Chorwacja, jachty i taniec! Szalona majówka! 27.04-4.05

Taneczna majówka w Chorwacji to wyjazd zawierający to, co w życiu najlepszej i najpiękniejsze czyli, piękne jachty, piękna pogoda, piękne otoczenie, fantastyczni ludzie, muzyka i taniec. GENERALNIE - NAJLEPSZA MAJÓWKA NA ŚWIECIE!!!! 27 KWIETNIA - 4 MAJA 2019 rezerwujcie termin!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/333576444166881/

Na majówkę zabieramy Was na cudowny rejs po Chorwacji :)

Co planujemy?
PONAD 40 JACHTÓW,
PANAD 400 OSÓB,
150 MIL MORSKICH NIESAMOWITEJ PRZYGODY,
7 NOCY NIEPOWTARZALNEJ ZABAWY,
6 ZABYTKOWYCH MIAST,

GENERALNIE - NAJLEPSZA MAJÓWKA NA ŚWIECIE!!!!

Dzięki połączeniu naszego wieloletniego doświadczenia w organizowaniu wyjazdów i wieloletniego doświadczenia w The Boat Trip w organizacji żeglarskich wypadów na całym świecie jesteśmy w stanie zaoferować Ci organizację i prowadzenie rejsu na najwyższym poziomie, najlepsze jachty oraz profesjonalne warsztaty i imprezy taneczne w najpiękniejszych, najciekawszych miejscach chorwackiego wybrzeża! Dołącz do najlepszego eventu tego typu w tym roku!

KIEDY
27 KWIETNIA - 4 MAJA 2019

Wyjazd startuje z Mariny Baotić w Trogirze. Zaokrętowanie na jachty możliwe jest od godziny 17 w sobotę, ale wypływamy dopiero w niedzielę rano, więc jeżeli planujesz dostać się do Trogiru na własną rękę, jest tu trochę elastyczności.

Rejs kończy się w kolejną sobotę w tej samej marinie. Jachty należy opuścić do godziny 9 rano w sobotę. Nasza flota przypłynie do portu już w piątek wieczorem, więc już od piątku można schodzić z jachtu. Nie musisz sprzątać po sobie jachtu, sprzątanie jest zawarte w opłatach. Należy jedynie wynieść śmieci i pozmywać naczynia.

JAK SIĘ DOSTAĆ
- Dojazd zorganizowany - Autokar
Jako najwygodniejszą opcję dojazdu do Chorwacji proponujemy organizowane przez nas autokary, które dowiozą Was z Polski pod sam jacht. Koszt takiego transportu w dwie strony to 350 PLN/os.

Szczegóły Podróży
Wyjazd z Polski odbędzie się w piątek w godzinach popołudniowych, natomiast powrót przewidujemy na niedzielę rano/nad ranem. Prosimy o zjawianie się na miejscach zbiórki 30 min przed godziną odjazdu. Nasze autokary będą Was zabierać z: Warszawy
okolic Łodzi (Wolbórz), Katowic.

- Dojazd własny - Samochód
Kieruj się na Marinę Baotić w Trogirze. W marinie jest płatny parking. Można też zostawić auto na kilku "nieoficjalnych" parkingach prywatnych obok mariny, są one o około połowę tańsze. Koszt parkingu to 25-50 EUR/tydzień. Na jachty będzie można wejść od godziny 17:00 w sobotę, natomiast flota wypływa dopiero w niedzielę rano.

- Dojazd własny - Samolot
W grę wchodzi lotnisko w Zadarze lub lotnisko w Splicie.

Loty do Zadaru:
Ryanair (opcje z przesiadką w Dusseldorfie Weeze, Frankfurcie Hahn, Londynie Stansted, EastMidlands, Liverpoolu, Brukseli, Sztokholmie)
Zadaru do Trogiru można łatwo dojechać regularnie kursującymi autobusami, koszt ok. 10 EUR, czas podróży około 3 godzin.
Loty do Splitu:
Wizzair (z przesiadką w Londynie Luton – Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Warszawa)
Z lotniska w Splicie do mariny można dojachać Uberem albo taksówką (nalegajcie na taksometr!)

ZA ILE
Od 1590 pln.

Aby zarezerwować sobie miejsce na naszym wyjeździe i być z nami w jednej grupie należy wypełnić formularz.(Nie potrzebujecie żadnych kodów, nasz formularz jest również kodem naszej grupy):
https://www.theboattrip.eu/rejs-taniec-chorwacja-majowka-2019/918317b57931b6b7a7d29490fe5ec9f9?fbclid=IwAR1bx7iFJgXXQ9QDSGG30HBRvFcPM5Ez_ZNlSpOdf13uPhuR4SbD64vbtdU

w tym formularzu znajdziecie również więcej szczegółowych informacji dotyczących programu oraz miejsc, w których będziemy przebywać.

SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...