęciach!! :)

Zobacz jak tańczą Ada i Marek:


Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Marek Domański jest założycielem Salsa Libre - największej szkoły salsy w Polsce i jednym z pionierów tego tańca w Warszawie. Tańczy salsę od 2000 roku. Doskonalił swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych salseros w Anglii, Holandii i Niemczech.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...