Samba 0 / 8

Kurs Samba w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  niedziela o 14:15
Start:
10 Oct 2021
2021-10-10 14:15:00 CEST

Samba średnio zaawansowana z Klaudią 10.10

Ladies! W każdą niedzielę od 10.10 o 14:15 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią ŁucykZajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej choreografii. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! Widzimy się na Żelaznej 59. Uwaga! W zajęciach możesz wziąć udział także online :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/374809944100768

Samba brazylijska to fantastyczna propozycja na niedzielne popołudnia! :)

W Salsa Libre masz okazję nauczyć się tego tańca od niezwykle doświadczonej instruktorki, która samby uczyła się od rodowitych Brazylijczyków, a obecnie regularnie podróżuje do Brazylii i co roku przywozi ze sobą garść nowej wiedzy i inspiracji! Klaudia to także prawdziwa energetyczna bomba - w mig zarazi Cię swoją niesamowitą energią i naładuje Ci baterie na cały tydzień! :)

Czym jest Samba brazylijska? 
Tajemnica tkwi w poczuciu rytmu, nauczeniu się specyficznego "brazylijskiego ruchu" i przede wszystkim używania tego wszystkiego wedle własnej idei, chęci i nastroju, bo nie ma nic gorszego niż pójście na imprezę i odtwarzanie poznanych sekwencji podczas gdy możemy na bazie poznanych umiejętności tworzyć, bawiąc się krokami, ruchem ciała. Na zajęciach kładziemy nacisk nie na odtwarzanie choreografii, ale na odnalezienie właściwego się do rytmu, interpretowaniu muzyki  odpowiednio do stylu oraz na prawidłowej pracy bioder w krokach podstawowych a przede wszystkim staramy się mieć fun i czuć się kobieco.

Zajęcia (50 min) odbywają się w studiu na Żelaznej 59 (możesz wziąć udział również online).

->ONLINE
Prosimy o możliwie wczesne zapisy oraz rejestrację- max. do 15 min. przed rozpoczęciem kursu. W przypadku późniejszego zgłoszenia nie gwarantujemy, że uda się dołączyć do zajęć.

Zapisz się na zajęcia 10.10:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_d8QjvktgSJmMYw5v4r1TFQ
Zapisz się na zajęcia 17.10:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_JZwEdKipQym9oxu7kBjSBw
Zapisz się na zajęcia 24.10:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9tLWVBRqQZqjjDUcCyK9Zg
Zapisz się na zajęcia 31.10:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_H8sXQwfXTFqrwsyriqkbng 
(W miarę możliwości zapraszamy do logowania się 10 min. przed zajęciami :)
(zapis i płatność)

Jeśli chcesz skorzystać z opłaconego wcześniej karnetu w SL napisz na:

PŁATNOŚĆ
Za zajęcia możesz zapłacić również tradycyjnym przelewem:
Należy przelać 25zł na nr konta w mBank:  74 1140 2004 0000 3602 7990 4362 
(poprosimy o wpisanie w tytule odpowiedniej daty oraz przesłanie potwierdzenia na [email protected]l

Szczegóły dot. płatności i zajęć online znajdziesz tutaj:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Brasil fit open z Klaudią 10.10

Brasil fit open z Klaudią 10.10

Ladies! Zapraszamy na kultowy niedzielny kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w Nowym Sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki od 10.10 o 13:15 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć! Ten kurs to dawka pozytywnej energii na cały tydzień :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj. Uwaga! W zajęciach możesz wziąć udział także online :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Samba brazylijska
Instruktorzy
Tańczy od 14 lat. Przygodę z tańcem zaczynała od styli nowoczesnych po latynoamerykańskie. Szczególnie pełne energii tańce brazylijskie są jej największą pasją. Gorącej samby uczyła się od rodowitego Brazylijczyka, który zaszczepił w niej miłość właśnie do samby pod każdą postacią ale nie tylko...
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...