BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

Amigos mamy to! Plan na zajęcia w Nowym Sezonie 2020/21!
Ruszamy z początkiem października.
Poza Waszymi ulubionymi zajęciami w grafiku znajdziecie nowości!
Wzmocnioną ofertę zajęć z salsy kubańskiej dzięki importowi z Włoch oraz bachaty dzięki importowi z Wybrzeża oraz Śląska :)
Mamy też nowe pozycje w zakresie projektów choreograficznych!

Tętniąca życiem społeczność – Poznaj nowych ludzi
Co roku trafiają do nas setki aktywnych osób (z których większość nigdy wcześniej nie tańczyła!) poszukujących ciekawego hobby i chcących nawiązać nowe przyjaźnie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i pasjach i... zostają na lata! Dla większości z nich tańce, którymi się zajmujemy, imprezy i wyjazdy które organizujemy oraz klimat im towarzyszący to strzał w dziesiątkę!
W tym sezonie nasza aktywność społeczna z oczywistych względów rządzi się wyjątkowymi zasadami.
Dowiedzcie się na jakich zasadach odbywają się zajęcia w naszym studiu w okresie epidemii:
Czytaj więcej>

Już teraz zapisz się na kursy w nowym sezonie!
Z końcem września kończą się intensywne wakacyjne kursy HoliDance. Przed nami start sezonu i:
 • uczestnicy HoliDance będą mieli okazję kontynuować naukę w ramach regularnych kursów (informacje o możliwościach kontynuacji u Waszych instruktorów oraz na recepcji)
 • wielu z Was dzielnie kontynuowało naukę w wakacje i dzięki temu wiele kursów będzie kontynuowane bez zmian w Nowym Sezonie i zapraszamy na nie osoby, które chcą dołączyć po wakacjach
 • rusza też mnóstwo kursów od podstaw P1 oraz open level!
 • zwróćcie również uwagę na szeroką ofertę Crash coursów (intensywnych kursów weekendowych) na wszystkich poziomach
 • wszystkie zajęcia solowe będziemy prowadzili również w równolegle w formie zajęć online, aby dać szansę uczestnictwa również tym z Was, którzy nie są z Warszawy, wolą nadal pozostać w domu lub po prostu spóźnią się na autobus ;)
  Dowiedz się więcej o naszych zajęciach online
 • w tym roku mamy dla Was kilka NOWOŚCI:
  - nowy, fantastyczny instruktor salsy kubańskiej z Włoch Ruggiero 'Roger' Palombella i jego zajęcia solo oraz w parze z Agnieszka Pawińska !
  - jedna z najlepszych par bachatowych w Polsce wreszcie w Warszawie! Zapraszamy na zajęcia, które poprowadzą Duda & Adriana e-bachata.com!
  Sambor w tym sezonie łączy swoje siły ze zjawiskową i wszechstronną tancerką ze Śląska Oliwią Formą.
 • oraz kilka perełek dla zaawansowanych tancerzy w postaci projektów choreograficznych. Większość z nowymi naborami do kultowych grup damskich Klaudii Oleksak i Edyty Czagowiec, bachatową grupą choreograficzną i mambową grupą choreograficzną w parach Ani Chagowskiej i Przemka Wereszczyńskiego (Kapitan Salsa) na czele będzie ogłoszona wkrótce - stay tuned!

Pełną informację o zajęciach znajdziecie w następujących miejscach:
 • w naszej wyszukiwarce kursów (strona SL > zapisz się na kurs): www.salsalibre.pl/kursy
  Tu możesz wybrać poziom kursu (jeśli od podstaw - wybierz P1), rodzaj tańca, dzień a nawet godzinę startu
 • w profilach Waszych ulubionych instruktorów
  (strona SL > O Salsa Libre > Instruktorzy > wybór techniki tańca po prawej stronie)
  Pod informacjami o instruktorze i filmami z jego tańcem znajdziesz tabelkę z wszystkimi kursami tego instruktora.
 • na stronach poświęconych danej formie tańca (strona SL > Formy tańca) - tu jest opis formy tańca, lista instruktorów, rodzaje dostępnych kursów w prawej kolumnie oraz newsy dotyczące nowych kursów na dole strony. 

Dwie świetne lokalizacje - Centrum i Ursynów
Zajęcia prowadzimy w 2 lokalizacjach w Warszawie: Żelazna 59 - Centrum oraz Dom Sztuki - Ursynów (Wiolinowa 14 - Metro Ursynów). W każdej z lokalizacji czekają na Was profesjonalne sale taneczne z parkietem, lustrami i wentylacją/klimatyzacją oraz niesamowity taneczny klimat! 

Najlepsza Kadra instruktorska

Tworzymy unikalny zespół najlepszych tancerzy i instruktorów salsy, bachaty, zouka i kizomby. Poza umiejętnościami tanecznymi i dydaktycznymi nasi instruktorzy tworzą również niesamowitą atmosferę na zajęciach! Nie tylko nauczysz się, ale też będziesz się świetnie bawił!
W naszych lokalizacjach codziennie odbywa się kilkanaście zajęć tanecznych (od początkujących do zaawawansowanych, specjalistycznych oraz treningów grup choreograficznych) prowadzonych przez najlepszy zespół instruktorski w całej Polsce składający się zarówno z najlepszych polskich tancerzy i zagranicznych gości!

Zróżnicowana intensywność zajęć
 • regularne zajęcia 1h w tygodniu
 • większa ilość zajęć intensywnych 2h w tygodniu (2h dziennie lub 2x w tygodniu po 1h a nawet 2x po 2h w tygodniu!)
 • Crash Coursy weekendowe na różnych poziomach (ok 6h w jeden weekend)
  Poznaj program crash coursów
HASTA LA VISTA EN LA PISTA!
Men's styling bachata z Dudą

Men's styling bachata z Dudą

STREFA MEN! Na czym polega bycie facetem w tańcu? Nie ważne jest ile figur potrafisz, ale jak je zrobisz! Twój ruch i wygląd decyduje o tym jak czuje się partnerka i jak postrzegają Cie na parkiecie. Przyjdź na zajęcia do Dudy
a
 w krótkim czasie zmienisz styl swojego tańca! Zapraszamy we wtorki od 20.10 o 19:05. Możesz też dołączyć online w ramach interaktywnej lekcji!
Więcej
Bachata średnio zaawansowana - Duda&Adriana 20.10

Bachata średnio zaawansowana - Duda&Adriana 20.10

Bachateros! Już od wtorku 20.10
o 20:10
zapraszamy Was do Salsa Libre na kurs zmysłowej bachaty na poziomie średnio zaawansowanym. Popracujecie nad techniką i poznacie sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie! Zajęcia poprowadzi jedna z najlepszych bachatowych par w Polsce
Duda&Adriana!

Więcej
Bachata od podstaw - kurs z Samborem i Oliwią 13.10

Bachata od podstaw - kurs z Samborem i Oliwią 13.10

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak zapraszamy Cię od wtorku 13.10 o 17:00 na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Oliwia Forma & Dominik Sambor. Nie trać czasu i zarezerwuj sobie miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Bachata od podstaw z Agnieszką i Nikitą 2.11

Bachata od podstaw z Agnieszką i Nikitą 2.11

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Już od poniedziałku 2.11 o 21:15 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Agnieszka Pawińska & Nikita Bubnov. Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Salsa solo od podstaw z Rogerem

Salsa solo od podstaw z Rogerem

Opanuj podstawy salsy solo pod okiem wspaniałego tancerza i zaangażowanego instruktora Ruggiero 'Roger' Palombella! Już od wtorku 13.10 o 18:00 poprowadzi on w Salsa Libre kurs zupełnie od podstaw.
Zajęcia w całości w języku angielskim - możecie dołączyć stacjonarnie na sali lub online w formie livestreamu :) Nie trać czasu i zapisz się na kurs już dziś!
Więcej
Salsa flow z Rogerem

Salsa flow z Rogerem

Amigos! Już od wtorku 13.10 w Salsa Libre zupełna nowość :) Zapraszamy na niepowtarzalne zajęcia salsy flow z fantastycznym Ruggiero 'Roger' Palombella. Kurs odbywa się o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 i będzie prowadzony w całości w języku angielskim - możecie dołączyć
stacjonarnie na sali lub online w formie interaktywnej lekcji :)
Więcej
Cuban Footwork & Bodymovement open level z Rogerem

Cuban Footwork & Bodymovement open level z Rogerem

Prawdziwa petarda na parkiecie Salsa Libre! Już od 14.10 zapraszamy Was na wyjątkowy kurs Cuban Footwork & Bodymovement na poziomie open! Zajęcia w każdą środę o 17:00 poprowadzi wspaniały Ruggiero 'Roger' Palombella! Kurs prowadzony w całości w języku angielskim - możecie dołączyć stacjonarnie na sali lub online w formie livestreamu :)
Więcej
Brasil fit open z Klaudią

Brasil fit open z Klaudią

Kontynuujemy kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w nowym sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki - w każdą niedzielę o 12:30 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć!
Więcej
Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Ladies! W każdą niedzielę o 13:35 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą
Klaudią Łucyk! Zajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej
choreografii. Zapraszamy na zajęcia stacjonarne na Żelaznej 59 oraz na zajęcia online :)
Więcej
Mambo meets Cuban - Footwork & Partnerwork Aga & Roger 14.10

Mambo meets Cuban - Footwork & Partnerwork Aga & Roger 14.10

Nadchodzi absolutna petarda! Zapraszamy na dwugodzinne zajęcia regularne Mambo meets Cuban na poziomie open już od 14.10 w każdą środę o 20:10 na Żelaznej 59! Wyjątkowe połączenie kubańskiego temperamentu z mambowym flow zaserwują nam jedyni i niepowtarzalni Agnieszka Pawińska i Ruggiero 'Roger' Palombella! W każdą środę, godzina footwork i godzina partnerwork - nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia!
Więcej
Intensywny kurs salsy - Klaudia & Beata & Artur 15.10

Intensywny kurs salsy - Klaudia & Beata & Artur 15.10

Chcesz w krótkim czasie opanować podstawy salsy? Interesuje Cię intensywna forma zajęć? Jeśli tak, mamy coś specjalnie dla Ciebie :) Zapraszamy na regularny, dwugodzinny kurs salsy nowojorskiej 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki!! Zajęcia w godzinach 18:00-19:55 poprowadzi nasz fantastyczny team instruktorski Beata Rutkowska &
Klaudia Oleksak Artur Ledóchowski
Więcej
Zouk S-open Aleksandra & Wiktor od 9.10

Zouk S-open Aleksandra & Wiktor od 9.10

Zoukeiros! Takiej pary w takim repertuarze w Salsa Libre jeszcze nie było! Już od 9.10 zapraszamy na zupełnie nowy kurs zouka na poziomie S-open! Zajęcia regularne (1,5 h) w każdy piątek o 21:15 poprowadzą fantastyczni Aleksandra Kowalczyk & Wiktor Górnicki. Daj się porwać zmysłowym rytmom zouka i już dziś zapisz się na zajęcia!
Więcej
Ladies Class z Anią Chagowską w środy

Ladies Class z Anią Chagowską w środy

Ucz się stylu od najlepszych! Ania Chagowska to marka sama w sobie. Zapraszamy do udziału w jej zajęciach ladies class. Ladies Class to mieszanka wszystkiego, czego salsera potrzebuje, a są to zarówno bodymovement, styling i parkietowe tricki, technika tańca, jak i ogólne łapanie swobody w ruchu. Będziemy uczyć wysilać się tam, gdzie ma to sens, by poprawić jakość ruchu. Minimum wysiłku, maksimum efektu :) Możecie uczestniczyć w zajęciach również online w ramach interaktywnej lekcji!
Więcej
Izolacje unisex open level z Samborem

Izolacje unisex open level z Samborem

Hola! Już od 8.10 w każdy czwartek o 17:00 zapraszamy na regularny kurs z izolacji na poziomie open, który prowadzi Dominik Sambor. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą
pracować nad ruchem ciała w tańcu.
Kurs zarówno dla Pań, jak i Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka! Możecie dołączyć również online w formie livestramu :)
Więcej
Bachata Ladies Styling P-open z Adą

Bachata Ladies Styling P-open z Adą

Bachateras! Jeśli pragniecie: rozwinąć się tanecznie, zadbać o swoją technikę
i precyzję ruchu oraz d
odać do swoich ruchów maksimum kobiecości mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!
Ada Drozdowicz - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych instruktorek bachaty sensual w Polsce zaprasza na Bachata Ladies' Styling w każdą środę o 18:00! Możecie dołączyć również online w formie livestreamu :)
Więcej
Bachata P-open z Kubą i Werą od 14.10

Bachata P-open z Kubą i Werą od 14.10

Poznałeś już podstawy i pragniesz kontynuować naukę bachaty?! Już od 14.10 będziesz miał świetną ku temu okazję! W każdą środę o 21:15 zapraszamy na kurs zmysłowej bachaty w parach na poziomie P-open, pod okiem naszych fantastycznych instruktorów: Weroniki Gronowskiej Kuby Nowaka.
Zajęcia odbywają się na Żelaznej 59. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!
Więcej
Bachata S-open z Kubą i Werą od 14.10

Bachata S-open z Kubą i Werą od 14.10

Bachateros! Jeśli chcecie rozwijać swoje umiejętności taneczne na poziomie średnio zaawansowanym, mamy dla Was idealną do tego okazję! Już od 14.10 zapraszamy w każdą środę o 20:10 na kurs bachaty na poziomie S-open. Zajęcia poprowadzą jedyni w swoim rodzaju Weronika Gronowska & Kuba Nowak. Nie może Was zabraknąć! :)
Więcej
Bachata Solo P-open z Clau

Bachata Solo P-open z Clau

Odkryj kobiecą stronę bachaty! Jeśli opanowałaś już podstawy i pragniesz dalej rozwijać swoje umiejętności - te zajęcia są właśnie dla Cebie! Już od 15.10 zapraszamy na wyjątkowy kurs na poziomie P-openwyjątkową Klaudią Oleksak! Zajęcia w każdy czwartek o 20:10 - nie może Cię zabraknąć! Teraz możesz dołączyć do nas również online w formie livestreamu ;)
Więcej
Bachata dla początkujących z Aleksandrą i Piotrem

Bachata dla początkujących z Aleksandrą i Piotrem

Mamy to! Już w niedzielę zapraszamy na intensywny, kurs zmysłowej bachaty zupełnie dla początkujących! Zajęcia poprowadzą utalentowani i sympatyczni instruktorzy Aleksandra Kowalczyk i Piotr Koziołkiewicz. Zajęcia od 19:45 do 21:40. Zapraszamy do udziału stacjonarnie i online :)
Więcej
Master your Mambo Open Level z Clau od 14.10

Master your Mambo Open Level z Clau od 14.10

Ladies! Już od 14.10 zapraszamy na wyjątkowe zajęcia Master your Mambo na poziomie open! W każdą środę o 20:10 dwugodzinne zajęcia poprowadzi niesamowita i jedyna w swoim rodzaju Klaudia Oleksak! Nie może Cię zabraknąć - już dziś zapisz się na zajęcia! Możliwość udziału online w ramach interaktywnej lekcji :)
Więcej
Salsa for Ladies od podstaw z Clau

Salsa for Ladies od podstaw z Clau

Ladies! Już od 14.10 zapraszamy do nauki salsy for ladies od podstaw! To kurs specjalnie dla Pań, które chcą kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie. Zajęcia dwa razy w tygodniu - w środy i czwartki
o 17:00
na Żelaznej 59 poprowadzi 
zjawiskowa 
Klaudia Oleksak. Jest też możliwość uczestnictwa online w ramach livestreamu :) 
Więcej
Footwork on2 Starzyk & Aga

Footwork on2 Starzyk & Aga

Footworki we wtorki to legendarne już zajęcia, które niezmiennie przyciągają pasjonatów mambo w każdy wtorkowy wieczór. Mają one niepowtarzalną energię, której nie znajdziesz nigdzie indziej! ;)
Kurs we wtorki o 21:15 prowadzą fantastyczni instruktorzy 
Agnieszka Pawińska & Tomek Starzyk! Możliwość udziału online w ramach interaktywnej lekcji :)
Więcej
Bodymovement open z Samborem we wtorki

Bodymovement open z Samborem we wtorki

Amigos! W nowym sezonie nie
może zabraknąć legendarnego bodymovementu z 
Dominikiem SamboremZapraszamy Was we wtorki o 20:10. Możliwość uczestnictwa także online w ramach livestreamu. UNISEX- kurs jest skierowany zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka
Więcej
Bachata S-open z Werą i Kubą od 9.10

Bachata S-open z Werą i Kubą od 9.10

Opanowałeś już podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności taneczne na poziomie średnio zaawansowanym? Mamy coś dla Ciebie! Już od 9.10 zapraszamy w każdy piątek o 20:10 na dwugodzinny kurs bachaty na poziomie S-open. Zajęcia poprowadzą jedyni w swoim rodzaju Weronika Gronowska & Kuba Nowak. Nie może Cię zabraknąć! Zapisz się na zajęcia już dziś :)
Więcej
Salsa od podstaw na Ursynowie Bogusia i Tomek - 6.10

Salsa od podstaw na Ursynowie Bogusia i Tomek - 6.10

BREAKING NEWS! Specjalnie dla licznych mieszkańców południowej Warszawy regularne kursy w Domu Sztuki- metro Ursynów! Już od wtorku 6.10 od 19:40 do 21:35 intensywny kurs salsy zupełnie od podstaw poprowadzą
wspaniali instruktorzy Bogusia
Adryan
 i Tomek Kulesza! Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś :) Zostały miejsca dla panów.
Więcej
Ladies styling P-open on2 z Kasią

Ladies styling P-open on2 z Kasią

Dziewczyno! Jeśli chcesz: 
-by Twój taniec nabrał charakteru i pazura, 
-by każdy krok, który wykonasz był przepełniony kobiecością i gracją, 
-poczuć się piękną w tańcu, przestać odtwarzać kroki, a zacząć wyrażać siebie.
Rezerwuj czas w poniedziałki! Co tydzień o 17:00 masz szansę na pracę nad swoim salsowym stylingiem na zajęciach, które poprowadzi jedna z najlepszych tancerek w Polsce - Kasia Lorkowska. 
Więcej
Salsa nowojorska poziom P4 - Kasia i Mayer

Salsa nowojorska poziom P4 - Kasia i Mayer

Salseros! Zapraszamy na kurs nowojorskiej salsy on2 na poziomie P4 ze wspaniałymi tancerzami tego stylu Kasią i Mayerem!
Wpadnij do nich na kurs w poniedziałek
o godzinie 18:00 (footwork+partnerwork). Rozwiń swoje taneczne umiejętności 
w towarzystwie innych pasjonatów mambo! :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Bachata S-open z Oliwią i Samborem

Bachata S-open z Oliwią i Samborem

Nowy bachatowy duet podbija parkiet Salsa Libre! Tego jeszcze nie było! Już od czwartku 8.10 od 18:00 do 19:55 zapraszamy na dwugodzinne zajęcia bachaty na poziomie S-open! Zajęcia poprowadzą - niezwykle doświadczony i niemniej utalentowany Dominik Sambor oraz perfekcyjna i pełna pasji Oliwia Forma. Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia!
Więcej
Bachata ADVANCED REPLAY z Adą i Dawidem od 7.10

Bachata ADVANCED REPLAY z Adą i Dawidem od 7.10

Już od 7.10 kontynuujemy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich! W każdą środę o 19:05 zapraszamy na dwugodzinny kurs bachaty na poziomie P-open. Zajęcia poprowadzą wspaniali i przesympatyczni instruktorzy Ada Drozdowicz Dawid Mrowiec. Nie może Cię zabraknąć!
Więcej
Bachata P-open z Pati & Samborem

Bachata P-open z Pati & Samborem

Już od czwartku 8.10 zapraszamy na wyjątkowy, intensywny, dwugodzinny kurs zmysłowej bachaty na poziomie
P-open 
fantastycznym składzie instruktorskim - zajęcia poprowadzą
Patrycja Wiśniewska
 Dominik Sambor. Kurs odbywa się w godzinach 20:10-22:05. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Salsa nowojorska z Kasią i Starzykiem

Salsa nowojorska z Kasią i Starzykiem

Zapraszamy na zupełnie nowy kurs salsy nowojorskiej od podstaw!
Zajęcia w każdy poniedziałek od 5.10
w godzinach 20:10 - 22:05
poprowadzą dla Was fantastyczni instruktorzy
Kasia Lorkowska i Tomek Starzyk. Jeśli podoba Ci się latynoski ruch ciała, interesuje Cię kultura Karaibów
i chcesz dobrze nauczyć się tańczyć Salsę on2 to idealny kurs dla Ciebie! Jest też możliwość uczestnictwa online :)
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion footwork

Aga & Nikita bachata fusion footwork

Nadchodzi Bachata Footwork! Pobaw się bachatowymi kroczkami, do bachatowej muzyki, w bachatowymi towarzystwie podczas regularnych zajęć z naszymi wspaniałymi instruktorami
Agą i Nikitą! To świetna okazja, by wnieść do Twojego tańca coś więcej :) Zapraszamy w każdy poniedziałek o 20:10 zarówno stacjonarnie w Salsa Libre jak i online. Startujemy już 5.10!
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion S-open 5.10

Aga & Nikita bachata fusion S-open 5.10

Uwaga, nadchodzi nowość! Kurs bachaty fusión dla wszystkich średnio zaawansowanych bachater@s! Będą elementy sensuala, moderny, urbany, dominicany i mnóstwo innych inspiracji z różnych tanecznych stylów. Agnieszka Pawińska i Nikita Bubnov zapraszają do Salsa Libre w każdy poniedziałek o 19:05 już od 5.10. Pamiętaj o zapisie :)
Więcej
Bachata S1 z Agnieszką i Piotrem 5.10

Bachata S1 z Agnieszką i Piotrem 5.10

Amigos! Kontynuujemy naukę zmysłowej bachaty na poziomie S1 w ramach intensywnego kursu dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy :) Zajęcia poprowadzi nasz niezastąpiony team Agnieszka Pawińska & Piotr Koziołkiewicz. Kurs odbywa się w poniedziałki od 17:00 do 18:50 i w środy od 17:00 do 17:50. Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Zouk od podstaw - Pati & Słoń 12.10

Zouk od podstaw - Pati & Słoń 12.10

Już od poniedziałku 12.10 zapraszamy na nowiutki, intensywny kurs zouka dla początkujących! Jego zmysłowy świat pokażą Wam specjaliści w tej dziedzinie Patrycja Wiśniewska i Łukasz Słaniewski. Zajęcia od 18:00 do 19:55 na Żelaznej 59. Pamiętaj o wcześniejszym zapisie. Widzimy się na parkiecie! :)
Więcej
Bachata Urban Style Open - Kuba & Wera

Bachata Urban Style Open - Kuba & Wera

Bachateros! Nowość w Salsa Libre. Zapraszamy na kurs regularny Bachata Urban Style, który poprowadzi nie kto inny, jak Kuba & WeraStyl ten to połączenie bachaty z mocnym beat’em
i elementami hip-hop’u, czyli klasyczne figurki w „miejskim” wydaniu. Przyjdź
i poznaj ten niesamowity klimat!
Zapraszamy na zajęcia w czwartki od 8.10 o 20:10 na Żelazną 59.
Więcej
Salsa Ny Style - powtórka z podstaw z Kasią i Starzykiem od 7.10

Salsa Ny Style - powtórka z podstaw z Kasią i Starzykiem od 7.10

Mamy to! Środa to wyjątkowy dzień
na tanecznej mapie Warszawy. 
To jedyny dzień, w którym możecie na
żywo spotkać niezwykle dopasowany
i doświadczony duet instruktorski - 
Kasię Lorkowską
 „Lorek” (18 lat przygody z salsą) Tomka Starzyka  (10 lat przygody z salsą). Już od 7.10 o 18:00 zapraszamy na intensywną powtórkę z podstaw salsy nowojorskiej! 
Więcej
Bachata S-open z Magdą i Łukaszem od 9.10

Bachata S-open z Magdą i Łukaszem od 9.10

Znasz już podstawy bachaty i chcesz więcej? Już od piątku 9.10 zapraszamy wszystkich pasjonatów bachaty
do rozwijania swoich tanecznych
umiejętności na regularnym, dwugodzinnym kursie zmysłowej bachaty S-open. Zajęcia
o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi wspaniały team instruktorski 
Magda Glińska & Łukasz Komorowski!
Więcej
Zouk P-open Pati & Słoń

Zouk P-open Pati & Słoń

Mamy to! Już od 8.10 w każdy czwartek o 18:00 zapraszamy na intensywny, dwugodzinny kurs zouka na poziomie P-open. Jego zmysłowy świat pokażą Wam zjawiskowi instruktorzy Patrycja Wiśniewska Łukasz Słaniewski. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :)
Więcej
Zouk S-open Pati & Michał od 6.10

Zouk S-open Pati & Michał od 6.10

Kontynuujemy naukę zouka z Pati i MichałemAtak przeciwko nudzie przeprowadzają oni w Salsa Libre we wtorki między 21:15 a 23:10 na zajęciach na poziomie S-open.
Jest wesoło, zmysłowo, muzycznie
i technicznie.
Dołącz do nas i przekonaj się sam/a!
Więcej
Bachata S-open Pati & Sambor 6.10

Bachata S-open Pati & Sambor 6.10

Bachateros! Już od wtorku 6.10 kontynuujemy naukę zmysłowej
bac
haty na poziomie S-open
fantastycznym składzie instruktorskim - zajęcia poprowadzą
Patrycja Wiśniewska
 Dominik Sambor. Kurs odbywa się w godzinach 18:00-19:55. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Zouk S-open Pati & Słoń 5.10

Zouk S-open Pati & Słoń 5.10

Mamy to! Już od poniedziałku 5.10 zapraszamy na kurs zouka na poziomie średnio zaawansowanym!
Intensywne zajęcia od 20:10 do 22:05 poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie
Patrycja Wiśniewska Łukasz Słaniewski. Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Widzimy się na parkiecie! :)
Więcej
Bachata Men's Styling z Kubą

Bachata Men's Styling z Kubą

Panowie! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was! Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz się dalej rozwijać i pracować nad swoją taneczną prezencją? Zadbaj o swój men's styling. Już od 9.10 zapraszamy na kurs, który poprowadzi dla Was fantastyczny instruktor Kuba Nowak. Widzimy się w każdy piątek o 19:05 na Żelaznej 59. Możliwość udziału online w ramach interaktywnej lekcji :)
Więcej
Bachata od podstaw Pati & Słoń 5.10

Bachata od podstaw Pati & Słoń 5.10

Mamy to! Już 5.10 rozpoczynamy naukę zmysłowej bachaty! Zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy
o 17:00 poprowadzą wspaniali instruktorzy Patrycja Wiśniewska
Łukasz Słaniewski
Umiejętności nabyte na zajęciach śmiało wykorzystasz zarówno na salsotekch jak i na imprezach w klubach :) 
Więcej
Bachata od podstaw Piotr & Monika 16.10

Bachata od podstaw Piotr & Monika 16.10

Mamy to! Już od piątku 16.10
zapraszamy kurs zmysłowej bachaty
zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Piotr Koziołkiewicz i Monika Janowska. Kurs odbywa się o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Dołącz do zajęć i poznaj niesamowity klimat bachaty :)
Więcej
Salsa for ladies z Adą

Salsa for ladies z Adą

Salsa for Ladies stacjonarnie i online. To kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie, kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie! Już od wtorku 22.09
o 17:00
zapraszamy na zajęcia zupełnie od podstaw z fantastyczną 
Adą Drozdowicz! Zapraszamy na Żelazną 59.
Więcej
Salsa od podstaw Aga & Ekin 6.10

Salsa od podstaw Aga & Ekin 6.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już we wtorek 6.10 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Agnieszka PawińskaEkin Bayildiran. Kurs odbywa się o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :)
Więcej
Bachata P-open z Weroniką i Kubą

Bachata P-open z Weroniką i Kubą

Znasz podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej?! W czwartki zapraszamy wszystkie osoby dobrze znające podstawy na intensywny, dwugodzinny kurs zmysłowej bachaty w parach na poziomie P-open, który poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Weronika Gronowska Kuba Nowak.
Widzimy się o 18:00 na Żelaznej 59!
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Adą

Bachata Solo od podstaw z Adą

Kobiecość i pewność siebie przez taniec! Tak Ada krótko mówi o swoich zajęciach. Kurs jest dedykowany Paniom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bachatą. Ada Drozdowicz zaprasza we wtorki o 18:00. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 oraz online na zoomie w ramach livestreamu :)
Więcej
Salsa S1 - Beata & Artur od 5.10

Salsa S1 - Beata & Artur od 5.10

Zapraszamy średnio zaawansowanych salseros na WYJĄTKOWY kurs S1 w Salsa Libre! Beata Rutkowska oraz Artur Ledóchowski zadbają o Wasz dalszy rozwój taneczny skupiając się na każdym szczególe! Zajęcia odbywają się od poniedziałku 5.10 od 20:10 - 22:05 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Mayer Footwork Lab Unisex open level

Mayer Footwork Lab Unisex open level

W każdy piątek od 9.10 o 18:00 zapraszamy na wyjątkowy kurs footwork lab! Są to zajęcia dla: tańczących salsę on2, chcących poczuć się pewniej w tańcu; tańczących salsę on1, chcących zacząć swoją przygodę z tańczeniem na 2 od przygotowania footworkowej bazy; wszystkich, którzy wyżej niż bezduszne powtarzanie kolejnych "figurek" cenią sobie wszechstronny rozwój taneczny. Zajęcia poprowadzi niesamowity instruktor Piotr Romanow!
Więcej
Salsa poziom P4 Bogusia & Tomek 11.10

Salsa poziom P4 Bogusia & Tomek 11.10

Chcesz kontynuować naukę salsy? Wpadnij 11.10 do Salsa Libre na intensywny, regularny kurs niedzielny. Zajęcia na poziomie P4 od 19:45
do 21:40 
poprowadzą cudowni instruktorzy Bogusia Adryan i 
Tomek Kulesza. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Dołącz do grupy i kontynuuj swoją przygodę
z salsą :)

Więcej
Salsa NY Style S4 Monika & Mayer od 9.10

Salsa NY Style S4 Monika & Mayer od 9.10

Masz ochotę na Essskę u boku fantastycznych instruktorów? Jeśli tańczysz salsę nowojorską na poziomie średnio zaawansowanym
i chcesz wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom, to idealny kurs dla Ciebie! Już od 9.10 zajęcia w piątki od 19:05 do 21:00 poprowadzą
 Monika Janowska Piotr RomanowZapraszamy na Żelazną 59.
Więcej
Bachata od podstaw Paulina & Łukasz 6.10

Bachata od podstaw Paulina & Łukasz 6.10

Już od wtorku 6.10 w Salsa Libre rusza intensywny kurs zmysłowej bachaty zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Paulina Suska Łukasz KomorowskiZapraszamy od 19:05 do 21:00 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zarezerwuj sobie miejsce na kursie już dziś! :)
Więcej
Bachata poziom średnio zaawansowany z Adą i Dawidem od 7.10

Bachata poziom średnio zaawansowany z Adą i Dawidem od 7.10

Mamy to! Już od środy 7.10 startujemy z nowym kursem zmysłowej bachaty na poziomie średnio zaawansowanym! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Ada Drozdowicz i Dawid Mrowiec. Zapraszamy w każdą środę o 21:15 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny - nie może Cię zabraknąć!
Więcej
Salsa for Ladies on2 P-open z Clau

Salsa for Ladies on2 P-open z Clau

Zajęcia z Klaudią to absolutny przebój w Salsa Libre! Mówi się, że nie tylko uczą tańczyć, ale odmieniają życie :) Zapraszamy wszystkie Panie znające podstawy salsy nowojorskiej do kontynuowania nauki na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w czwartki od 15.10 o 21:15. Możesz wziąć udział stacjonarnie lub online w ramach livestreamu. Dołącz do zajęć i poczuj niesamowity klimat salsy!
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Weroniką

Bachata Solo od podstaw z Weroniką

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy wszystkie Panie na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia zupełnie od podstaw w piątki - już od 9.10 - o 18:00
poprowadzi zjawiskowa Weronika Gronowska. Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś :) Możliwość udziału online w ramach interaktywnej lekcji :)
Więcej
Salsa od podstaw z Pauliną i Michałem 20.10

Salsa od podstaw z Pauliną i Michałem 20.10

Pozytywni i doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, doświadczenie, efektywna, szybka nauka. Czego więcej trzeba? :) A wszystko to znajdziecie na zajęciach, które poprowadzą Paulina Suska i Michał Bedyński. Zapraszamy na kurs salsy od podstaw (P1) od wtorku 20.10 o 21:15. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Salsa kubańska poziom S1 Yuleydi & Miguel od 8.10

Salsa kubańska poziom S1 Yuleydi & Miguel od 8.10


Zapraszamy do kontynuowania nauki salsy kubańskiej na poziomie S1!
Już od czwartku 8.10 zajęcia w godzinach 20:10-22:05 poprowadzą rodowity Hiszpan -
Miguel Gascueña i Kubanka Yuleydi Alba Villafuerte. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Clau

Bachata Solo od podstaw z Clau

Zajęcia z Klaudią to absolutny przebój
w Salsa Libre! Mówi się, że nie tylko uczą tańczyć, ale odmieniają życie :) 
Jeśli chcesz poznać podstawy bachaty w towarzystwie mnóstwa inspirujących kobiet, już od 14.10 zapraszamy na kurs na poziomie P1 dwa razy w tygodniu - w środę i czwartek o godzinie 16:00. Nie zwlekaj – zapisz się na zajęcia już dziś! Możliwość udziału online w ramach livestreamu :)
Więcej
Salsa on2 od podstaw ze Słoniem i Clau 14.10

Salsa on2 od podstaw ze Słoniem i Clau 14.10

Już od środy 14.10 zapraszamy na intensywny, dwugodzinny kurs salsy on2 zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy
Klaudia Oleksak
i Łukasz Słaniewski. Zajęcia w godzinach 18:00 - 19:55 odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapraszamy do zapisów!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Zouk
Kizomba
Bachata
Samba brazylijska
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...