Bachata 3 / 3

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 15:00,niedziela o 16:10,niedziela o 17:20
Start:
27 Oct 2019
2019-10-27 15:00:00 CET

Duda & Kati - Bachata S-open crash course 27.10

Znasz dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwinąć swoje umiejętności taneczne? Mamy coś dla Ciebie! Już w niedzielę 27.10 zapraszamy na crash course na poziomie S-open. Zajęcia poprowadzi nowa na rynku para instruktorów, która wzbudza zainteresowanie całej bachatowej Polski Maciek Duda & Kata (Kati) Okuszko! Brak miejsc dla pań, zapraszamy do zapisów panów.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/2277983789178664/

Świetna energia, bardzo dobra technika, lata doświadczeń na parkietach. Duda & Kati już są zapraszani na warsztaty w całej Polsce i festiwale za granicą.

Kochani! Szykujemy fantastyczną pamiątkę! Zajęcia będą nagrywane! Głównym celem jest nagranie instruktorów, dzięki czemu po evencie, będziecie mogli skorzystać z nagranego materiału. Pozwoli to na jego utrwalenie w późniejszym czasie. Nagranie będzie wykorzystywane również w celach promocyjnych oraz komercyjnych! 

Maciej Duda
Tancerz, muzyk, choreograf - przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat - już będąc ośmiolatkiem uczęszczał na zajęcia tańca towarzyskiego. Ciągłe rozwijanie pasji zaowocowało wieloma występami na krajowych oraz zagranicznych parkietach. W międzyczasie rozwijał swoje umiejętności w sztukach walki i grze na instrumentach muzycznych - sztuki walki miały wpływ na zmianę wizerunku w tańcu na bardziej męski i zdecydowany, natomiast znajomość teorii muzyki na świadome łączenie dźwięków z ruchem ciała. Kilka lat później, po przeprowadzce do Hiszpanii zaczął poznawać tajniki salsy i bachaty pod okiem światowej sławy instruktorów takich jak Sara Panero, Joan Pich. Po powrocie do Polski kontynuował naukę tańca m.in. na indywidualnych szkoleniach z Przemkiem Wereszczyńskim oraz rozpoczął pracę, jako instruktor w szkole tańca „The Salsa Kings” w Gdyni.  Wraz z Josue Joseph i Julią Martowicz był założycielem grupy choreograficznej "The Salsa Kings" W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego Pauliny Biernat "Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. W latach 2015-2018 wraz z Julia Martowicz tworzył parę taneczna. Na bieżąco rozwija swoje umiejętności u najlepszych tancerzy na świecie, głównie z Hiszpanii. Biegła znajomość języka hiszpańskiego pozwala mu na skrupulatne czerpanie wiedzy i późniejsze przekazywanie jej bezpośrednio swoim kursantom.

Kati Okuszko
Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Tańczy od 19 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach. 
Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce i na świecie, m.in.:
- wicemistrzostwo Polski w klasie A
- ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships
- uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen
- w pierwszej 40 na UK Open
Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argetyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. Tu jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Występowała w produkcjach telewizyjnych, teatralnych i przy różnego rodzaju koncertach.
Szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.

ROZKŁAD ZAJĘĆ:
15:00-16:00
16:10-17:10
17:20-18:20


Na bieżąco możecie obserwować Dudę & Kati tutaj: 
www.facebook.com/duda8kati/

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc. Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami gwarancją miejsca na zajęciach jest zrealizowanie przelewu.
Nr konta:
mBank
35 1140 2004 0000 3002 7728 8686     

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu wyłącznie całego dnia.
Cena za cały weekend: 90zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 60zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 50zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 30zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
25 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
25 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

Zobacz jak tańczą Duda & Kati:Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...