Footwork 0 / 8

Kurs Footwork w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  piątek o 18:00
Start:
07 Oct 2022
2022-10-07 18:00:00 CEST

Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem 07.10

Salseros! W każdy piątek od 07.10 o 18:00 zapraszamy na wyjątkowy kurs footwork lab! Są to zajęcia dla: tańczących salsę on2, chcących poczuć się pewniej w tańcu; tańczących salsę on1, chcących zacząć swoją przygodę z tańczeniem na 2 od przygotowania footworkowej bazy; wszystkich, którzy wyżej niż bezduszne powtarzanie kolejnych "figurek" cenią sobie wszechstronny rozwój taneczny. Zajęcia poprowadzi niesamowity Piotr Romanow!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1218857288891785

Mambowe footworki z Mayerem to na mieście już legenda - teraz i Ty możesz stać się jej częścią!;) Zajęcia skierowane są zarówno do wszystkich fanów footworków (których wiemy, że nie trzeba długo przekonywać), jak i do zagorzałych partnerworkeros, którzy footworki traktują jako zło konieczne - praca nad indywidualnym skillem tanecznym jest niezwykle istotna, również pod kątem tańca w parze!

Na zajęciach u Mayera:
-> rozwiniesz kontrolę nad balansem i świadomym przenoszeniem ciężaru ciała - elementami stanowiącymi podstawę każdego tańca,
-> popracujesz nad orientacją przestrzenną, niezwykle istotną zarówno solo jaki w parze,
-> wyćwiczysz szybkość i precyzję stóp oraz koordynację całego ciała,
-> poprawi się Twój wygląd w tańcu, postawa, dynamika ruchu, musicality,
-> przekonasz się, że footworki to także super zabawa!

Kurs unisex - zapraszamy zarówno Panów, jak i Panie :)

Zajęcia (55min.) będą prowadzone stacjonarnie na Żelaznej 59.

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Salsa Ny Style poziom zaawansowany z Mayerem - kurs regularny 07.10

Salsa Ny Style poziom zaawansowany z Mayerem - kurs regularny 07.10

Salseros! Przygotowaliśmy dla Was solidny plan rozwoju w ramach zajęć salsy nowojorskiej na poziomie zaawansowanym. Intensywne zajęcia (2x55min.) poprowadzi dla Was w piątki o 19:05 doświadczony instruktor Piotr Romanow.  Na kursie skupicie się zarówno nad techniką prowadzenia jak i stylingiem i wyglądem w tańcu oraz zdobędziecie garść nowych inspiracji - figurkowych i nie tylko! Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Piotr Romanow (a.k.a. Mayer) jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów salsy w Polsce. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczął w 2001 r. O jakości jego pracy i uznaniu dla jej efektów może świadczyć fakt, że spora grupa jego niegdysiejszych uczniów prowadzi obecnie własne zajęcia w znanych szkołach salsy w Warszawie.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...