Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  wtorek o 19:30,wtorek o 20:35
Start:
15 Jan 2019
2019-01-15 19:30:00 CET

Salsa od podstaw na Ursynowie Monika & Tomek 15.01

BREAKING NEWS! Specjalnie dla licznych mieszkańców południowej Warszawy regularne kursy w Domu Sztuki - Metro Ursynów! Już od wtorku 15.01 od 19:30 do 21:35 intensywny kurs salsy zupełnie od podstaw poprowadzą wspaniali instruktorzy Monika Janowska i Tomek Kulesza. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/262177174430459/

Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na kursie!

Salsa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce. Muzyka ta dojrzewała przez pokolenia żyjacych na Karaibach czarnoskórych ludzi. Dzięki synergii najlepszych elementów wielu kultur, afrykańskich instrumentów, hiszpańskiego języka, jazzu, powstał rytm, który przemawia z równą siłą do wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Właśnie ten rytm sprawia, że we wszystkich niemal zakątkach świata, od Kuby, przez Stany Zjednoczone, kraje Afryki i Europy, aż po Japonię, ludzie chcą tańczyć SALSĘ!!! 

Uwaga! Płatność na Ursynowie wyłącznie gotówką.


Zobacz jak tańczymy salsę:

Dom Sztuki - Ursynów

Wiolinowa 14
Warszawa, Ursynów
Instruktorzy
Monika jest zjawiskową tancerką salsy i bachaty, ozdobą każdej salsowej imprezy. Jest też doświadczoną instruktorką szkół tańca Dance Fusion i Salsa Libre oraz przemiłą osobą, której sposób bycia nie buduje zbędnego w salsie dystansu pomiędzy Wami a instruktorem.
Lokalizacja kursu
Dom Sztuki - Ursynów

Dom Sztuki - Ursynów

Wiolinowa 14
Warszawa, Ursynów
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...