El Sol Salsa Festival 2019- zniżka na wszystkie passy

Tropiki w listopadzie?! WHY NOT! Już po raz 15-sty Warszawa będzie tętnić rytmami salsy, mambo, bachaty, kizomby i reggaetonu! Tak jest! Mowa o El Sol Warsaw Salsa Festival, który jest uznawany jako jeden z 3 najlepszych wydarzeń tanecznych na świecie, to on będzie podgrzewał naszą jesienną atmosferę. A my mamy specjalnie dla Was i Waszych przyjaciół - 10% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE PASSY! Nie zwlekaj i kup bilet już dziś!

Czego się możecie spodziewać? Szykujcie się na pokazy choreograficzne zapierające dech w piersiach, warsztaty prowadzone przez najlepszych z najlepszych, koncerty muzyki na żywo, muzyczne sety serwowane przez najlepszych DJ-ów z całego świata i całą śmietankę światowej społeczności salsowej na warszawskim parkiecie. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział ponad 5 tysiący osób z ponad 70 państw świata. Te liczby mówią same za siebie!

Nie zwlekaj i kup swój pass już dziś. W ofercie poza klasycznymi passami warsztatowymi (vip pass, sensual pass, salsa pass, cuban pass) znajdziesz też party pass, ale także 3 bootcampy bachatowe i 2 bootcampy salsowe! Tutaj możesz sprawdzić aktualne ceny biletów https://salsafestival.pl/pl/ceny/

Aby uzyskać kod zniżkowy Salsa Libre do zakupienia Passa na Festiwal skontaktuj się z nami poprzez maila: b.kotyra@salsalibre.pl lub poprzez fb z https://www.facebook.com/bea.kotyra.

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdziecie na stronie www.SalsaFestival.pl
Zapraszamy też na fanpage www.facebook.com/WarsawSalsaFestival

Jeśli chcesz zostać na bieżąco z informacjami dotyczącymi festivalu -  dołącz do naszego zniżkowego eventu na facebooku: www.facebook.com/events/333222903900040/

GORRRRĄCO POLECAMY!

Dalej nie jesteście przekonani? Zobaczcie relacje z poprzedniej edycji! DZIAŁO SIĘ!
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Zouk
Kizomba
Bachata
Afro
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...