Bachata 0 / 8

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  środa o 20:10,środa o 21:15
Start:
06 Oct 2021
2021-10-06 20:10:00 CEST

Bachata S-open z Kubą i Werą od 6.10

Bachateros! Jeśli chcecie rozwijać swoje umiejętności taneczne na poziomie średnio zaawansowanym, mamy dla Was idealną do tego okazję! Już od 6.10 zapraszamy w każdą środę o 20:10 na kurs bachaty na poziomie S-open. Zajęcia (2x50min.) poprowadzą jedyni w swoim rodzaju Weronika Gronowska & Kuba Nowak. Nie może Was zabraknąć! 


Zajęcia (2x50 min) w formie stacjonarnej odbywają się na Żelaznej 59.

Jeśli opanowałeś już podstawy bachaty i jesteś przynajmniej w połowie kursu na poziomie średnio zaawansowanym - te zajęcia są dla Ciebie!

Kurs S-open oprócz nauki nowych kombinacji tanecznych zawiera w swoim programie również elementy rytmiki i interpretacji muzyki, wiedzę z różnych technik i jakości ruchu, pracę ciała w obrotach, spinach, rollach, wave’ach, czyli wszystko to, co uatrakcyjnia Twoje dotychczasowe zdolności taneczne :)

Zapisy na zajęcia: 
Recepcja Studia Salsa Libre
Płatność zgodnie z cennikiem zajęć stacjonarnych: 

Zobacz jak tańczą Kuba i Weronika:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...