Grupa Choreograficzna 0 / 1

Kurs Grupa Choreograficzna w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  niedziela o 18:15
Start:
27 Jun 2021
2021-06-27 18:15:00 CEST

Nabór do grupy choreograficznej MAMBO Edyty Czagowiec 27.06

Mambo Team by Edyta Czagowiec to coś więcej niż grupa choreograficzna! To międzynarodowy projekt mający na celu wspólny rozwój w technice mambo oraz występy na światowych scenach tanecznych! Nabór odbędzie się 27.06 (na sali i online), po którym dla wybranych zostaną podane wszystkie pozostałe szczegóły. Przyjdź spróbować swych sił! :) UWAGA! Projekt jest ogólnopolski i jest możliwość udziału w zajęciach (również castingu) online!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/476525816759305

Niesamowita okazja dla wszystkich salseras głodnych tanecznego rozwoju i wyzwań! Regularna praca pod okiem Edyty to prawdziwa gratka, bo taka możliwość nie zdarza się często, więc nie warto się dwa razy zastanawiać :)

Grupa prowadzona jest przez doświadczoną tancerkę, instruktorkę i choreografa pracującą na co dzień w stolicy salsy- Mediolanie, wieloletnią partnerkę taneczną Talala Benlahsena oraz główną tancerkę najbardziej znanej grupy mambo świata Latin Soul Dancers by Adolfo Indacochea: Edytę Czagowiec oraz Wiktorię Kozłowską - ambitną i pracowitą tancerkę, które uczestniczyła w wielu projektach choreograficznych prowadzonych przez najlepszych instruktorów w kraju i za granicą.

Podczas zajęć będziesz miała okazję popracować nad:
- ruchem ciała
- muzykalnością
- techniką nowojorskiego mambo
- wyrazem scenicznym
- pracą w grupie
- koordynacją ruchową.

Nie przegap okazji by być częścią jedynego w swoim rodzaju projektu stworzonego specjalnie dla Salsa Libre! Szukamy tancerek z doświadczeniem w salsie lub innych technikach na poziomie minimum średnio zaawansowanym, nie bojących się ciężkiej pracy, poświęcenia i wyzwań. 

Zapraszamy na nabór w niedzielę 27.06 o 18:15 (1h 15min.) na Żelazną 59 lub online na zoomie.

UWAGA! Ze względu na wyjątkową sytuację i ograniczenia sanitarne na sali, obowiązkowe wcześniejsze zapisy oraz opłata w postaci przelewu max. do 24h przed zajęciami ([email protected]).

JAK UCZESTNICZYĆ W PROJEKCIE ZDALNIE - ONLINE?
W związku z ogromną renomą Edyty zainteresowanie projektem ma charakter ogólnopolski. Mamy również zebrane w ostatnich miesiącach szerokie doświadczenie w efektywnym nauczaniu i treningu do występów online.
Dlatego otwieramy możliwość udziału w projekcie dla fanek mambo i Edyty z całej Polski.
Zajęcia odbywać się będę w formie interaktywnej lekcji online (razem z grupą ćwiczącą stacjonarnie w studiu).
Warunkiem udziału w tej formie w zajęciach jest udział w zajęciach na sali minimum 2x w miesiącu.
Oczywiście nic nie zastąpi kontaktu osobistego i uznajemy to jako minimum gwarantujące oczekiwany efekt w postaci fantastycznego występu na koniec nauki! :)

Koszt:
60zł (na sali)
mBank: 69 1140 2004 0000 3702 7991 1678
TYTUŁ: Nabór Edyta Mambo Team 27.06

Zapisy:
Recepcja Salsa Libre
[email protected]

50zł (online)
-> Płatność paypalem: 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0TrB8iLUSAqNBthM1DsQzg
-> Płatność za pomocą tradycyjnego przelewu na nasze konto:
mBank: 74 1140 2004 0000 3602 7990 4362 
TYTUŁ: Nabór Edyta Mambo Team 27.06 (online)
Prosimy o przesłanie potwierdzenia na [email protected] w odpowiedzi otrzymasz link do transmisji.

Zapraszamy! Do zobaczenia :)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Bodymovement crash course ze Starzykiem 26-27.06

Bodymovement crash course ze Starzykiem 26-27.06

Amigos! Już w weekend 26-27.06 zapraszamy na wyjątkowy crash course bodymovement na poziomie open level, który poprowadzi niesamowity Tomek Starzyk. Program zajęć zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Salsa for ladies on2 w pigułce z Agnieszką Pawińską 26-27.06

Salsa for ladies on2 w pigułce z Agnieszką Pawińską 26-27.06

Mamy to! Już 26-27.06 zapraszamy Was na weekendowy crash course salsy for ladies od podstaw :) Fachowa wiedza przekazana w łatwy sposób, sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie, a to wszystko w luźnej atmosferze. Przyjdź i przekonaj się sama co to znaczy girlpower! Kurs poprowadzi zjawiskowa instruktorka Agnieszka Pawińska. W zajęciach możesz wziąć udział również online!
Więcej
Bachata fusion ladies style open - crash course z Agnieszką 26.06

Bachata fusion ladies style open - crash course z Agnieszką 26.06

Bachateras! Bachata fusion w kobiecym wydaniu czeka na Was już 26 czerwca na specjalnym crash coursie z Agnieszką! Na tych zajęciach nie tylko otrzymacie dawkę ciekawych, oryginalnych, inspirowanych różnymi stylami bachaty (i nie tylko) stylingów, ale także popracujecie nad swoją techniką tańca. W kursie możecie wziąć udział także online w ramach interaktywnej lekcji na zoomie :) Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już  dzisiaj!
Więcej
Ladies style salsa on2 open z Agnieszką 27.06

Ladies style salsa on2 open z Agnieszką 27.06

Dziewczyny! Już w niedzielę 27.06 zapraszamy Was na crash course Mambo Ladies Styling na poziomie open. Podczas zajęć popracujecie nad swoim stylingiem, pracą stóp, bodymovementem i generalnym „tanecznym skillem”. Crash course w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi zjawiskowa instruktorka
Agnieszka Pawińska. W zajęciach możesz uczestniczyć również online w ramach interaktywnej lekcji na zoomie.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
ONLINE
Instruktorzy
Już od pierwszych lat życia Edytę interesował taniec. Początkowo był to cheerleading, który nauczył ją skoków, obrotów i wytrwałości oraz dał wiele doświadczenia w występach na scenie. Od tamtego czasu uczęszcza na lekcje tańca współczesnego i jazzu, dzięki czemu ma wiedzę o prawidłowej rozgrzewce, rozciąganiu i ekspresji ruchu. Następnie przyszedł czas na gorące karaibskie rytmy, które od razu wciągnęły ją bez końca.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...