Bachata 6 / 6

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 16:00,sobota o 17:10,sobota o 18:20,niedziela o 16:00,niedziela o 17:10,niedziela o 18:20
Start:
16 Mar 2019
2019-03-16 16:00:00 CET

Bachata ADVANCED REPLAY P-OPEN Mery & Dawid 16-17.03

Za oknem czuć wiosnę a więc czas wejść na wyższy poziom! CZAS na wyjątkowy crash course ADVANCED REPLAY P-OPENA teraz największa niespodzianka…Zajęcia poprowadzi
Dawid Mrowiec (Salsa Libre/ Loftodance) i Marysia Kubik
(Loftodance)! Nie można przegapić tego duetu, kto choć raz widział to połączenie wie o czym mówimy…a kto nie... mamy nadzieje, że to zobaczycie! Zapraszamy do zapisów panów.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/616243412152070/

Chodzisz na zajęcia, ale brakuje Ci powtórek? Ominąłeś/łaś zajęcia a chcesz poznać najważniejsze figurki/prowadzenia w ekspresowym tempie? A może naoglądałeś/aś się w internetach, polecił Ci znajomy a może widziałeś/aś w telewizorze… Chcesz od JUŻ, natychmiast i od RAZU poprawić jakość swojego tańca…

No to MAMY coś specjalnie dla CIEBIE – intensywny crash course P-OPEN, po którym bez problemu ogarniesz i wejdziesz na wyższy poziom! Nie ma znaczenia czy tańczysz na poziomie P2 czy może jesteś już na poziome S – każdy na pewno znajdzie to czego szuka!

Rozkład zajęć:
16:00-17:00
17:10-18:10
18:20-19:20

LOKALIZACJA:
Salsa Libre- Żelazna 59

W parze z Nią albo z Nim. Nie masz pary, chodź sam. I tak krzyczą „rotaaaaaacja” co chwilę :)

Kim są:
DAWIDEK (Dawid Mrowiec)
Jako nastolatek bez poczucia rytmu, negatywnie nastawiony do jakiegokolwiek stylu tanecznego. Jak to się stało, że zaczął tańczyć? Bardzo prosto: chciał zaimponować kobiecie! Przygoda z tańcem zaczęła się od salsy kubańskiej, natomiast gdy tylko zobaczył możliwości wyrażania siebie w bachacie skradła ona jego serce, i tak ta miłość trwa do dnia dzisiejszego. Prywatnie, niepoprawny optymista, legalny hazardzista i super hero - ratownik medyczny. Brak pomysłu co zatańczyć? Dawid z pewnością uratuje Twoją bachatę i gwarantujemy będzie ona pełna pasji i uśmiechu.

MERY (Marysia Kubik)
Instruktorka krakowskiej szkoły Loftodance! Swoją przygodę z ruchem zaczęła od tańca towarzyskiego. Później przyszedł czas na Jazz i Hip Hop. Szkoliła się w krakowskich Szkołach: Shock Mode, Jazz Dance Center oraz w teatrze Tańca DF. Ukończyła Studium Choreograficzno -Instruktorskie z Dziedziny Tańca Jazzowego. Pracowała jako tancerka w grupie bodypaintingowej TAMTAMITUTU oraz jako instruktorka w Akademii Tańca Shock Mode. Od 5 lat zajmuje się tańcami karaibskimi. Zaczynała od salsy Kubańskiej ale jej prawdziwą miłością stała się Bachata..

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
zapisy@salsalibre.pl

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 180zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 120zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 100zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 60zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
25 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
25 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęćŻelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Marysia Kubik - instruktorka krakowskiej szkoły LofToDance.pl
Wszechstronna tancerka, która pokaże Wam najbardziej zmysłowy wymiar bachaty!
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...