Back to Basics partnerwork edition Beti & Artur 14.03

Już w sobotę 14.03 w ramach serii "Back to Basics" zapraszamy Was na crash course weekendowy w całości poświęcony parom! Kurs poprowadzą wspaniali i doświadczeni instruktorzy Beata Rutkowska & Artur Ledóchowski. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59!


Ilość kombinacji, figur i ruchów w salsie jest przeogromna, lecz wszystkie one składają się jedynie z elementów podstawowych, których ilość wcale nie jest duża :)

Celem crash coursu jest poznanie tych elementów podstawowych, nauczenie się jak z ich pomocą wspólnie budować i tańczyć dowolne własne kombinacje, a także jak za ich pomocą interpretować gotowe figury prezentowane na różnych zajęciach typu "partnerwork". Chcemy Wam pokazać, że salsa może być prosta :)

Beti & Artur

Zapisz się już dziś:
zapisy@salsalibre.pl 

ROZKŁAD
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00

CENNIK*:
Istnieje możliwość wzięcia udziału jedynie w całym dniu (3h)
Cena za cały weekend: 90zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 60zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 50zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 30zł

40 zł - pojedyncze zajęcia
25 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
25 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia). Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć


SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...