Salsa 10 / 10

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  poniedziałek o 20:10,poniedziałek o 21:15,wtorek o 20:10,wtorek o 21:15,środa o 20:10,środa o 21:15,sobota o 20:10,sobota o 21:15,niedziela o 20:10,niedziela o 21:15
Start:
29 Apr 2023
2023-04-29 20:10:00 CEST

Salsa

Salsa to uliczny styl taneczny oparty na niezwykle barwnej kulturze karaibskiej, który od lat niezmiennie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie łącząc ludzi z rozmaitych środowisk.

Przez lata ewolucji dorobiła się kilku różnych stylów – salsa liniowa to świetny wybór dla tych, którzy w tańcu cenią sobie płynność i elegancję. Estetycznie na pierwszy rzut oka przypomina taniec towarzyski, jednak ze względu na swój improwizowany charakter daje dużo większą wolność, swobodę interpretacji i niezliczone możliwości wykorzystania jej w praktyce na parkietach imprezowych. Nie czekaj, to nowe kursy salsy w naszym grafiku czekają na Ciebie!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy :)

Zapisz się emailowo:
Recepcja Studia Salsa Libre

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Pasjonat ruchu, kultury afrokaraibskiej, afrykańskiej i afroamerykańskiej miłośnik poznawania nowych sposobów uczenia się. Taniec to dla niego możliwość odbycia niesamowitej podróży, podczas której nie tylko zwiedzasz i poznajesz samego siebie, ale i odkrywasz rozmaite nowe zakątki świata.
Na warszawskie parkiety trafiła kilka lat temu, pozwalając aby salsa zawładnęła jej sercem bez reszty. Uczestniczka niezliczonych godzin warsztatów z najlepszymi instruktorami, festiwali oraz eventów. Cały czas możecie ją spotkać na zajęciach tanecznych z różnych stylów, gdzie stara się doskonalić swoje umiejętności oraz szuka inspiracji do swojego tańca. Uważa, że taniec jest sposobem na wyrażenie siebie i znalezienie głębszego porozumienia z drugim człowiekiem a towarzysząca mu muzyka jest dla niej niekończącym się źródłem radości.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...