Ladies Styling 6 / 6

Kurs Ladies Styling w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 12:30,sobota o 13:40,sobota o 14:50,niedziela o 12:30,niedziela o 13:40,niedziela o 14:50
Start:
13 Jan 2018
2018-01-13 12:30:00 CET

Sensual Ladies Styling Bachata and Salsa 13-14.01

Już 13-14.01 Ada Drozdowicz  zaprasza na warsztaty Sensual Ladies Styling te z Was, które chcą czegoś więcej od tańca niż tylko kroczków, znają kroki podstawowe Bachaty/Salsy i chcą dalej się w nich rozwijać. Zajęcia odbędą się w naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Na moich warsztatach zapewnię Ci znajomość kobiecego stylingu, który w 100 % wykorzystasz w tańcu z partnerem, popracujemy nad jakością Twojego ruchu, pokaże Ci jakimi partiami ciała ruszać aby Twój ruch był naturalny i organiczny nawet(aż) w basicu, tak abyś czuła się swobodnie w tańcu i jedyne co to czerpała z tego wielką radość i przyjemność a nie zastanawiała się co teraz mam zrobić?!:D Wyizoluje Twoje ciało, poustawiamy nasze ciała tak aby wyglądamy dobrze w każdej pozycji i popracujemy sporo rękoma aby były ozdobą Ciebie i Twojego tańca! Popracujemy nad Twoja kobiecością bo jak wiemy piękno wychodzi z wewnątrz. 

Warsztaty będą prowadzone na poziomie OPEN z naciskiem na rozwój Twojego ciała w bardzo przemiłej atmosferze sprzyjającej kobiecemu rozwojowi. 

Program warsztatów:
Sobota-  Bachata Sensual Ladies Styling
12:30-13:30 1 godzina – Rozgrzejmy się!: postawa ciała – wyraża więcej niż tysiąc słów, Bodymovement, izolacje, wave’y i bodyroll’e vs. zatrzymania i spięcia mięsni, ruch głową.
13:40-14:40 2 godzina – Jestem sobą!: praca rąk – przepływ ruchu, gracja, naturalność, krok podstawowy, ruch bioder, ruch ciała – czyli jak wyglądać pięknie nawet(aż) w basicu.
14:50-15:50 3 godzina – Zabawmy się!  Only for girls!Dołóżmy coś od siebie, pobawmy się detalami, zatańczmy krótką choreografię, poczujmy się kobieco i oczarujmy go – taniec solo w parze  
Niedziela- Salsa Ladies Styling on1
12:30-13:30 1 godzina – Rozgrzejmy się!: Postawa ciała – wyraża więcej niż tysiąc słów! Bodymovement, izolacje, zatrzymania i spięcia mięśni, ruch głową – czym i jak ruszać abym się nie przewracała?
13:40-14:40 2 godzina – Jestem sobą!: praca rąk – przepływ ruchu, gracja, naturalność, krok podstawowy i ruch ciała w nim – czyli jak wyglądać pięknie w krokach podstawowych, stabilność i obroty – jak nie polegać(uwieszać się) na partnerze
14:50-15:50 3 godzina – Zabawmy się!  Only for girls!Dołóżmy coś od siebie, pobawmy się detalami, zatańczmy krótką choreografię, poczujmy się kobieco i oczarujmy go – taniec solo w parze.

Zapraszam na dużą dawkę kobiecości, dobrego humoru i pracy.
Adriana Drozdowicz - Kobieta w tańcu
https://web.facebook.com/AdrianaDrozdowiczKobietawtancu

LOKALIZACJA:
Salsa Libre- Żelazna 59

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 160zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 100zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 80zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 60zł

Jak wyliczyć:
  • 40 zł - pojedyncze zajęcia
  • 20 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
  • 20 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
  • MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć


Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...