Salsa 3 / 3

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 21:15
Start:
18 Jan 2022
2022-01-18 21:15:00 CET

Salsa open on1 z Pauliną i Michałem - zajęcia regularne

Salseros! Zapraszamy do rozwijania swoich umiejętności na regularnym kursie salsy on1 open level. Zajęcia dedykowane są osobom znającym dobrze podstawy salsy (od poziomu P3 w górę). Kurs prowadzą jedni z najbardziej doświadczonych instruktorów Salsa Libre - Paulina Suska i Michał Bedyński. Przyjdź do Salsa Libre i zdobywaj wiedzę pod okiem profesjonalistów!

Szybkie postępy, super atmosfera gwarantowane!

W tym składzie instruktorskim będziecie się zarówno świetnie bawić, poznacie salsę na najwyższym poziomie, poznacie podstawowe fakty związane z kulturą, z której się wywodzi i już wkrótce ruszycie na salsowe imprezy! Bo taki jest nasz cel :)

Zapisy Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Instruktor tańca, choreograf oraz DJ. Od dziecka kochał muzykę, grał na akordeonie, pianinie, gitarze.. mówili że ma "słuch absolutny". W 1997 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski w klubie Stodoła, który potem porzucił dla Salsy.
Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...