Grupa Choreograficzna 0 / 8

Kurs Grupa Choreograficzna w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  środa o 20:10,środa o 21:15
Start:
21 Apr 2021
2021-04-21 20:10:00 CEST

Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana - 21.04 NABÓR

Ladies! Nasza fantastyczna Adriana Drozdowicz
przygotowała dla Was coś wyjątkowego! Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana to bachatowy projekt choreograficzny skierowany do kobiet, dla których zajęcia regularne to za mało i mają za swój cel rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie. Zapraszamy na nabór już w środę 21.04 o 20:10 na Żelazną 59. UWAGA! Projekt jest ogólnopolski i jest możliwość udziału w zajęciach online!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/174050824395318

Ladies! Podczas zajęć będziecie mogły rozwijać się na wielu płaszczyznach:
- fizycznej: nauka stylu bachaty, bachaty sensual oraz fusion, charakterystyczny bodymovement dla bachaty, izolacje wykorzystywane w tym stylu i nie tylko, koordynacja, której tak bardzo nam często brakuje w każdym stylu, sprawne ciało (taak nie będziemy tylko tańczyć ale również wzmacniać mięśnie co skutkuje ładniejszą sylwetką), uplastycznienie czyli powiększanie swoich zakresów i zadbanie o rozluźnienie mięśni po zajęciach)

-mentalnej: miłości do tańca i ruchu, miłości do siebie i swojego cudownego ciała, które daje nam taka możliwość jaka jest taniec, zwiększenie pewności siebie w tańcu, stawianie pewnie kroków co skutkuje na wasze życie codzienne, praca w grupie kobiet, która jak nic innego dała mi osobiście dużo siły w życiu, bycie w teamie który się nawzajem wspiera i ma wspólny cel.

Oraz występować w przyszłości na dużych festiwalach, eventach, imprezach. Za takim pokazem stoi bardzo dużo umiejętności, które warto nabyć: praca ze stresem, pokazanie siebie większej publice, pokazanie siebie, swojego wnętrza innym, tak by uwierzyli w tą prawdę.

Ladies, jeżeli lubicie mój styl nie tylko tańca ale i pracy, albo nie miałyśmy jeszcze okazji się wspólnie rozwijać to zapraszam na mój autorski projekt Bachata Choreo, który skierowany jest głównie na dwa moje ulubione aspekty taneczne czyli sensual oraz dynamika.

Dlaczego? Bo sensual to dla mnie subtelność i miłość do wszystkiego co robimy, a dynamika to siła, której to my jako kobiety mamy olbrzymie pokłady. Projekt jest ogólnopolski, możesz wziąć w nim udział gdziekolwiek mieszkasz, bo będzie w wersji hybrydowej czyli na miejscu na sali oraz na Twoim ekranie.

Spotykamy się w środy w godz. 20:10-22:10 oraz w wybrane weekendy ale dopiero po uzgodnieniu z Wami, które będą tworzyły tą grupę. Zastanawiasz się czy dasz radę, czy to dla Ciebie? Wróć do opisu na początku - wystarczyło, że masz cel, resztę osiągniemy wspólnie :)

ZAJĘCIA GRUPY CHOREOGRAFICZNEJ - SZCZEGÓŁY

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ?
Spotykamy się raz w tygodniu w środy o 20:10 (2h zajęć) stacjonarnie na Żelaznej 59, jest też możliwość uczestnictwa online w ramach interaktywnej lekcji na zoomie.

NABÓR
21.04 20:10-22:10
60zł/2h
Uwaga! Zajęcia specjalne - nie obowiązują karty partnerskie (multisport plus, fitprofit, ok system).
Dla posiadaczy karnetów open Salsa Libre zniżka 50%.
*JEST MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W NABORZE ONLINE
Jeśli jesteś zainteresowana taką formą daj nam znać: 
zapisy@salsalibre.pl 

LOKALIZACJA:
Żelazna 59

CENNIK ZAJĘĆ CHOREOGRAFICZNYCH
Uwaga! Zajęcia specjalne - nie obowiązują karty partnerskie (multisport plus, fitprofit, ok system).
Dla posiadaczy karnetów open Salsa Libre zniżka 50%.
Płatność za 4 zajęciowy cykl (4 spotkania po 2h) 260zł.
Zajęcia weekendowe płatne dodatkowo proporcjonalnie do ilości godzin.

Przelewy za zajęcia należy wykonywać na poniższy nr konta:  
Odbiorca: Salsa Libre
mBank: 74 1140 2004 0000 3602 7990 4362 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
ONLINE
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...