Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10,wtorek o 21:15
Start:
26 Mar 2019
2019-03-26 20:10:00 CET

Salsa od podstaw z Pauliną i Michałem

Pozytywni i doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, doświadczenie, efektywna, szybka nauka. Czego więcej trzeba? :) A wszystko to znajdziecie na zajęciach, które poprowadzą Paulina Suska i Michał Bedyński. Zapraszamy na dwugodzinny kurs salsy od podstaw (P1) od wtorku 19.03 o 20:10. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zostały miejsca dla pań.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1223630991118558/

Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!


Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na kursie!

A jak wygląda salsa? Zobacz sam/a:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Instruktor tańca, choreograf oraz DJ. Od dziecka kochał muzykę, grał na akordeonie, pianinie, gitarze.. mówili że ma "słuch absolutny". W 1997 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski w klubie Stodoła, który potem porzucił dla Salsy.
Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...