Bachata 6 / 6

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  sobota o 13:15,sobota o 14:20,sobota o 15:25,niedziela o 13:15,niedziela o 14:20,niedziela o 15:25
Start:
06 Mar 2021
2021-03-06 13:15:00 CET

Bachata od podstaw z Julią i Piotrem crash course 6-7.03

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Już 6-7.03 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Julia Martowicz & Piotr Koziołkiewicz. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/222806209515889

Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!

Pamiętaj, że aby zapisać się na crash course nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na zajęciach :)

ROZKŁAD
13:15-14:05
14:20-15:10
15:25-16:15

LOKALIZACJA:
Żelazna 59

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 180zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 120zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 100zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 60zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
25 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
25 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Mambo ladies styling - warsztaty z Edytą 6.03

Mambo ladies styling - warsztaty z Edytą 6.03

Ladies! W sobotę 6.03 zapraszamy na dwugodzinne warsztaty z niesamowitą Edytą Czagowiec. Na zajęciach popracujecie nad techniką w salsie nowojorskiej. Kurs będzie prowadzony na poziomie open. Uwaga! Warsztaty dostępne również w wersji online w ramach interaktywnej lekcji na zoomie.
Więcej
Bachata poziom P4 - crash course Julia & Piotr 6-7.03

Bachata poziom P4 - crash course Julia & Piotr 6-7.03

Kontynuujemy naukę zmysłowej bachaty na poziomie P4 w ramach crash coursu weekendowego! Zajęcia dedykowane są osobom znającym dobrze postawy. Crash course 6-7.03 poprowadzi dla Was nasz wspaniały team instruktorski Julia Martowicz & Piotr Koziołkiewicz. Jeśli chcesz intensywnie rozwijać się w bachacie to idealne zajęcia dla Ciebie! :) Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Tiempo y contratiempo z Yuleydi - crash course 6-7.03

Tiempo y contratiempo z Yuleydi - crash course 6-7.03

Salseros! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zajęcia weekendowe z naszą fantastyczną Yuleydi Villafuerte. Crash course Tiempo y Contratiempo jest skierowany do wszystkich salseras i salseros, którzy chcą poznać lub poćwiczyć salsę kubańską nie tylko ''na tiempo'' (na czas), ale także ''w synkopie lub contratiempo'' w celu uzyskania wyższej jakości
ruchu i muzykalności podczas wykonywania kroków na parkiecie.
Zapraszamy na crash course 6-7.03 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Możliwość udziału w zajęciach także ONLINE w ramach interaktywnej lekcji.
Więcej
Afro Cuban Salsa Style z Yuli crash course 6-7.03

Afro Cuban Salsa Style z Yuli crash course 6-7.03

Mamy to! Już 6-7.03 zapraszamy Was na wyjątkowy crash course Afro Cuban Salsa Style z Yuli. Zajęcia na poziomie open level (jako kontynuacja poprzednich edycji, ale będzie powtórka podstaw, więc zapraszamy też nowe osoby) skierowane są do wszystkich tych, którzy pasjonują się Kubą, jej kulturą, bogatą w tradycje muzyczną i taneczną, sięgającą głęboko i czerpiącą z korzeni afrykańskich! Zajęcia dostępne także ONLINE :)
Więcej
Bachata solo od podstaw P1 crash course z Julią 6-7.03

Bachata solo od podstaw P1 crash course z Julią 6-7.03

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Bachata to taniec, gdzie My, kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe.
Już 6-7.03 zapraszamy Was na intensywny crash course weekendowy od podstaw. Zajęcia poprowadzi fantastyczna instruktorka
Julia Martowicz. UWAGA! Możliwość udziału online w ramach interaktywnej lekcji. W kolejny weekend kontynuacja nauki na P2!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...