Bachata Sensual Ladies Styling P-open z Adą 07-08.09

Już 07-08.09 Ada Drozdowicz zaprasza na warsztaty Sensual Ladies Styling te z Was, które chcą czegoś więcej od tańca niż tylko kroczków, znają kroki podstawowe bachaty i chcą dalej się w nich rozwijać. Zajęcia odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/2903657499675447/

EDIT: Z przyczyn od nas niezależnych Ada nie może poprowadzić tych zajęć, zastąpi ją wspaniała Kasia Zasada. Zapraszamy do udziału :)

Na moich warsztatach zapewnię Ci znajomość kobiecego stylingu, który w 100 % wykorzystasz w tańcu z partnerem, popracujemy nad jakością Twojego ruchu, pokaże Ci jakimi partiami ciała ruszać aby Twój ruch był naturalny i organiczny nawet(aż) w basicu, tak abyś czuła się swobodnie w tańcu i jedyne co to czerpała z tego wielką radość i przyjemność a nie zastanawiała się co teraz mam zrobić?!:D Wyizoluje Twoje ciało, poustawiamy nasze ciała tak aby wyglądamy dobrze w każdej pozycji i popracujemy sporo rękoma aby były ozdobą Ciebie i Twojego tańca! Popracujemy nad Twoja kobiecością bo jak wiemy piękno wychodzi z wewnątrz. 


ROZKŁAD ZAJĘĆ
16:00-17:00
17:10-18:10
18:20-19:20

LOKALIZACJA:
Salsa Libre- Żelazna 59

Warsztaty będą prowadzone na poziomie OPEN z naciskiem na rozwój Twojego ciała w bardzo przemiłej atmosferze sprzyjającej kobiecemu rozwojowi. 

Zapraszam na dużą dawkę kobiecości, dobrego humoru i pracy.
Adriana Drozdowicz - Kobieta w tańcu
https://web.facebook.com/AdrianaDrozdowiczKobietawtancu
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...