HoliDance 2018 - intensywne kursy wakacyjne

U nas wakacje traktujemy po studencku niezależnie od wieku! HoliDance'y są do końca września :)
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance - intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia z różnych technik tanecznych na różnych poziomach!
Program na sierpień i wrzesień w rozszerzeniu newsa!

Zapraszamy do dołączenia do wydarzeń HoliDancowych na fb:
sierpień:  
https://www.facebook.com/events/1781794435219590/
wrzesień: 
https://www.facebook.com/events/307282466485942/

WAKACYJNE WARSZTATY HOLIDANCE 2018 to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście :)

Nauka i zabawa w dobrej cenie kolejny raz zapewniona przez warszawską szkołę tańca Salsa Libre. W okresie letnim, już od lipca do końca września, codziennie oferujemy niezależnie od regularnych kursów, warsztaty z różnych form tanecznych, od poniedziałku do piątku.

System tak różnorodnych i intensywnych zajęć w ramach WARSZTATÓW HOLIDANCE umożliwia aktywne i niepowtarzalne spędzanie czasu bez względu na plany urlopowe i wyjazdowe. W programie Wasi ulubieni instruktorzy oraz szeroki wybór najbardziej popularnych technik.

Intensywna nauka w ramach HoliDance i później kontynuacja od października sprawiła, że wielu z uczestników zajęć jest obecnie zaawanowanymi tancerzami i bryluje na warszawskich parkietach! :O Dołącz do nich :)


  13. sierpnia- 17. sierpnia
  20. sierpnia - 24. sierpnia
  27. sierpnia- 31. sierpnia
  3. września - 7. września
  10. września - 14. września
  17. września- 21. września
  24. września- 28. września
  Salsa Libre - ul. Żelazna 59, II piętro

  Szczegółowe newsy o poszczególnych kursach wkrótce! Stay tuned!

  Cennik:
  • pojedyncze zajęcia - 40zł
  • 1 blok zajęć (pon-pt 1h.) - 150 zł
  • Podwójny blok pon.-pt. 2h w tym samym tygodniu.) - 250zł
  • drugie zajęcia w ciągu dnia 20zł, trzecie tylko 10zł!
  • MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • Posiadacze Karnetu Open - bez dopłat
  ZAPISY:
  Recepcja Studia Salsa Libre 
  zapisy@salsalibre.pl 

  Zobacz jak tańczymy i dołącz do nas!  HoliDance- Salsa Candela z Yuleydi 20.08

  HoliDance- Salsa Candela z Yuleydi 20.08

  Tańce latynoskie to Twoja pasja? Chcesz nabrać pewności siebie i lepiej kontrolować ruch swojego ciała? Zapraszamy na wyjątkowy intensywny wakacyjny kurs Salsa Candela ze zjawiskową i wspaniałą instruktorką Yuleydi Villafuerte. Zajęcia od 20.08 przez dwa tygodnie o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  HoliDance- salsa od podstaw on2 z Beatą i Arturem 20.08

  HoliDance- salsa od podstaw on2 z Beatą i Arturem 20.08

  Chcesz w 5 dni opanować podstawy salsy i ruszyć na parkiet? Mamy specjalną ofertę dla Ciebie- jedyny tego lata Holidance salsa on2 od podstaw- zajęcia od poniedziałku do piątku 2h dziennie od 20.08 w godzinach 20:10 - 22:15 poprowadzą Beata Rutkowska i Artur Ledóchowski. Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji- Żelazna 59
  Więcej
  HoliDance kizomba od podstaw Aga & Maciek 20.08

  HoliDance kizomba od podstaw Aga & Maciek 20.08

  Mamy to! Już 20.08 zapraszamy na intensywny wakacyjny kurs HoliDance kizomby od podstaw! Zajęcia od poniedziałku do piątku od 18:00 do 20:05 (2h dziennie) poprowadzą fantastyczni instruktorzy Agnieszka Pawińska i Maciej Krzemiński.
  Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  HoliDance - Salsa kubańska od podstaw z Yuleydi i Miguelem 20.08

  HoliDance - Salsa kubańska od podstaw z Yuleydi i Miguelem 20.08

  Zapraszamy do kontynuacji nauki w ramach megaintensywnego (2h dziennie) kursu salsy kubańskiej od podstaw, który poprowadzą: rodowity Hiszpan - Miguel Gascueña i Kubanka Yuleydi Alba Villafuerte. Zajęcia odbywają się od 20.08 od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:05 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  Holidance - Bachata Dominicana UNISEX z Agą

  Holidance - Bachata Dominicana UNISEX z Agą

  Już od 20.08 serdecznie zapraszamy na kurs bachaty dominikańskiej UNISEX w ramach cyklu holidance! Widzimy się od pon. do pt. codziennie o 17:00. Na zajęciach skupicie się na charakterystycznej dla tradycyjnej bachaty pracy bioder, muzykalnych footworkach oraz generalnym, radosnym, dominikańskim flow. Kurs na Żelaznej 59 poprowadzi Agnieszka Pawińska
  Więcej
  HoliDance- salsa od podstaw Pati&Słoń 17.09

  HoliDance- salsa od podstaw Pati&Słoń 17.09

  Chcesz w 5 dni opanować podstawy salsy i ruszyć na parkiet? Mamy specjalną ofertę dla Ciebie- Holidance salsa od podstaw- zajęcia od poniedziałku do piątku 2h dziennie od 17.09 w godzinach 20:10- 22:15 poprowadzą Patrycja Wiśniewska i Łukasz Słaniewski. Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji- Żelazna 59
  Więcej
  Holidance - Bachata Dominicana Aga & Łukasz

  Holidance - Bachata Dominicana Aga & Łukasz

  Już 10.09 zapraszamy na kurs bachaty dominicany w parach na poziomie open! Idealna propozycja dla wszystkich głodnych tradycyjnej bachaty lub chcących wzbogacić swoją bachatę sensual/fusion o tradycyjne elementy. Zajęcia w ramach holidance odbywają się codziennie od 20:10 do 22:15 prowadzą Agnieszka Pawińska i Łukasz Komorowski
  Więcej
  Holidance - Bachata dla początkujących Słoń&Pati

  Holidance - Bachata dla początkujących Słoń&Pati

  Już 03.09 w Salsa Libre rusza kurs zmysłowej bachaty zupełnie od podstaw w ramach intensywnych wakacyjnych kursów HoliDance! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Patrycja Wiśniewska Łukasz Słaniewski. Zapraszamy na kurs od poniedziałku do piątku od 18:00 do 20:05 (2h) do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  HoliDance- salsa od podstaw z Magdą i Łukaszem 13.08

  HoliDance- salsa od podstaw z Magdą i Łukaszem 13.08

  Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Interesują Cię szybkie efekty? Mamy coś dla Ciebie! Już od 13.08 rozpoczynamy intensywny wakacyjny kurs HoliDance salsy zupełnie od podstaw. Zajęcia od poniedziałku do piątku o 19:05 poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Magda Glińska i Łukasz Komorowski.Kurs odbywa się na Żelaznej 59.
  Więcej
  HoliDance bachata solo od podstaw z Magdą

  HoliDance bachata solo od podstaw z Magdą

  Bachata to zmysłowy taniec, gdzie My, kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe. Zapraszamy na wakacyjny kurs HoliDance bachaty solo zupełnie od podstaw, który od poniedziałku 13.08 do piątku o 18:00 poprowadzi Magda Glińska. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  HoliDance salsa for ladies od podstaw z Agą 13.08

  HoliDance salsa for ladies od podstaw z Agą 13.08

  Już od poniedziałku 13.08 zapraszamy Was na salsę for ladies zupełnie od podstaw w ramach wakacyjnych intensywnych kursów HoliDance:) To zajęcia dla kobiet chcących aktywnie spędzić czas, jednocześnie rozwijając swoje zdolności ruchowe w niezwykle popularnych obecnie latynoskich rytmach. Przyjdź i przekonaj się sama co znaczy #girlpower! Kurs od poniedziałku do piątku o 18:00 poprowadzi zjawiskowa instruktorka Agnieszka Pawińska. Zajęcia odbywają się na Żelaznej 59.
  Więcej
  HoliDance bachata solo dla P open z Adą 13.08

  HoliDance bachata solo dla P open z Adą 13.08

  Już 13.08 Ada Drozdowicz  zaprasza na zajęcia bachaty Ladies Styling P open - dla początkujących znających krok podstawowy - w ramach intensywnych wakacyjnych kursów HoliDance. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o 17:00 w naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  UWAGA! O 17:00 bez dopłat do Multisporta :)
  Więcej
  HoliDance - salsa for ladies poziom początkujący z Clau

  HoliDance - salsa for ladies poziom początkujący z Clau

  Ladies! Już 10.09 zapraszamy do nauki salsy for ladies na poziomie podstawowym w ramach zajęć holidance. To kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie, kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie. Kurs od poniedziałku do piątku o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi zjawiskowa Klaudia Oleksak
  Więcej
  Holidance Zouk dla początkujących - Pati & Słoń

  Holidance Zouk dla początkujących - Pati & Słoń

  Zapraszamy do rozpoczęcia nauki zmysłowego zouka. Jego świat pokażą Wam doświadczeni instruktorzy Łukasz Słaniewski i Patrycja Wiśniewska . Zapraszamy na zajęcia od poniedziałku 03.09 do piątku, codziennie o 20:10 do 22:15 (2h.). Kurs odbędzie się w naszej centralnej lokalizacji: Żelazna 59
  Więcej
  HoliDance- Salsa od podstaw z Aga&Artur 10.09

  HoliDance- Salsa od podstaw z Aga&Artur 10.09

  Chcesz nauczyć się tańczyć salsy? Interesują Cię szybkie efekty? Mamy coś dla Ciebie! Już od 10.09 rozpoczynamy intensywny wakacyjny kurs HoliDance salsy zupełnie od podstaw. Zajęcia od poniedziałku do piątku o 17:00 poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Agnieszka Pawińska i ArturLedóchowski .Kurs odbywa się na Żelaznej 59.
  Więcej
  Holidance - Kizomba od podstaw Ania & Marash 10.09

  Holidance - Kizomba od podstaw Ania & Marash 10.09

  Już 10.09 zapraszamy na kursy Kizomby zupełnie od podstaw z jednymi z najlepszych specjalistów od tych tańców w Polsce: Markiem 'Marashem' Rewickim i Anią Rewicką! Zajęcia w ramach holidance odbywają sie codziennie od pon. do pt. o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  HoliDance - Salsa w parach od podstaw Paulina & Łukasz 27.08

  HoliDance - Salsa w parach od podstaw Paulina & Łukasz 27.08

  Już 27.08 zapraszamy do nauki salsy w parach od podstaw w ramach intensywnego wakacyjnego kursu holidance! Zajęcia w godzinach 19:05-20:05 poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Paulina Suska i Łukasz Komorowski. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  Holidance Bachata od podstaw Clau & Sambor

  Holidance Bachata od podstaw Clau & Sambor

  Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Interesują Cię szybkie efekty? Zapraszamy na intensywny dwugodzinny kurs bachaty w ramach cyklu holidance, start 17.09 codziennie od 18:00 do 20:05 prowadzą wspaniali instruktorzy Klaudia Oleksak i Dominik Sambor. Zajęcia w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
  Więcej
  Holidance zouk od podstaw z Zuzą i Piotrem 13.08

  Holidance zouk od podstaw z Zuzą i Piotrem 13.08

  Zapraszamy do rozpoczęcia nauki zmysłowego zouka. Jego świat pokażą Wam doświadczeni instruktorzy Zuza Sadowska  i Piotr KuniewskiZapraszamy na zajęcia od poniedziałku 13.08 do piątku, codziennie o 19:05. Kurs odbędzie się w naszej centralnej lokalizacji: Żelazna 59
  Więcej
  HoliDance - Bachata Solo dla początkujących z Pauliną 27.08

  HoliDance - Bachata Solo dla początkujących z Pauliną 27.08

  Ladies! Zapraszamy na kurs zmysłowej bachaty solo dla początkujących poziom P1, który prowadzi wspaniała instruktorka- Paulina Suska. Kurs skierowany jest do Pań, chcących rozwinąć kobiecą stronę bachaty. Zajęcia odbywają się od pon. do pt. codziennie o godzinie 18:00 na Żelazną 59. Start 27.08
  Więcej
  HoliDance - Salsa New York Style on2 od podstaw

  HoliDance - Salsa New York Style on2 od podstaw

  Rozpoczynamy kurs salsy w parach ze zjawiskowymi tancerzami i świetnymi nauczycielami Moniką Janowską i  Arturem Ledóchowskim. Zajęcia w stylu salsy New York Mambo 'on2'! Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku start: 24.09 od 18:00 do 20:05 2h.) do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 :)
  Więcej
  SPRAWDŹ KURSY:
  Salsa liniowa
  Salsa kubańska
  Zouk
  Kizomba
  Bachata
  SPOŁECZNOŚCI
  HONORUJEMY
  PARTNERZY
  Raz, dwa, trzy...
  Pięć, sześć, siedem...