Samba 14 / 16

Kurs Samba w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 13:30
Start:
13 Oct 2019
2019-10-13 13:30:00 CEST

Samba open level z Klaudią Łucyk

Ladies! W każdą niedzielę o 13:30 zapraszamy Was na regularny kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią Łucyk! Zajęcia na poziomie open level skierowane są do osób znających krok podstawowy. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) zabieramy się do szlifowania kroku podstawowego - Samba pé i potem przechodzimy do krótkiej, energicznej choreografii.

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/787349535016398/

Na zajęcia obowiązują zapisy.

Czym jest 
Samba brazylijska
Tajemnica tkwi w poczuciu rytmu, nauczeniu się specyficznego "brazylijskiego ruchu" i przede wszystkim używania tego wszystkiego wedle własnej idei, chęci i nastroju, bo nie ma nic gorszego niż pójście na imprezę i odtwarzanie poznanych sekwencji podczas gdy możemy na bazie poznanych umiejętności tworzyć, bawiąc się krokami, ruchem ciała. Na zajęciach kładziemy nacisk nie na odtwarzanie choreografii, ale na odnalezienie właściwego się do rytmu, interpretowaniu muzyki  odpowiednio do stylu oraz na prawidłowej pracy bioder w krokach podstawowych a przede wszystkim staramy się mieć fun i czuć się kobieco.

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Brasil Fit open z Klaudią Łucyk 12.01

Brasil Fit open z Klaudią Łucyk 12.01

Już w niedzielę 12.01 zapraszamy na wyjątkowy kurs brasil fit z fantastyczną
Klaudią Łucyk
Brasil fit to 
energetyczne zajęcia taneczne w klimatach brazylijskich, ale nie tylko.
Celem jest spalenie kalorii, dobra zabawa i poprawa wyglądu kobiecych partii ciała...Taniec 80%  i odrobina ćwiczeń kształtujących brzuch, pośladki, nogi.. nic skomplikowanego! :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Samba brazylijska
Instruktorzy
Tańczy od 14 lat. Przygodę z tańcem zaczynała od styli nowoczesnych po latynoamerykańskie. Szczególnie pełne energii tańce brazylijskie są jej największą pasją. Gorącej samby uczyła się od rodowitego Brazylijczyka, który zaszczepił w niej miłość właśnie do samby pod każdą postacią ale nie tylko...
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...