Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P4
Terminy zajęć:  poniedziałek o 19:05,poniedziałek o 20:10
Start:
02 Oct 2017
2017-10-02 19:05:00 CEST

Salsa poziom P4 z Beatą i Quoc'iem

Kontynuujemy naukę salsy w parach na poziomie P4! Jeśli znasz podstawy i chcesz pogłębiać wiedzę na wyższym poziomie zapraszamy do dołączenia! Intensywny dwugodzinny kurs w poniedziałki od 19:05 do 21:10 prowadzą zjawiskowi instruktorzy Beata Rutkowska i Quoc Nguyen ! Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na kursie!

Beata Rutkowska IS BACK! Jedna z najbardziej uwielbianych instruktorek SL ever i wyjątkowa tancerka - Wasza Beata wraca na parkiety po urlopie macierzyńskim! CIESZYMY SIĘ! A Wy macie wyjątkową okazję uczyć się od najlepszych.
 
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :) Zajęcia Beaty i Quocia znane są z najwyższej jakości instruktarzu i co za tym idzie szybkich postępów w nauce oraz typowej dla salsy wyluzowanej atmosfery i sporej dawki poczucia humoru :)

Zobacz jak tańczą Beata i Quoc:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Beata od 8 roku życia trenowała Taniec Towarzyski. Zdobyła ogromne doświadczenie sceniczne biorąc udział w blisko 200 turniejach. Wraz ze swoim partnerem podczas dwunastoletniej kariery zdobyła najwyższą klasę taneczną A. Salsę zaczęła tańczyc w 2006 roku. Uczyła się od najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w licznych warsztatach, festiwalach i kongresach w Polsce i na świecie.

Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...