Grupa Choreograficzna 0 / 2

Kurs Grupa Choreograficzna w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  sobota o 14:00,sobota o 15:15
Start:
24 Oct 2020
2020-10-24 14:00:00 CEST

Grupa choreograficzna - Urban Bachata by Kuba & Wera 24.10

NOWOŚĆ W SALSA LIBRE - grupa choreograficzna urban bachata! Ten wyjątkowy projekt taneczny poprowadzi doświadczony i niezwykle energetyczny duet instruktorów
Weronika Gronowska i Kuba Nowak. Chcecie przeżyć nową taneczną przygodę? Pragniecie podwyższyć swoje umiejętności taneczne oraz sceniczne? niezapomniane przeżycie i najlepsza inwestycja w rozwój taneczny! Zapraszamy na nabór 24.10! :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1037458930042985/

Taniec, którym będziemy się zajmować to Urban Bachata. Styl ten to połączenie bachaty z mocnym beat’em i elementami hip-hop’u, czyli klasyczne figurki w „miejskim” wydaniu. Jest pełen zapożyczeń z tańca nowoczesnego, odkrywający nowe jakości ruchu i interpretacje muzyki.

Czym jest grupa choreograficzna?
To kilkumiesięczny cykl spotkań, podczas których nauczycie się konkretnej choreografii do określonej piosenki. Zajęcia będą odbywać się weekendowo mniej więcej 1 w miesiącu (3h w sobotę i 3h w niedzielę).

W sobotę 24 października odbędzie się nabór, podczas którego nauczymy Was krótkiego fragmentu choreografii. W drugiej części zajęć zaprezentujecie swoje wykonanie, a my na tej podstawie wydamy każdemu z Was rekomendację odnośnie udziału w projekcie. Polecamy zapisywanie się w parach.

Trudno jest określić na wstępie dokładny czas trwania projektu – wiele zależy od osób, z którymi będziemy go współtworzyć. Zależy nam, żebyście Wy czuli się dobrze i pewnie, żebyście otrzymali od nas tyle czasu i uwagi, ile będzie potrzebne. Czeka nas dużo owocnej pracy. Poszerzycie Wasz zakres wiedzy i umiejętności z:
-> technik i jakości ruchu,
-> rytmiki i musicality (interpretacji muzyki),
-> pracy ciała w obrotach, spinach, rollach, wave’ach,
-> postawy ciała, prezencji scenicznej, wyrażania emocji w tańcu.

Progres taneczny to nie jedyna zaleta uczestnictwa w grupie! Po okresie kilkumiesięcznej nauki, będziemy mieli okazję występować na wielu tanecznych event’ach w Polsce, a może nawet i w Europie! :)

UWAGA: Osoby, które nie zadeklarują chęci występowania, dalej będą mogły uczestniczyć w zajęciach w roli ‘wolnych słuchaczy’.

Poziom zaawansowania choreografii przewidujemy dla tancerzy z poziomu S/Z. Będzie ona trwała około 2,5-3 minut. Zdecydowanie stawiamy na jakość i Waszą dobrą zabawę, nie na długość.

KIEDY?
SOBOTA 24.10 
14:00-16:15

GDZIE?
Żelazna 59, II piętro.

CENNIK
Nabór 24.10 - 80zł*
Cena pojedynczego zjazdu (6h) 200zł*
*Z uwagi na specyfikę kursu na zajęcia choreograficzne nie obowiązują karty partnerskie oraz karnety open Salsa Libre (299,399).

Zapisy obowiązkowe:
zapisy@salsalibre.pl 

Czekamy na Was! Do zobaczenia :)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...