Salsa od podstaw Ny Style z Agą & Łukaszem 5.05

Mamy to! Już od wtorku 5.05 zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzą
zjawiskowi instruktorzy 
Agnieszka Pawińska Łukasz Komorowski.
Zaczynamy o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/1698259003649851/

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
zapisy@salsalibre.pl 

Zapraszamy na nasze zajęcia w samym centrum Warszawy!

Jeśli to Twoje pierwsze zajęcia w naszej szkole, zachęcamy do zapoznania się z ABC nowicjusza (znajdziesz w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania):
www.salsalibre.pl/news/299827/abc-nowicjusza

Salsa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce. Muzyka ta dojrzewała przez pokolenia żyjacych na Karaibach czarnoskórych ludzi. Dzięki synergii najlepszych elementów wielu kultur, afrykańskich instrumentów, hiszpańskiego języka, jazzu, powstał rytm, który przemawia z równą siłą do wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Właśnie ten rytm sprawia, że we wszystkich niemal zakątkach świata, od Kuby, przez Stany Zjednoczone, kraje Afryki i Europy, aż po Japonię, ludzie chcą tańczyć SALSĘ!!!

Do uczestnictwa w zajęciach potrzebna jest akceptacja regulaminu Salsa Libre i zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Można też dodatkowo zgodzić się na otrzymywanie naszego newslettera. Dziękujemy!
Formularz online znajdziesz tu: rodo.salsalibre.pl

SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...