Akrobatyka Clau & Słoń level one 17-18.02

Już 17-18.02 zapraszamy na wyjątkowe warsztaty! Akrobatyka w parach dla początkujących idealna do bachaty i salsy! A nawet semby czy zouka! Zajęcia poprowadzą Klaudia Oleksak i Łukasz Słaniewski. Czekają Was 4h intensywnej nauki w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1032002250272136/

Marzyłeś kiedyś o efektownych położeniach, rzutach, wyrwaniu partnerki w powietrze? Salcie, gwieździe? Myślałaś kiedyś jak to jest polatać, dać się partnerowi przerzucić? Bezpiecznie wylądować i wzbudzić zachwyt wszystkich patrzących? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź jest twierdząca - nie ważne czy tańczysz bachatę czy salsę - te zajęcia są dla Ciebie!Wytłumaczymy prowadzenia wszystkich podstawowych położeń i przerzutów, zasady bezpieczeństwa, to kiedy, jak i z kim je robić, jak się nie uszkodzić i jak sprawić żeby wyglądały lekko.

W programie:
- podstawowe prowadzenia położeń
- wariacje prowadzeń podstawowych
- neckdropy
- gwiazdy - 2 rodzaje prowadzeń
- backflip
- airplane
- all- around-the-wordZajęcia powiększają budowanie zaufania do partnera / partnerki, pomagają w pracy nad przekazywaniem energii, pomagają w wyczuciu partnera, kontroli ciała, koordynacji i równowadze!

ROZKŁAD ZAJĘĆ- sobota, niedziela
10:00-11:00
11:10-12:10

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 120zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 60zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 40zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 30zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
20 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...