Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Zaawansowany
Terminy zajęć:  środa o 19:05,środa o 20:10
Start:
08 Jan 2020
2020-01-08 19:05:00 CET

Salsa Z przestawienie on2 Beti & Artur 8.01

Zapraszamy na regularny kurs salsy na poziomie zaawansowanym z doświadczonymi instruktorami Beatą Rutkowską i Arturem Ledóchowskim.
Od 8. stycznia zetka przechodzi na on2! Ale nie martw się - gwarantujemy, że ten proces odbędzie się stopniowo i bezboleśnie. Nauczysz się w prosty i naturalny sposób tańczyć on2!

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/1061750810852794/

Okres przejściowy to wprowadzenie do nowej rytmiki i mniej złożone kombinacje, które pomogą Ci ją utrwalić. Nie będziemy wracać do zupełnych podstaw - wykorzystamy wiedzę i umiejętności, które już masz!

Naszym celem jest rozszerzenie Twoich możliwości. Chcemy Cię zapoznać i zaprzyjaźnić z rytmiką on2. Dzięki temu na imprezie dogadasz się z każdym partnerką/partnerem, czy też odnajdziesz się na festiwalach i kongresach na całym świecie. Rozliczenie nie będzie Cię ograniczać.  

Zapraszamy do dołączenia do grupy osoby tańczące od poziomów S3. Zapraszamy również osoby zaawansowane, które już znają on2 - z nami nie będziecie się nudzić :) Zajęcia odbywają się w każdą środę od 19.05 do 21:10.

Beti & Artur

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Beata od 8 roku życia trenowała Taniec Towarzyski. Zdobyła ogromne doświadczenie sceniczne biorąc udział w blisko 200 turniejach. Wraz ze swoim partnerem podczas dwunastoletniej kariery zdobyła najwyższą klasę taneczną A. Salsę zaczęła tańczyc w 2006 roku. Uczyła się od najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w licznych warsztatach, festiwalach i kongresach w Polsce i na świecie.

Artur jest pasjonatem wszystkich stylów salsy od salsy nowojorskiej po kubańską, stale rozwija się i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w salsie, która również z roku na rok zmienia się. Artur jest nie tylko całym sercem zaangażowany w salsę, ale również świetnym instruktorem, zwracającym uwagę na wszelkie techniczne aspekty tańca i umiejącym je w przystępny sposób przekazać.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...