Zouk 8 / 8

Kurs Zouk w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 18:00
Start:
19 Mar 2019
2019-03-19 18:00:00 CET

Urban zouk open level Bea & Renato 19.03

Po raz pierwszy w Polsce!!!!  Twórca Urban Zouk'a we własnej osobie - Renato Veronezi wraz ze wspaniałą instruktorką Salsa Libre Beatą Kotyrą poprowadzą dla Was regularne zajęcia z Urban Zouk'a, który obecnie podbija parkiety na całym świecie! Zapraszamy od wtorku 19.03 o 18:00 na Żelazną 59.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/2185556554843107/

Co to jest urban zouk? Przede wszystkim jest to połączenie brazylijskiego zouka z elementami west coast swing, salsy, czy tańców ulicznych, takich jak hip-hop. Styl ten wyróżnia się dużym zróżnicowaniem dynamiki i charakteru tańca, rozwiniętym footworkiem, bodymovementem z naciskiem na musicality - do kreowania obrazu muzyki wykorzystuje się nie tylko rytm, ale także pauzy w piosence, ich linie melodyjne, a nawet sam wokal.

Kurs na poziomie open, dla znających podstawy zouka.

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
zapisy@salsalibre.pl

Zobacz jak tańczą Bea i Renato:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Addicted to salsa. In love with zouk. Maniaczka wyjazdów i festiwali tanecznych. Stała bywalczyni parkietów socialowych. Beata (a.k.a. Bea Melody) to chodząca bomba energetyczna, która nie zamyka się na żadne style muzyczne i taneczne, tworząc swoją własną mieszankę wybuchową, która sprawi, że jej zajęcia staną się #1 w Waszym grafiku.

Jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych nazwisk sceny tańców brazylijskich. Twórca Urban Zouka (znanego również jako Vero Zouk) i bardzo ważna ikona na scenie brazylijskiego tańca towarzyskiego. Nauczyciel wielu międzynarodowych instruktorów i performerów.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...