Tańczymy i pomagamy! Warsztaty charytatywne dla Mateusza 23.02

Już 23.02 zapraszamy do wspólnych pląsów w dobrej sprawie! Akcja zbierania środków na protezę i rehabilitację dla Mateusza trwa już od jakiegoś czasu. Cieszymy się, że i my mamy okazję się do niej dołączyć i zorganizować zamykające ją warsztaty. W planie różne style taneczne ze znakomitymi instruktorami z Salsa Libre i nie tylko! :)

Całkowity dochód z warsztatów zostanie przeznaczony na pomoc dla Mateusza.

Nie możecie tego przegapić!

Już teraz dołącz do eventu na fbhttps://www.facebook.com/events/284663795559527/

Szczegółowy grafik zajęć znajdziesz poniżej:

GODZINASALA 1SALA 2
10:00-10:55Zouk open level- Patrycja Wiśniewska & Łukasz SłaniewskiPartnerwork mambo on2- Sandra Guzek & Piotr Romanow Mayer
Fanpage Sandra: https://www.facebook.com/salsaqueenpoland/
11:00-11:55Bachata dominikańska open level- Dorota Skurska & Krzysztof Lubański Fanpage: www.facebook.com/pg/latinsocialdancewarszawaSalsa S on1 partnerwork- Monika Janowska & Artur Ledóchowski
12:00-12:55Footwork on2- Agnieszka Pawińska
Bachata Fusion open level- Wanda Grabowska & Marcos de Lima Fanpage: Wanda www.facebook.com/WandaGrabowskaArtist/ Marcos www.facebook.com/marcosthelima/
13:00-13:55Bachata open- Julka Pawlik & Dominik SamborSalsa solo open level- Aneta Socowa
14:00-14:55Pachanga- Marika & Jacenty Matys Fanpage: www.facebook.com/MATYSinspiracje/Salsa P open on1- Tomek Włodarski + Aleksandra Kacprowicz Fanpage: www.facebook.com/WarsawSalsaClub/
15:00-15:55Urban kiz- Artur Marciniak
Ladies styling salsa open level- Klaudia Oleksak

UWAGA!
Na warsztaty obowiązują zapisy: zapisy@salsalibre.pl
Liczba miejsc ograniczona.

CENNIK:
Karnet na 1 blok (6 zajęć)- 140zł
Jak obliczyć:
Pojedyncze zajęcia 40zł
Drugie zajęcia w ciągu dnia: 30zł
Trzecie zajęcia w ciągu dnia: 25zł
Czwarte zajęcia w ciągu dnia: 20zł
Piąte zajęcia w ciągu dnia: 15zł
Szóste zajęcia w ciągu dnia: 10zł

Uwaga! Podczas tych warsztatów nie ma możliwości korzystania z kart partnerskich.

Zouk w pigułce w 1 weekend Bea & Renato 23-24.02

Zouk w pigułce w 1 weekend Bea & Renato 23-24.02

Chcesz szybko poznać podstawy i kontynuować intensywnie dalej? Już 23-24.02 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course zouk'a zupełnie od podstaw. Jego świat pokażą Wam fantastyczni instruktorzy Bea Kotyra & Renato VeroneziZajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Ladies styling & footwork z Edytą 24.02

Ladies styling & footwork z Edytą 24.02

Już 24.02 w Salsa Libre kwintesencja mambo prosto z europejskiej stolicy salsy- Mediolanu pod okiem jednej z tancerek Latin Soul Dancers prowadzonej przez maestro of maestros Adolfo Indacochea czyli niesamowitą Edytą Czagowiec! W planie ladies styling open level oraz footwork UNISEX dla Pań i Panów!
Więcej
Kizomba & Urban Kiz Musicality z Maćkiem 23.02

Kizomba & Urban Kiz Musicality z Maćkiem 23.02

W trakcie zajęć poruszone zostaną wszystkie najważniejsze zagadnienia z zakresu musicality w kizombie i urban kiz - od styli muzycznych i budowy muzyki przez podstawowe metody interpretacji muzyki aż po przydatne w tańcu wzorce musicality, które pomogą Wam rozwinąć Wasz własny styl. Zajęcia poprowadzi Maciej Krzemiński.
Więcej
Technika tańca dla salseros i bachateros z Agą 24.02

Technika tańca dla salseros i bachateros z Agą 24.02

Już 24.02 Agnieszka Pawińska gorąco zaprasza na wyjątkowe warsztaty, które sprawią, że wszystko zacznie mieć sens ;) Technika tańca to obowiązkowa pozycja dla każdego salsero i bachatero, który chce przygotować swoje ciało na coraz to bardziej zaawansowane zagadnienia taneczne oraz nadać jakości temu, co już potrafi. 
Więcej
Salsa for ladies w pigułce z Agnieszką Pawińską 23-24.02

Salsa for ladies w pigułce z Agnieszką Pawińską 23-24.02

Już 23-24.02 zapraszamy Was na weekendowy crash course salsy for ladies od podstaw :) Fachowa wiedza przekazana w łatwy sposób, sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie, a to wszystko w luźnej atmosferze. Przyjdź i przekonaj się sama co to znaczy girlpower! Kurs poprowadzi zjawiskowa instruktorka Agnieszka Pawińska.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Kizomba
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...