Salsa Libre Online

Amigos! Salsa Libre przygotowało dla Was zajęcia online na czas epidemii. Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółami.

Nasze motto, odzwierciedlające nasze wartości: TANIEC – PASJA – LUDZIE zostało wystawione na ciężką próbę w związku z epidemią koronawirusa.

Po ponad tygodniu intensywnych prac w zespole kursantów, instruktorów i zewnętrznych doradców wypracowaliśmy system, który pozwoli nam:

 • realizować wspólnie naszą PASJĘ
 • TAŃCZYĆ dalej w domach
 • a co najważniejsze- DALEJ BUDOWAĆ RELACJE MIĘDZY LUDŹMI
Za główne założenie naszych obecnych działań przyjęliśmy właśnie obustronną interakcję, możliwość zobaczenia się i wspólnego pożartowania.

Dlatego podstawową formą zajęć, jaką chcemy Wam zaoferować, są
 • interaktywne lekcje online w 30-osobowej grupie, w której będzie zachodzić pełna interakcja między instruktorami i uczestnikami.
Oferujemy również możliwość dołączenia do transmisji live, podczas których będziecie mogli pisać do nas w komentarzach. Takie lekcje nazywamy webinarami i może w nich uczestniczyć do 100 osób.

Nasza oferta interaktywnych lekcji online jest kierowana przede wszystkim do istniejących grup. Przygotowaliśmy też ofertę zupełnie nowych zajęć online od podstaw, aby zacząć tworzyć nowe relacje, które mamy nadzieję zamienić już wkrótce na realne relacje na sali lub na imprezie.

Przeszliśmy szybki crash course ;) prowadzenia zajęć na odległość, mimo że zawsze stawialiśmy na interakcje w realu. Już wiemy, że w ten sposób możemy równie wspaniale budować relacje i wspólnie się bawić. Dlatego taka forma zajęć zostanie z nami na pewno na dłużej.

GDZIE?

Zajęcia będą prowadzone za pośrednictwem aplikacji zoom.us – każdy uczestnik musi założyć konto w aplikacji. W lekcjach online można uczestniczyć za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu.

PŁATNOŚCI

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją płatności i rejestracji: https://drive.google.com/file/d/1uBonF9LVPVQh1QlkdEwChvVWCj1sOgLt/view?usp=sharing

 • Będą odbywać się za pośrednictwem PayPala (płatność w USD, ale nie trzeba mieć konta walutowego- PayPal zajmuje się przewalutowaniem) lub karty debetowej.
 • Wielu z Was ma wykupione nasze karnety. Dziękujemy Wam, że zachowaliście wiarę w to, że wkrótce wrócimy do naszych zajęć, i trzymaliście wpłacone do nas środki do dziś. Do opłacania lekcji online możecie je wykorzystywać! Wystarczy wysłać maila na zapisy@salsalibre.pl i podać adres e-mail powiązany z kontem na zoom.us, aby zapisać się na wybrane zajęcia.
 • Posiadaczom karnetów open przedłużyliśmy ich obowiązywanie o 3 tygodnie (2 tygodnie przestoju i 1 tydzień jako bonus) i obecnie będą mieli kilka opcji do wyboru:
 1. korzystać z zajęć online w ramach karnetu open
 2. wstrzymać obowiązywanie karnetu open i wznowić go do czasu, kiedy zaczną się tradycyjne zajęcia (w międzyczasie opłacać zajęcia online wg cennika)
 3. Jeśli żadna z powyższych opcji Wam nie odpowiada, prosimy o kontakt na zapisy@salsalibre.pl – będziemy podchodzić do Waszych próśb indywidualnie. 
Analogiczne zasady dotyczą innych rodzajów karnetów.
Cennik* zajęć online (PayPal zajmuje się przewalutowaniem-nie trzeba mieć konta w USD)
 • Interaktywne lekcje online (w grupie 30 osób, pełna interakcja z instruktorami: rozmowa i wizja): 6 USD (aktualnie ok. 25 zł) za zajęcia solo oraz 12 USD (aktualnie ok. 50 zł) za zajęcia w parach (opłata za parę)
  Instrukcja na PC
  Instrukcja na Androida
 • Webinary (streaming live, do 100 osób, interakcja z instruktorem poprzez komentarze, zajęcia jedynie solo): 4 USD (aktualnie ok. 17 zł)
  Instrukcja na PC
  Instrukcja na Androida
* Docelowy cennik wraz z karnetami pojawi się wkrótce!

Od środy 25.03 ruszamy z ofertą pełnowymiarowych zajęć.
Z każdym dniem będzie ich przybywać.
Dziękujemy Wam za udział w próbie generalnej z Samborem.

EWENTUALNE PROBLEMY Z REJESTRACJĄ

Mimo rejestracji kilku osobom nie udało się dołączyć do zajęć 24.03. ujawnił się problem, prawdopodobnie wynikający z przeciążenia serwerów zooma w obecnej sytuacji i który rozwiążemy w następujący sposób:
1. Poprosimy Was o możliwie wczesne zapisy (wczoraj były możliwe dopiero kilka godzin przed webinarem).
Po dokonaniu rejestracji pojawia się ekran z potwierdzeniem. Jest na nim link do udziału w lekcji - prosimy go skopiować na wypadek jeśli pojawi się opóźnienie w dojściu maila.
2. Powinniście dostać maila z potwierdzeniem rejestracji i LINKIEM DO WEBINARU.
Poza główną skrzynką sprawdzcie foler Powiadomienia w gmailu i SPAM - tam u kilku osób znalazł się mail.
3. Jeśli maila nadal nie będzie godzinę/dwie przed rozpoczęciem lekcji prosimy o kontakt z nami poprzez:
- napisanie do Salsa Libre na messengerze
- telefon / sms na nasz numer +48 667 002 600
i podanie adresu email powiązanego z kontem zoom, na który się zapisywaliście.
Dodamy Was do lekcji "ręcznie" jako panelistów. Dostaniecie kolejne powiadomienie.

* Dodatkowo: osoby biorące udział w lekcjach interaktywnych (tych o wyższej cenie) występują na nich w roli "panelistów" (dzięki temu mogą mówić i pokazywać jak tańczą). Na około 2,5h przed lekcją dodamy wszystch zapisanych do grona panelistów. Dzięki temu wyjdzie do Was kolejny mail. Linki z obu maili działają identycznie.
Jeśli i to nie zadziała - czekamy na Was pod telefonem/mailem/na messengerze.

Przykro nam, że pojawiają się usterki techniczne - będziemy to monitorować i znajdować kolejne rozwiązania / interweniować u firmy zoom.
Dziś dzięki zaproponowanym rozwiązaniom jesteśmy przekonani, że każda osoba dostanie się na lekcję! :)

ROZKŁAD ZAJĘĆ


Opis naszych spotkań znajdziecie w newsach na stronie SL w rozkładzie tygodniowym::
www.SalsaLibre.pl/rozklad
Stworzyliśmy dla Was dedykowanego newsa, w którym znajdziecie wszystkie zajęcia w jednym miejscu: 

Jesteśmy ogromnie podekscytowani i wzruszeni na myśl, że ponownie zobaczymy znajome twarze i będziemy mogli dzielić naszą pasję i pozytywną energię :)

Dziękujemy, że z nami jesteście.
Marek Domański & Salsa Libre Team
Bachata ONLINE poziom P2 Aga & Dawid 30.03

Bachata ONLINE poziom P2 Aga & Dawid 30.03

Kontynuujemy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców- bachaty na poziomie P2! Już od 30.03 zapraszamy Was na zajęcia ONLINE. W jej wyjątkowy świat zabiorą Was przesympatyczni instruktorzy Agnieszka PawińskaDawid Mrowiec. Kurs będzie się odbywał dwa razy w tygodniu- poniedziałki i środy o 19:05 w formie transmisji na zoomie.
Więcej
Bachata solo unisex open Weronika & Kuba ONLINE 27.03

Bachata solo unisex open Weronika & Kuba ONLINE 27.03

Amigos! Przenosimy nasz legendarny kurs bachata solo unisex open z Weronika Gronowska i Kuba Nowak do świata wirtualnego. Zapraszamy Was już od najbliższego piątku 27.03 o 16:00 na zajęcia online. Dołącz do grupy i wznieś swój styling na wyższy poziom! Link do webinara znajdziecie w rozwinięciu newsa.
Więcej
Rozkład zajęć ONLINE

Rozkład zajęć ONLINE

Amigos! W tym newsie znajdziecie naszą ofertę zajęć online z podziałem na dni i godziny. 
Jesteśmy ogromnie podekscytowani i wzruszeni na myśl, że ponownie zobaczymy znajome twarze i będziemy mogli dzielić z Wami naszą pasję i pozytywną energię :) 
Więcej
Footwork & bodymovement w bachacie Kasia & Nikita P-open ONLINE 31.03

Footwork & bodymovement w bachacie Kasia & Nikita P-open ONLINE 31.03

Bachateros, mamy to! Już od wtorku 31.03 o 21:15 zapraszamy Was na przygodę z footworkiem w wersji online, w którą wprowadzą Was nasi wspaniali instruktorzy Katarzyna Zasada i Nikita Bubnov. Dzięki nim przekonacie się, że ruszanie stopami może być przyjemne, a strach przed interpretowaniem muzyki ma wielkie oczy! 
Więcej
Bachata solo unisex od podstaw ONLINE z Magdą 31.03

Bachata solo unisex od podstaw ONLINE z Magdą 31.03

Zastanawiasz się jak wykorzystać wolny czas w domu? Spróbuj czegoś nowego! Naucz się podstawowych kroków bachaty w wersji solo! Już od wtorku 31.03 zapraszamy na zajęcia ONLINE bachata solo UNISEX zupełnie od podstaw! Kurs poprowadzi wspaniała instruktorka
Magda Glińska. Transmisja o 20:10 w formie webinaru.
Więcej
Bachata footwork bmv open unisex ONLINE z Agą 30.03

Bachata footwork bmv open unisex ONLINE z Agą 30.03

Już od poniedziałku 30.03 zapraszamy na zajęcia online bachata footwork unisex, które poprowadzi dla Was fantastyczna
Agnieszka Pawińska. Ten kurs to doskonała opcja na pracę nad swoją indywidualną techniką, koordynacją i muzykalnością bez konieczności wychodzenia z domu. Widzimy się o 20:10 na transmisji live.
Więcej
Salsa od podstaw on2 ONLINE z Łukaszem i Agnieszką 2.04

Salsa od podstaw on2 ONLINE z Łukaszem i Agnieszką 2.04

Mamy to! Już od czwartku 2.04 zapraszamy na kurs ONLINE salsy nowojorskiej w parach zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Agnieszka Pawińska Łukasz KomorowskiWidzimy się o 19:05 na transmisji (link do rejestracji znajdziesz w rozwinięciu newsa).
Więcej
Bachata od podstaw ONLINE Duda & Adriana 1.04

Bachata od podstaw ONLINE Duda & Adriana 1.04

Poznaj podstawy bachaty bez wychodzenia z domu! Już od środy 1.04 o 20:10 zapraszamy na regularny kurs online w parach zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy
Maciek Duda & 
Adriana Drozdowicz.
Zarejestruj się już dziś i poznaj niesamowity klimat bachaty!
Więcej
Bachata S-open ONLINE Duda&Adriana 1.04

Bachata S-open ONLINE Duda&Adriana 1.04

Bachateros! Już od środy 1.04 o 19:05
zapraszamy Was na kurs online
 bachaty na poziomie średnio zaawansowanym S-open! Popracujecie nad techniką i poznacie
sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie! Zajęcia we wspaniałym składzie instruktorskim Ada Drozdowicz & Maciek Duda
Więcej
Kizomba fusion od podstaw P1 ONLINE z Marashami 1.04

Kizomba fusion od podstaw P1 ONLINE z Marashami 1.04

Zapraszamy do nauki kizomby fusion zupełnie od podstaw w ramach kursu online z jednymi z najlepszych specjalistów od tego tańca w Polsce - kurs poprowadzą Ania Rewicka
Marek Rewicki. Zajęcia już od 1.04 o 18:00 (transmisja na zoomie). Do zobaczenia!
Więcej
Grupa choreograficzna Agnieszki Pawińskiej ONLINE 31.03

Grupa choreograficzna Agnieszki Pawińskiej ONLINE 31.03

Ladies! Kontynuujemy zajęcia grupy choreograficznej Agnieszki Pawińskiej w formie ONLINE! Już od wtorku 31.03 o 22:15 transmisja na zoomie (link w rozwinięciu newsa). Skoncentrujemy się na intensywnym rozwoju Waszych tanecznych umiejętności bez wychodzenia z domu! 
Więcej
Footwork open ONLINE z Agnieszką od 31.03

Footwork open ONLINE z Agnieszką od 31.03

Salseros! Legendarne footworki we wtorki wracają w wersji online! Już od 31.03 o 21:15 zajęcia w formie webinaru poprowadzi wspaniała instruktorka Agnieszka Pawińska. Na kursie popracujesz nad kontrolą ciężaru ciała, szybkimi nogami, izolacjami, musicality i wiele więcej. Link do transmisji znajdziesz w rozwinięciu newsa.
Więcej
Kuba & Werka bachata solo S unisex ONLINE

Kuba & Werka bachata solo S unisex ONLINE

Bachateros! Już od czwartku 26.03 zapraszamy Was na kurs zmysłowej bachaty solo UNISEX na poziomie średnio zaawansowanym. Na zajęciach popracujesz nad stylingiem, rytmiką,
poprawisz balans i płynność w tańcu.
Kurs poprowadzi nasz niezastąpiony instruktorski team Weronika Gronowska
Kuba Nowak. Widzimy się o 21:15 na zoomie.
Więcej
Bachata men`s styling ONLINE z Kubą

Bachata men`s styling ONLINE z Kubą

Panowie! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was. Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz się dalej rozwijać i pracować nad swoją taneczną prezencją? Zadbaj o swój men's styling. Już od czwartku 26.03 zapraszamy na kurs online, który poprowadzi dla Was fantastyczny instruktor Kuba Nowak. Widzimy się w czwartki o 20:10 na transmisji na zoomie!
Więcej
Ny Style Footwork ONLINE z Marcinem 27.03

Ny Style Footwork ONLINE z Marcinem 27.03

Mamy to! Już od piątku 27.03 zapraszamy na salsowe footworki online. Tym razem Marcin z Krambo połączy się z Wami prosto z Krakowa. Widzimy się o 20:10 na zoomie (link w rozwinięciu newsa). Jeśli kochasz nowojorski styl salsy, chcesz się rozwijać i czerpać od najlepszych - TO SĄ ZAJĘCIA DLA CIEBIE!
Więcej
Salsa for ladies on2 P-open ONLINE z Kasią 30.03

Salsa for ladies on2 P-open ONLINE z Kasią 30.03

Ladies! Już od poniedziałku 30.03 kontynuujemy naukę salsy nowojorskiej solo z fantastyczną Kasią Lorkowską
w ramach zajęć online! Zapraszamy o 17:00 na transmisję na zoomie. Na kursie poznasz kilka prostych sztuczek, które pozwolą Ci wyeksponować swoją kobiecość i cieszyć się tańcem w jego pełnej krasie! 
Razem z nami odkryj piękniejszą stronę salsy :)
Więcej
Izolacje unisex open ONLINE z Samborem 2.04

Izolacje unisex open ONLINE z Samborem 2.04

Hola! Już od czwartku 2.04 o 17:00 zapraszamy na regularny kurs izolacje online open, który prowadzi Dominik Sambor. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą pracować nad ruchem ciała w tańcu. Kurs zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka!
Więcej
Salsa for ladies od podstaw z Clau 2.04

Salsa for ladies od podstaw z Clau 2.04

Salsa for ladies dla każdej z Was w wersji online! Kurs jest sprawdzoną metodą na: poprawę humoru, nudę, dobrą zabawę
oraz zgrabną sylwetkę. Dołącz do zajęć i przekonaj się sama :) 
Zapraszamy na kurs od podstaw, który od czwartku 2.04 o 18:00 poprowadzi zjawiskowa Klaudia Oleksak
Więcej
Bodymovement open ONLINE z Magdą 3.04

Bodymovement open ONLINE z Magdą 3.04

Izolacje, bodymovement i taneczny flow w jednym! Już od piątku 3.04 o 18:00 zapraszamy Was na wyjątkowy kurs bodymovement UNISEX open level z Magdą Glińską
Więcej
Salsa nowojorska P3 solo ONLINE Kasia & Piotr 30.03

Salsa nowojorska P3 solo ONLINE Kasia & Piotr 30.03

Kontynuujemy naukę salsy nowojorskiej
na poziomie P3!
Tym razem zapraszamy Was na #socialdistancing edition - master your social solo - czyli jak samemu ćwiczyć salsę, żeby świetnie tańczyć w parze!
Zajęcia online 
poniedziałki od 30.03 o 18:00 poprowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele Kasia Lorkowska Piotr Romanow. Dołącz do zajęć i zdobywaj nowe, taneczne umiejętności bez wychodzenia z domu!
Więcej
Bachata P-open ONLINE z Weroniką i Kubą

Bachata P-open ONLINE z Weroniką i Kubą

Znasz podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej?! Już od czwartku 26.03 zapraszamy wszystkie osoby dobrze znające podstawy na kurs ONLINE zmysłowej bachaty w parach na poziomie P-open, który poprowadzą fantastyczni instruktorzy Weronika Gronowska
Kuba NowakWidzimy się o 18:00 na zoomie (link w rozwinięciu newsa). 
Więcej
Bachata footwork unisex ONLINE z Magdą 3.04

Bachata footwork unisex ONLINE z Magdą 3.04

Znasz już podstawowe kroki i figurki w Bachacie, ale chciałbyś/abyś tańczyć bardziej do muzyki? Mamy coś dla Ciebie! Już od piątku 3.04 o 19:05 zapraszamy na regularny kurs online footworku w bachacie, który poprowadzi zjawiskowa Magda Glińska.
Więcej
Bachata w parach od podstaw ONLINE z Weroniką i Kubą 3.04

Bachata w parach od podstaw ONLINE z Weroniką i Kubą 3.04

Zaczynamy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich:
Bachata
- to taniec i muzyka z Dominikany! W jej wyjątkowy świat zabiorą Was przesympatyczni instruktorzy Weronika Gronowska i Kuba Nowak
Zapraszamy na zajęcia ONLINE od piątku 3.04 o 18:00.
Więcej
Bachata poziom P3 ONLINE Weronika & Kuba 27.03

Bachata poziom P3 ONLINE Weronika & Kuba 27.03

Już od piątku 27.03 kontynuujemy naukę zmysłowej bachaty w parach na poziomie P3 w wersji online! O 17:00 zajęcia na zoomie poprowadzi wspaniała para instruktorów Weronika Gronowska
Kuba Nowak. Dołącz do grupy i rozwijaj swoje umiejętności bez wychodzenia z domu! Link do lekcji w rozwinięciu newsa.

Więcej
Bachata P-open ONLINE z Pati i Samborem 31.03

Bachata P-open ONLINE z Pati i Samborem 31.03

Kontynuuj naukę bachaty na regularnym kursie online! Zajęcia P-open (dla znających podstawy) już od wtorku 31.03
o 19:05
 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy 
Patrycja Wiśniewska
Dominik Sambor. Zapraszamy na transmisję na zoomie (link w rozwinięciu newsa). Dołącz do kursu i poznaj niesamowity klimat bachaty :)
Więcej
Salsa for ladies poziom S z Clau 2.04

Salsa for ladies poziom S z Clau 2.04

Ladies! Zapraszamy na wyjątkowy kurs ONLINE salsy solo na poziomie średnio zaawansowanym, który od czwartku 2.04 o 17:00 poprowadzi fantastyczna instruktorka Klaudia Oleksak. Rozwijaj swoje umiejętności taneczne bez wychodzenia z domu!
Więcej
Zouk technique S- kurs ONLINE z Pati i Słoniem 2.04

Zouk technique S- kurs ONLINE z Pati i Słoniem 2.04

Amigos! Już od czwartku 2.04 będziecie mieli możliwość kontynuowania nauki zouka na poziomie średnio zaawansowanym z Pati i Słoniem w ramach kursu online ZOUK TECHNIQUE!
Na zajęciach odkryjecie nowe wymiary ruchu i stylingu w tańcu. Zapraszamy na transmisję na zoomie o 21:15 (link w rozwinięciu newsa).
Więcej
Salsa for ladies P-open ONLINE z Clau

Salsa for ladies P-open ONLINE z Clau

Salsa for Ladies to kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie, kobieco
i zmysłowo poruszać się na parkiecie!
 Zajęcia dedykowane są osobom znającym podstawy. Kurs już od środy 25.03 o 21:15 na zoomie
poprowadzi zjawiskowa Klaudia Oleksak. Link do zajęć w rozwinięciu newsa.
Więcej
Bachata Solo P-open ONLINE z Magdą 30.03

Bachata Solo P-open ONLINE z Magdą 30.03

Bachata to sensualny taniec, w którym My kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe. Zapraszamy wszystkie panie znające podstawy (ukończony poziom P1) na kurs bachaty solo na poziomie P-open od poniedziałku 30.03 o 21:15 z fantastyczną Magdą Glińską.

Więcej
Bachata Solo for ladies P-open ONLINE z Weroniką

Bachata Solo for ladies P-open ONLINE z Weroniką

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy wszystkie Panie znające krok podstawowy na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu! Kurs online P-open już od czwartku 26.03 o 19:05 poprowadzi zjawiskowa Weronika Gronowska. Zajęcia odbędą się na zoomie (link w rozwinięciu newsa).
Więcej
Bodymovement open ONLINE z Samborem we wtorki

Bodymovement open ONLINE z Samborem we wtorki

Legendarny bodymovement open z Dominikiem Samborem wraca w formie zajęć online! Zapraszamy we wtorki o 20:10UNISEX- kurs jest skierowany zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka!
Więcej
Bachata Solo średnio zaawansowana ONLINE z Clau w środy

Bachata Solo średnio zaawansowana ONLINE z Clau w środy

Już od środy 25.03 zapraszamy na wyjątkowy kurs online sensualnej bachaty solo na poziomie średnio zaawansowanym który poprowadzi niesamowita Klaudia Oleksak 'Clau'. Zajęcia będą odbywały się na zoomie 20:10. Link do lekcji znajdziecie w rozwinięciu newsa. Dołącz do zajęć i odkryj swoją zmysłową, kobiecą JA!
Więcej
Bachata Ladies Styling ONLINE P-open z Adą 1.04

Bachata Ladies Styling ONLINE P-open z Adą 1.04

Chcesz błyszczeć na parkiecie? Stwórz swój unikalny styl na zajęciach LADIES
STYLINGU z
Adrianą Drozdowicz. Zapraszamy na kurs ONLINE już od środy 1.04 o 18:00. Zajęcia na poziomie P-open (dla osób znających podstawy) z naciskiem na rozwój Twojego ciała w przemiłej atmosferze sprzyjającej kobiecemu rozwojowi.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Zouk
Kizomba
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...