Salsa 0 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  środa o 18:00,środa o 19:05
Start:
27 Jan 2021
2021-01-27 18:00:00 CET

Salsa on2 od podstaw ze Słoniem i Clau 27.01

Już od środy 27.01 zapraszamy na intensywny kurs salsy on2 zupełnie od podstaw (2x 50 minut). Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy
Klaudia Oleksak
i Łukasz Słaniewski. Kurs w godzinach 18:00 - 19:55 odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapraszamy do zapisów!


Jeśli chcesz po pracy razem z nami cieszyć się wolnym popołudniem oraz świetną taneczną energią - te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Intensywna, dwugodzinna forma kursu daje możliwość przyswojenia sobie kroków, figur oraz pracy ciała w dużo szybszym tempie, co pozwoli Wam również dużo szybciej bawić się tańcem na salsowych parkietach :)

Zajęcia (2x 50 min) odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Zapisy na zajęcia: 
Recepcja Studia Salsa Libre

Płatność zgodnie z cennikiem zajęć stacjonarnych: 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Kursy regularne od podstaw - styczeń/ luty 2021

Kursy regularne od podstaw - styczeń/ luty 2021

Wejdź w nowy rok tanecznym krokiem! Początek nowego roku zawsze inspiruje do próbowania nowych rzeczy - co powiesz na to, żeby w 2021 zacząć tańczyć? :) Lekcje tańca to fenomenalny sposób na: poprawę kondycji, koordynacji ciała, poczucia rytmu i muzykalności, regularną dawkę endorfin, redukcję stresu oraz poszerzenie kręgu znajomych - w skrócie: zadbanie o ciało i duszę! Salsa Libre ma dla Ciebie szeroką ofertę kursów dla początkujących, zarówno w parach jak i solo: wybierz salsę, bachatę lub zouka i ruszaj na parkiet!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Muzyk (perkusista), tancerz, choreograf. Mówiąc krótko – człowiek orkiestra – podkłada głos w reklamach, potrafi jeździć na desce, łyżwach, rolkach, żonglować, stepować, 10 lat trenował sztuki walki (kung-fu wu-shu shaolin quan i kick-boxing), trenuje akrobatykę, pasjami grywa w piłkarzyki, a ostatnio uczy się również… strzelać z łuku. Czasem aż głupio jest zapytać czego nie potrafi, albo czego nie próbował :)
"Clau" - KOBIECOŚĆ I ZABAWA
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...