10th El Sol Warsaw Salsa Festival 2014

www.SalsaFestival.pl1. Już tylko 2 miesiące do Festiwalu! Odliczanie czas zacząć!
2. Update hotelowy - jak nie GROMADA to co? 
3. Zapraszamy Wolontariuszy do współpracy. Dołącz do naszej ekipy.   

1.
"Hej za rok festiwal,       
Za pół roku 
Już niedługo, coraz bliżej 
za" ......DWA MIESIĄCE!!!! 
 

Tak, zostały już tylko dwa miesiące i Hotel Gromada zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce w całej Europie. Jeżeli jeszcze nie jesteście na liście uczestników, to przed Wami ostatni miesiąc zniżek festiwalowych. Kto nie zdążył, na specjalne ceny może liczyć jeszcze do 27 WRZEŚNIA. Już tylko 60 dni i czeka nas weekend pełen tańca, muzyki, radości, potu, wiedzy i spotkań. 10 rocznica nie zdarza się dwa razy więc w tym roku mamy dla Was warsztaty, i koncert, i spektakl, i pokazy, i stargate'y, i jeszcze jeden koncert - na dokładkę :). Nie przegapcie tego i dołączcie do nas. 
 

http://pl.www.salsafestival.pl/tickets/prices/
 

2. W tym roku nie tylko mamy wyjątkową rocznicę, niezwykle bogaty program ale również w rekordowym tempie wyprzedał nam się hotel GROMADA! Zapraszamy wszystkich przyjezdnych do rezerwacji w hotelu AIRPORT OKĘCIE.  Już na dniach pojawi się również oferta kolejnego hotelu w najbliższej, festiwalowej okolicy. Zaglądajcie na naszą stronę i korzystajcie z atrakcyjnych festiwalowych zniżek hotelowych. 
 

http://pl.www.salsafestival.pl/useful-info/accommodation/
 
 

3. Chcesz poczuć nie tylko jak to jest być na festiwalu, ale jak wygląda tworzenie festiwalu? Masz ochotę dołączyć do naszej szalonej ekipy organizacyjnej? Chcesz być wszystkiego bliżej i poznać to bardziej? Chcesz zaliczyć godziny do praktyk studenckich? Chcesz taniej/darmowo uczestniczyć w festiwalu? Zapraszamy do dołączenia do ekipy WOLONTARIUSZY! Zgłoszenia wysyłamy do Kasi Augustyn: [email protected] o temacie: WOLONTARIAT! Czas ... START! 

Zapraszamy!


SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...