El Sol Salsa Festival 2021 - Grupa zniżkowa SALSA LIBRE

WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA EL SOL SALSA FESTIVAL 2021! Festiwal, który podbił serca wszystkich miłośników tańca. Salsa, Cubana, Bachata, Kizomba - do wyboru do koloru! Nie może Ciebie tam zabraknąć! :)

Czego się spodziewać??!!  
Szykujcie się na pokazy choreograficzne zapierające dech w piersiach, warsztaty prowadzone przez najlepszych z najlepszych, koncerty muzyki na żywo, muzyczne sety serwowane przez najlepszych DJ-ów z całego świata i całą śmietankę światowej społeczności salsowej na warszawskim parkiecie. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział ponad 5 tysięcy osób z ponad 70 państw świata. Te liczby mówią same za siebie!   

I UWAGA: Specjalnie dla Was i Waszych przyjaciół - zniżka 10% od Salsa Libre na wszystkie rodzaje passów :) Po promocody zgłaszajcie się bezpośrednio do Bea Veronezi lub pisząc maila na b.kotyra@salsalibre.pl

Dołącz do naszego wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1143292305875223/

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdziecie na stronie www.SalsaFestival.pl
Zapraszamy też na fanpage Warsaw Salsa Festival

GORRRRĄCO POLECAMY!
El Sol Salsa Festival - SOCIAL EDITION 2021

El Sol Salsa Festival - SOCIAL EDITION 2021

Rok 2020 pokrzyżował plany festiwalowe, natomiast liczymy, że rok 2021 będzie rokiem powrotu do życia towarzyskiego :) a co za tym idzie: powrotu do TAŃCA. I z taką oto myślą, prezentujemy Wam BRAND NEW wydarzenie - iście towarzyskie - MARATON TANECZNY!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Kizomba
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...