Salsa for Ladies 8 / 8

Kurs Salsa for Ladies w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  środa o 18:00
Start:
04 Oct 2017
2017-10-04 18:00:00 CEST

Salsa for Ladies od podstaw z Beatą

Zajęcia są skierowane do kobiet, które chcą poznać i tańczyć salsę solo oraz tańczących w parze na poziomie podstawowym, chcących rozwinąć swój styl o elementy kobiecej interpretacji :) Kurs poprowadzi zjawiskowa Beata Rutkowska. Zapraszamy w środy o 18:00 do naszej centralnej lokalizacji- Miedziana 11

Beata Rutkowska IS BACK! Jedna z najbardziej uwielbianych instruktorek SL ever i wyjątkowa tancerka - Wasza Beata wraca na parkiety po urlopie macierzyńskim! CIESZYMY SIĘ! A Wy macie wyjątkową okazję uczyć się od najlepszych.

Salsa for ladies z Beatą to autorski program zajęć, dzięki któremu w szybkim tempie rozwiniesz świadomość ciała, koordynację i odkryjesz jeszcze bardziej kobiecość w ruchu. 
Poznasz salsę od podstaw do coraz bardziej złożonych sekwencji i choreografii. Nauczysz się z gracją, zmysłowością i płynnością poruszać na parkiecie, co pozwoli Ci z czasem stworzyć swój własny styl.

Dla kogo? Po prostu dla Ciebie.

Beata jest tancerką i instruktorką z wieloletnim doświadczeniem, ale również trenerem rozwoju osobistego, dlatego doskonale wie jak zadbać o Twój rozwój na wielu poziomach. Poza solidnym warsztatem tanecznym, wie jak uruchomić Twoją motywację i jeszcze bardziej zwiększyć pewność w uczeniu się nowych rzeczy.

Styl Beaty charakteryzuje się:

 • dużą płynnością, 
 • zmysłowością,
 • wrażliwością muzyczną, 
 • taniec socjalowy to jej żywioł, dlatego doskonale wie jak skomponować program zajęć, tak żeby poznane elementy z łatwością wykorzystać w tańcu w parze.
Na zajęciach, przygotowanych specjalnie dla Ciebie, Beata gwarantuje:
 • sekwencje kroków, które z łatwością wykorzystasz na salsowym socjalu,
 • indywidualne podejście,
 • pracę nad koordynacją ruchu ramion, rąk, klatki, bioder, stóp,
 • pracę nad techniką obrotów,
 • styling nieprzeszkadzający w prowadzeniu partnera,
 • dużą dawkę seksapilu i gracji,
 • dobry humor i ciepłą atmosferę.
Kurs odbywać się będzie w nowej, centralnej lokalizacji zajęć Salsa Libre: Miedziana 11

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
zapisy@salsalibre.pl  

Zobacz jak wyglądają zajęcia salsy for ladies:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Beata od 8 roku życia trenowała Taniec Towarzyski. Zdobyła ogromne doświadczenie sceniczne biorąc udział w blisko 200 turniejach. Wraz ze swoim partnerem podczas dwunastoletniej kariery zdobyła najwyższą klasę taneczną A. Salsę zaczęła tańczyc w 2006 roku. Uczyła się od najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w licznych warsztatach, festiwalach i kongresach w Polsce i na świecie.

Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...