Salsa 4 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  poniedziałek o 17:00
Start:
17 Feb 2020
2020-02-17 17:00:00 CET

Salsa od podstaw Pati & Słoń 17.02

Już od poniedziałku 17.02 zapraszamy nauki salsy w parach zupełnie od podstaw. Zajęcia o 17:00 poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Patrycja Wiśniewska i Łukasz Słaniewski.
Dzięki ich pasji i zaangażowaniu Ty również pokochasz salsę i poczujesz się u nas jak w Twoim drugim domu!  Kurs odbywa się na Żelaznej 59. Zapraszamy do zapisów panów.

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/163826501588001/

Łukasz Słaniewski aka Słoń i Patrycja Wiśniewska aka Pati stanowią parę niezwykłych nie tylko tanecznie osobowości. 

Pamiętaj, że o 17:00 nie ma dopłat do karty multisport plus :)

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie.


Salsa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce. Muzyka ta dojrzewała przez pokolenia żyjacych na Karaibach czarnoskórych ludzi. Dzięki synergii najlepszych elementów wielu kultur, afrykańskich instrumentów, hiszpańskiego języka, jazzu, powstał rytm, który przemawia z równą siłą do wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Właśnie ten rytm sprawia, że we wszystkich niemal zakątkach świata, od Kuby, przez Stany Zjednoczone, kraje Afryki i Europy, aż po Japonię, ludzie chcą tańczyć SALSĘ!!!

Zapisy: zapisy@salsalibre.pl 

Jeśli to Twoje pierwsze zajęcia w naszej szkole, zachęcamy do zapoznania się z ABC nowicjusza (znajdziesz w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania):
www.salsalibre.pl/news/299827/abc-nowicjusza

Zobacz jak tańczą Pati i Łukasz:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Muzyk (perkusista), tancerz, choreograf. Mówiąc krótko – człowiek orkiestra – podkłada głos w reklamach, potrafi jeździć na desce, łyżwach, rolkach, żonglować, stepować, 10 lat trenował sztuki walki (kung-fu wu-shu shaolin quan i kick-boxing), trenuje akrobatykę, pasjami grywa w piłkarzyki, a ostatnio uczy się również… strzelać z łuku. Czasem aż głupio jest zapytać czego nie potrafi, albo czego nie próbował :)
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...