Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  środa o 20:10,środa o 21:15
Start:
12 Jan 2022
2022-01-12 20:10:00 CET

Salsa nowojorska trening poziomów P/S - Ania & Tomek

Wszystko to, co powinien umieć każdy salsero i salsera na jednym kursie z fantastycznymi Anią Chagowską & Tomkiem Starzykiem, w czterozajęciowym cyklu w każdą środę już od 12.01.2021. Zajęcia w godzinach 20:10-22:05 odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapraszamy do udziału :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/4672075436205843/

To zajęcia dla tych, którzy chcą tańczyć dobrze, a nawet lepiej i nie boją się włożyć w to nieco pracy. Dzięki doświadczeniu Ani i Tomka sprawdzicie swoją wiedzę i umiejętności, namierzycie i uzupełnicie braki od najbardziej bazowych footworków i partnerworków, po kombinacje wymagające większego doświadczenia.
Będzie o prowadzeniu i podążaniu, balansie, organicznym ruchu. Dopełnieniem tego wszystkiego będą kombinacje, ale nie zabraknie treningu podstaw, bo gdzie technika - tam musi być basic.

Zajęcia będą prowadzone on2, ale jeśli dotąd tańczyłeś on1, nie masz się o co martwić - formuła będzie sprzyjać przestawieniu się. Jeśli tańczysz już na poziomie P/S, ale czujesz, że jeszcze czegoś brakuje Twojej salsie - to zajęcia właśnie dla Ciebie :)

Bezpośrednio po zajęciach zapraszamy na praktis, na którym będziecie mogli wytrenować nowe umiejętności, a w razie wątpliwości skonsultować się z instruktorem! Dla uczestników ostatnich zajęć wstęp na praktis jest bezpłatny

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 


Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Ania Chagowska jako tancerka, choreografka, przywódczyni i organizatorka El Sol Salsa Festival stała się ikoną światowej sceny salsowej. Swoją karierę rozpoczęła jako dziecko w popołudniowej szkole baletowej. Następnie, w wieku 18 lat pokochała salsę i poświęciła się jej bez reszty najpierw jako tancerka, instruktorka i artystka, potem jako choreografka, współzałożycielka i współwłaścicielka Salsa Libre, ostatecznie jako organizatorka międzynarodowych festiwali, m. in. El Sol Salsa Festival.
Totalny taneczny freak, muzyczna bestia, taniec i muzyka to dla niego styl życia, część jego duszy. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...