Zouk Ladies Styling 8 / 8

Kurs Zouk Ladies Styling w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  wtorek o 21:15
Start:
29 Nov 2016
2016-11-29 21:15:00 CET

Zouk Ladies Technique z Zuzanną Sadowską

Zapraszamy na nowe zajęcia Zouk Ladies Technique! Zaczynamy we wtorek 29 listopada o 21:15 na Miedzianej 11!


Dziewczyny! Mam przyjemność zaprosić Was na Zouk Ladies Technique, zajęcia, których jak ja zaczynałam tańczyć zouka to bardzo mi brakowało i pomyślałam, że może i Wy z nich chętnie skorzystacie. :) Skupimy się na technice, kontroli ciała, izolacjach, stylingu, typowych zoukowych elementach: bonecach, airplane’ach, roasted, rollach, itp. Zatańczymy też krótką choreografię do muzyki, stworzoną z elementów, które ćwiczyłyśmy, żeby się dobrze bawić i zastosować to nad czym pracowałyśmy w praktyce, no prawie, bo bez partnera! ;) Jeszcze na koniec krótki streching (porozciągamy przede wszystkim to co najbardziej przydatne w zouku) i możemy wracać do domu zrelaksowane! :)

Zajęcia będą na poziomie open (ale dla znających już podstawy zouka). Będę starała się prowadzić je tak żeby każda z Was mogła z nich coś wynieść, zarówno te bardziej początkujące, jak i te które które chodziły już na zajęcia Master! ;)

Do zobaczenia! :)
Zuzanna Sadowska

Zobacz jak tańczy Zuzanna:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Zuza potrzebowała zaledwie kilku chwil, żeby wiedzieć, że zouk to „jej” taniec. Od dzieciństwa tańczy, jednak nigdy nie sądziła, że będzie to robić profesjonalnie… dopóki nie poznała zouka. Zouk to przede wszystkim interakcja z partnerem. Tańcząc można poznać drugiego człowieka, nie zamieniając z nim ani słowa, bo jak powiedziała Marta Graham "Dance is the hidden language of the soul".
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...