Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Z1
Terminy zajęć:  wtorek o 21:15
Start:
10 Dec 2019
2019-12-10 21:15:00 CET

Salsa zaawansowana on1 z Pauliną i Michałem we wtorki

Zapraszamy wszystkie osoby tańczące salsę on1 na poziomie zaawansowanym na kurs odbywający się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zajęcia we wtorki o 21:15 prowadzą niesamowici instruktorzy
Paulina Suska i Michał Bedyński. Do dołączenia szczególnie zapraszamy panów i pary :)

Na zajęciach oprócz ciekawych figur i niestandardowych prowadzeń nie zabraknie pracy nad krokami solowymi i bodymovementem czyli jak się poruszać zwinnie i giętko na parkiecie i czasem przyszpanować ciekawą solóweczką :)

W planie zajęć m.in:
-ćwiczenia na obroty i prawidłową postawę, 
-ćwiczenia na prowadzenie, 
-masa nowych figurek i niestandardowych prowadzeń… 
...ale tak naprawdę to wszystko nie jest tak do końca istotne - najważniejszą rzeczą, którą wyniesiecie z zajęć jest to, że salsa to pozytywny i energetyczny taniec który ma być przyjemnością dla obu partnerów! :)

Zrozumiecie dlaczego najważniejszy jest partner/partnerka i że bez niej/niego nie możecie dobrze wyglądać sami :)  Wszystko to, a nawet więcej czeka was na zajęciach zaawansowanych! 

Na kursie skupicie się zarówno nad techniką prowadzenia jak i stylingiem i wyglądem w tańcu, oraz zdobędziecie garść nowych inspiracji - figurkowych i nie tylko :) 

Zapisy:
zapisy@salsalibre.pl 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Instruktor tańca, choreograf oraz DJ. Od dziecka kochał muzykę, grał na akordeonie, pianinie, gitarze.. mówili że ma "słuch absolutny". W 1997 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski w klubie Stodoła, który potem porzucił dla Salsy.
Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...