Bachata 6 / 6

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom P4
Terminy zajęć:  sobota o 16:00,sobota o 17:10,sobota o 18:20,niedziela o 16:00,niedziela o 17:10,niedziela o 18:20
Start:
15 Dec 2018
2018-12-15 16:00:00 CET

Duda & Kati - Bachata P4/S warsztaty weekendowe 15-16.12

Znasz dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwinąć swoje umiejętności taneczne? Mamy coś dla Ciebie! Już w weekend 15-16.12 zapraszamy na warsztaty P4/S. Zajęcia poprowadzi nowa na rynku para instruktorów, która wzbudza zainteresowanie całej bachatowej Polski Maciek Duda & Kata (Kati) Okuszko!

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/557213678032228/

Świetna energia, bardzo dobra technika, lata doświadczeń na parkietach. Duda & Kati już są zapraszani na warsztaty w całej Polsce i festiwale za granicą. 

Maciej Duda
Tancerz, muzyk, choreograf - przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat - już będąc ośmiolatkiem uczęszczał na zajęcia tańca towarzyskiego. Ciągłe rozwijanie pasji zaowocowało wieloma występami na krajowych oraz zagranicznych parkietach. W międzyczasie rozwijał swoje umiejętności w sztukach walki i grze na instrumentach muzycznych - sztuki walki miały wpływ na zmianę wizerunku w tańcu na bardziej męski i zdecydowany, natomiast znajomość teorii muzyki na świadome łączenie dźwięków z ruchem ciała. Kilka lat później, po przeprowadzce do Hiszpanii zaczął poznawać tajniki salsy i bachaty pod okiem światowej sławy instruktorów takich jak Sara Panero, Joan Pich. Po powrocie do Polski kontynuował naukę tańca m.in. na indywidualnych szkoleniach z Przemkiem Wereszczyńskim oraz rozpoczął pracę, jako instruktor w szkole tańca „The Salsa Kings” w Gdyni.  Wraz z Josue Joseph i Julią Martowicz był założycielem grupy choreograficznej "The Salsa Kings" W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego Pauliny Biernat "Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. W latach 2015-2018 wraz z Julia Martowicz tworzył parę taneczna. Na bieżąco rozwija swoje umiejętności u najlepszych tancerzy na świecie, głównie z Hiszpanii. Biegła znajomość języka hiszpańskiego pozwala mu na skrupulatne czerpanie wiedzy i późniejsze przekazywanie jej bezpośrednio swoim kursantom.

Kati Okuszko
Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Tańczy od 19 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach. 
Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce i na świecie, m.in.:
- wicemistrzostwo Polski w klasie A
- ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships
- uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen
- w pierwszej 40 na UK Open
Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argetyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. Tu jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Występowała w produkcjach telewizyjnych, teatralnych i przy różnego rodzaju koncertach.
Szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.

ROZKŁAD ZAJĘĆ:
16:00-17:00
17:10-18:10
18:20-19:20

Na bieżąco możecie obserwować Dudę & Kati tutaj: 
www.facebook.com/duda8kati/

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu wyłącznie pojedynczego dnia zajęć lub całego weekendu.
Cena za cały weekend: 160zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 100zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 80zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 60zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
20 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
20 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

Zobacz jak tańczą Duda & Kati:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...