Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  środa o 18:00
Start:
28 Feb 2018
2018-02-28 18:00:00 CET

Salsa w parach od podstaw Monika & Bedyn

Już od 28.02 zapraszamy do rozpoczęcia nauki salsy zupełnie od podstaw z jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów Salsa Libre- Michałem Bedyńskim oraz świetną tancerką i instruktorką Moniką Janowską. Ten kurs gwarantuje Wam szybkie postępy w nauce w świetnej atmosferze! Zajęcia od środy 28.02 o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

MIEJSCA JUŻ TYLKO DLA PANÓW I PAR

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)

Salsa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce. Muzyka ta dojrzewała przez pokolenia żyjących na Karaibach czarnoskórych ludzi. Dzięki synergii najlepszych elementów wielu kultur, afrykańskich instrumentów, hiszpańskiego języka, jazzu, powstał rytm, który przemawia z równą siłą do wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Właśnie ten rytm sprawia, że we wszystkich niemal zakątkach świata, od Kuby, przez Stany Zjednoczone, kraje Afryki i Europy, aż po Japonię, ludzie chcą tańczyć SALSĘ!!! 

Zapisy Recepcja Salsa Libre
zapisy@salsalibre.pl 
Zobacz jak tańczymy salsę (na filmie Beata i Michał):

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Instruktor tańca, choreograf oraz DJ. Od dziecka kochał muzykę, grał na akordeonie, pianinie, gitarze.. mówili że ma "słuch absolutny". W 1997 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski w klubie Stodoła, który potem porzucił dla Salsy.
Monika jest zjawiskową tancerką salsy i bachaty, ozdobą każdej salsowej imprezy. Jest też doświadczoną instruktorką szkół tańca Dance Fusion i Salsa Libre oraz przemiłą osobą, której sposób bycia nie buduje zbędnego w salsie dystansu pomiędzy Wami a instruktorem.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...