Kizomba 1 / 1

Kurs Kizomba w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  środa o 18:00
Start:
17 Jun 2020
2020-06-17 18:00:00 CEST

Kizomba P-open z Anią i Marashem od 17.06

Mamy to! Już od środy 17.06 zapraszamy wszystkich miłośników kizomby na kurs na poziomie P-open z jednymi z najlepszych specjalistów od tych tańców
w Polsce: 
Markiem 'Marashem'
Rewickim
 
Anią RewickąJeśli opanowałeś/aś podstawy i chcesz kontynuować naukę to idealna opcja dla Ciebie :) Zajęcia odbywają się w środy
o 18:00. Pamiętaj o zapisie :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/703864250347951/

Zajęcia 50 min. odbywają się stacjonarnie w studiu.


Zapisy na zajęcia: zapisy@salsalibre.pl
Płatność zgodnie z cennikiem zajęć stacjonarnych: https://www.salsalibre.pl/cennik

Na zajęciach z Marashem i Anią poznacie wszystko co Wam niezbędne do super zabawyZaczynając od podstaw, przez kombinacje przejść, kombinacji, idąc poprzez sensualną część w parze, a kończąc na zaskakujących trikach.

Ania i Marash słyną z:
  • konkretnego podejścia do nauki,
  • perfekcyjnej techniki,
  • indywidualności,
  • spontaniczności,
  • kreatywności. 
Nie boją się nowych wyzwań i cały czas starają się nadawać Kizombie i Sembie nowy wymiar nie zapominając o afrykańskich źródłach tych tańców.

Zobacz jak tańczą kizombę Ania i Marash:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał już w drugiej klasie szkoły podstawowej,gdzie dołączył do klubu Tańca Towarzyskiego "Akcent". Początkowe dwa lata w klubie pod okiem Róży Kucharczyk spędził na szlifowaniu techniki w dwóch stylach: latino - amerykańskich i standardowych. Po czym przeszedł pod skrzydła jednego z najlepszych trenerów i sędziów krajowych Waldemara Wielgosza. Po 7 latach postanowił dołączyć do Klubu Tańca "Syrena" Rafała Konopackiego. 
Od młodych lat muzyka i taniec w jej duszy gra! Ania rozpoczęła przygodę taneczną w mieście rodzinnym w Wielkopolsce, kiedy to uczestniczyła w dziecięcych występach. 
Jako nastolatka zaczęła rozwijać swoją drugą pasję oddając radość poprzez rysowanie oraz malowanie obrazów, gdzie w 2000 roku zorganizowała wernisaż prac w Wielkopolskim Domu Kultury, a w 2009 roku uczestniczyła w plenerze malarskim, zakończonym wernisażem prac w ramach TP Fundacja Dzieciom w Warszawie.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...