Mambo Circle Wiktoria & Adrian

nabór do grupy treningowej

12.09

Mambo Circle Wiktoria & Adrian

nabór do grupy treningowej

12.09

Mambo Circle Wiktoria & Adrian

nabór do grupy treningowej

Salseros! Zapraszamy do uczestnictwa w grupie treningowej Salsy NY tworzonej w Salsa Libre przez Wiktorię Kozłowską oraz Adriana Stańkę. Grupa ma na celu zapewnienie kompletnej ścieżki rozwoju dla tancerzy mambo.

Elementy, które będziemy rozwijać:

  • dobra znajomość fundamentów Salsy NY i techniki tańca
  • umiejętność swobodnego i wygodnego tańczenia socialowego/imprezowego
  • poznanie salsy „od podszewki”: kultury, historii, muzyki
  • umiejętności sceniczne, nauka choreografii, rozwijanie techniki na bazie choreografii

Na nabór zapraszamy osoby, które tańczą minimum rok czasu.
Grupa choreograficzna realizowana będzie na poziomie średnio zaawansowanym.

Elementem zajęć jest nauka choreografii przygotowanej przez Wiktorię i Adriana. Uzupełnieniem projektu są regularne środowe zajęcia Adriana i Wiktorii w Salsa Libre (od października). Nabór do grupy odbędzie się w ramach jednogodzinnego treningu 12 września o godz. 20:00 w lokalizacji Solec 38.

Cena naboru: 45zł

Zajęcia regularne grupy będą odbywać się w godzinach 19:45 – 21:45 (2h tygodniowo) we wtorki od 03.10 w lokalizacji Samo Centrum Wszechświata (wejście od ul. Krochmalnej).

Opłać i zarezerwuj miejsce na naborze TUTAJ

Grupa spotyka się raz w tygodniu na dwugodzinnym treningu.

Jeśli masz pytania dotyczące grup choreograficznych napisz do nas na [email protected]

CO PO NABORZE? 🙂
Jeśli przejdziesz nabór (trzymamy kciuki!):

  • zapraszamy na dedykowane konto fitssey dla grup choreograficznych: app.fitssey.com/SalsaLibreChoreo,
  • gdzie możesz zapoznać się z regulaminem grup (aby go poznać zarejestruj konto na tym koncie – pojawi się prośba akceptacji regulaminu)
  • oraz ich cennikami. Podane tam ceny to ceny przy wybraniu formy płatności poprzez podpięcie karty i jej automatyczne, comiesięczne obciążenie (dla tej grupy to cena 299zł)
  • Są też możliwe ręczne, jednorazowe płatności (szybki przelew lub blik poprzez fitssey), jednak cena w takim wypadku jest wyższa (349zł za miesiąc).
  • Jest też możliwość ustalenia zniżki w razie chęci udziału w innych grupach choreograficznych Salsa Libre w sezonie 2023/24. Prosimy o kontakt w tej sprawie na [email protected]

Amigos! Regulamin grup choreograficznych ma następującą treść. Akceptuje się go przy zakładaniu konta w systemie fitssey dedykowanego grupom choreo i można go następnie (wraz z polityką prywatności) zawsze znaleźć w swoim profilu na fitssey’u (trzy kreseczki > ustawienia konta).