Zouk 8 / 8

Kurs Zouk w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  czwartek o 20:10,czwartek o 21:15
Start:
27 Apr 2017
2017-04-27 20:10:00 CEST

Zouk z Michałem i Zuzą od podstaw 20.04

DALEJ DALEJ, nogi Gadżeta! Kto nie próbował? Nie ma wymówki! Niektórzy się aż dziwią, że trzeba zachęcać :) Rozpoczynamy Zouk'a na poziomie P1! Poprowadzą go wspaniali instruktorzy Michał Wysoczański oraz Zuza Sadowska. Zapraszamy na zajęcia od czwartku 20.04 w godzinach 20:10 - 22:15 (intensywnie - 2h dziennie!) - do naszej centralnej lokalizacji- Miedziana 11

  • Zouk daje tyyyyle możliwości:
  • styki z najróżniejszą muzyką - klasyczną lambadą, muzyką filmową, R'n'B, dubstep, hip hop (zouka można zatańczyć do większości kawałków w radiu, na stacji benzynowej, czy w McDonaldzie ;P )
  • różne style muzyczne - R'n'B Zouk, Zouk lambada, Rio Style, Neo Zouk, Lyrical Zouk -mnogość interpretacji 
  • każdy może wnieść coś od siebie - łączyć style podpatrzone u innych i dodawać własne smaczki
  • ten taniec ewoluuje na naszych oczach!
  • Zouk to nie łacina - DA się go tańczyć w Warszawie (jak nie wiedziałeś/aś, to już wiesz - jest kilka regularnych imprez (średnio 2-3 w tygodniu), w tym prawie 5 lat na czwartkowych imprezach SL)
  • Tak więc nie zwlekaj - Przyjdź, sprawdź, zakochaj się w Zouku!
Zobaczcie jak wygląda zouk w wykonaniu Zuzy i Michała:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Choć Michał swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał wiele lat temu w tańcach towarzyskich, to tańce latynoamerykańskie odkrył dopiero na początku 2010 roku. Zahipnotyzowany salsą, szybko pokonał drabinkę poziomów Salsa Libre, aby po 8 miesiącach tańca skutecznie dołączyć do grupy choreograficznej Salsa Show. Jednak świat odwrócił się dla niego do góry nogami raz jeszcze, kiedy w Styczniu 2011 z ciekawości wybrał się na warsztaty Zouka z Pastym. Zakochany w nowo poznanym tańcu zaczął intensywnie trenować z Renatą Popis...
Zuza potrzebowała zaledwie kilku chwil, żeby wiedzieć, że zouk to „jej” taniec. Od dzieciństwa tańczy, jednak nigdy nie sądziła, że będzie to robić profesjonalnie… dopóki nie poznała zouka. Zouk to przede wszystkim interakcja z partnerem. Tańcząc można poznać drugiego człowieka, nie zamieniając z nim ani słowa, bo jak powiedziała Marta Graham "Dance is the hidden language of the soul".
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...