Bachatowy practise i pokaz slajdów z Dominicany - sobota 13.10

Bachater@s! Zapraszamy na sobotni bachatowy practise poprzedzony pokazem slajdów z Dominicany i tanecznymi opowieściami o wyjazdach do źródeł bachaty! Przedstawimy też informacje na temat librowego wyjazdu na Dominikanę w styczniu 2019! W sobotę 13.10 practis odbędzie się na 2 parkietach: sensual oraz dominikańskim, a imprezę na parkiecie dominikańskim rozpoczniemy od krótkiej lekcji bachaty w wyspiarskim stylu! A bailar!

Dołącz do eventu na fb: https://web.facebook.com/events/726245791059809/

Practise jest jednocześnie imprezą towarzyszącą warsztatom z Łukaszem Rasiem i Ewą Jankowską!
https://www.facebook.com/events/273399300162478/ 

Na pokaz slajdów i opowieści o Dominikanie oraz tym jak tańczy się tam bachatę i merengue zapraszają nas Gosia i Jarek Żurek: dawniej kursanci i bywalcy Salsa Libre, obecnie pasjonaci bachaty dominikańskiej, którzy co roku wybierają się na Karaiby, żeby zgłębiać tajniki bachaty, uczestniczyć w imprezach i obcować z kulturą wyspy.

Przedstawimy Wam również nasz plan tanecznego wyjazdu na Dominicanę, który stworzyliśmy we współpracy z Beatą Radecką z GoTravel na podstawie jej doświadczenia organizacyjnego oraz bezcennych, tanecznych wskazówek i kontaktów Gosi i Jarka!
Szczegóły można zobaczyć już w newsie poniżej:

Po pokazie slajdów zapraszamy na 2 parkiety:
  • sensual/ogólny organizowany przez naszą niezawodną ekipę practisową - Adę Drozdowicz, Dawida Mrowca i Dawida Gnatowskiego!
    (oczywiście practis środowy odbywa się baz zmian, a ta impreza jest dodatkową okazją do potańczenia!)
  • parkiet dominikański - zaczynamy od lekcji bachaty dominikańskiej w wykonaniu Łukasza Komorowskiego, a potem kontynuujemy zabawę w najlepszych dominikańskich rytmach z DJem Komorro :)
21:30 pokaz slajdów
22:30 lekcja bachaty dominikańskiej
23:15 practise bachatowy na 2 parkietach

BYOB - bring your own bottle (zapraszamy do lodówki w kuchni ;) )
Wstęp:
  • do 22:15 bezpłatny
  • po 22:15 karta Multisport lub 10zł
Hasta la vista!
Marek Domański
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...