Kizomba 8 / 8

Kurs Kizomba w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  piątek o 19:05
Start:
08 Dec 2017
2017-12-08 19:05:00 CET

Urban Kiz od podstaw Aga & Maciek 8.12

Już 8.12 serdecznie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia Urban Kiz zupełnie od podstaw. Kurs w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11 o 19:05 poprowadzą Agnieszka Pawińska i Maciej Krzemiński.

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)

O instruktorach:
Maciej Krzemiński- Swoje umiejętności w zakresie kizomby i urban kiz szlifował zarówno u polskich (Ania i Marek Rewiccy, Chris i Ada) jak i zagranicznych instruktorów (Albir Rojas, Curtis & Carola, Jojo & Mikaela, Laurent & Adeline). Był członkiem grupy choreograficznej Random Roots, z którą miał okazję występować w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Katowice) oraz za granicą (Madryt). Uczestnik wielu festiwali w Polsce i poza nią. 

Kocha kizombę za jej sto twarzy. Za kizombę angolańską, kizombę fusion, tarraxinhę i urban kiz. Za to, że każdy może w jej ramach stworzyć swój własny i niepowtarzalny styl i za emocje, które tańcząc kizombę można przekazać w parze. Kizomba pozwala również na realizację jego drugiej pasji, jaką jest muzyka - od jakiegoś czasu można go spotkać jako DJa na warszawskich imprezach kizombowych.

Agnieszka Pawińska- Tańczy w zasadzie od dziecka, a rytmami latino zajmuje się już prawie 11 lat. Swoje umiejętności taneczne wspiera znajomością innych technik tanecznych takich jak taniec klasyczny, jazz, taniec współczesny czy hip-hop.

Ostatnie fascynacje: zouk, kizomba i tradycyjna bachata dominicana. Brała udział i występowała na jednych z największych kongresów salsy i bachaty w Europie. Tańcząc salsę i bachatę, nietrudno było w końcu trafić na parkiet kizombowy, w której zakochała się w 2016 roku mieszkając w Hiszpanii. Zainspirowana nowym dla siebie stylem wróciła do Warszawy, gdzie stała się stałą bywalczynią kizombowych imprez i festiwali. Miała także szczęście i zaszczyt szkolić się także indywidualnie pod okiem samej „Królowej Kizomby” Sary Lopez. Od prawie roku prowadzi regularne i warsztatowe zajęcia Urban Kiz w Warszawie i Łodzi. 

Zapisy:
zapisy@salsalibre.pl 

LOKALIZACJA:
Salsa Libre - Miedziana 11 (Rondo Daszyńskiego)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...